Oferta zachodniego Szczecina

Magdalena Szwed
Magdalena Szwed

Data publikacji: 09.08.2013,

Data aktualizacji: 27.03.2020

Średnia ocen 1/5 na podstawie 1 głosu
Oferta zachodniego Szczecina
W zachodniej części Szczecina przybywa interesujących inwestycji, które mają dla klientów coraz bogatszą ofertę mieszkaniową. W oddanych do użytku  kompleksach- Wiśniowy Sad i Krakowska II, klienci mogą wybierać spośród, pozostałych jeszcze w sprzedaży ciekawych i atrakcyjnych lokali. Mieszkania znajdują się w bliskim sąsiedztwie Parku Chopina i klimatycznego Lasu Arkońskiego. Mieszkańcy zatem będą mogli  cieszyć się dostępem do wielkopowierzchniowych terenów zielonych.

Z inspiracji miastem


Wiśniowy Sad


Wiśniowy Sad to nowoczesna, przyciągająca wzrok i budząca zainteresowanie inwestycja firmy Calbud. Trzy trzykondygnacyjne obiekty mieszkaniowe powstały w stylu miejskim, a stylem przypominają domy holenderskie. Ich cechą dominującą jest prosta forma, utrzymana w spokojnej białej kolorystyce, przełamana zewnętrznymi murowanymi elementami. Mieszkania budynków posiadają ponadprzeciętnej wielkości okna, które zapewniają dobre nasłonecznienie i zwiększą optycznie przestrzeń. Części wspólne budynku posiadają duże, nadające nowoczesności przeszklenia. Teren dookoła budynków jest zaaranżowany w klimatycznym tonie, tworząc harmonijną przestrzeń. Wewnętrzny obszar pomiędzy budynkami tworzy zamknięty dziedziniec, wypełniony przyjazną oku zielenią.


Krakowska II


Inwestycja SGI powstała w oparciu o projekt Ryszarda Burbickiego i Małgorzaty Ruckiej z biura FBA s.c. Budynki powstały zgodnie z panującymi trendami. Ich cechą charakterystyczną jest stosowanie minimalistycznych rozwiązań oraz prostota wykończenia. Budynki są w ciepłym piaskowym kolorze, przełamane elementami pokrytymi szarością. Nowatorstwa dodają przeszklone balustrady balkonów.


Dwupoziomowe apartamenty


W inwestycji Wiśniowy Sad powstało 38 apartamentów, z czego w sprzedaży pozostaje już tylko 21. Apartamenty są  zróżnicowane pod względem liczby pokoi i metrażu. Lokale są dostępne w wersji dwu-, trzy- i czteropokojowej, o metrażu od 60 mkw. do 120 mkw.


Dla zwolenników mieszkań piętrowych, niektóre z dwupokojowych apartamentów rozmieszczone są w układzie dwupoziomowym, co w nowoczesny sposób różnicuje zamieszkiwaną, ponad 70-metrową przestrzeń. W ofercie pozostają jeszcze cztery czteropokojowe apartamenty, o metrażu od 106,9 mkw.  do 119,6 mkw. Ceny za całość wynoszą od 620 tys. zł do 693,7 tys. zł. Trzy z nich znajdują się na drugim piętrze, jedno na pierwszym. Do każdego z nich przysługuje przestronny taras.


Do mieszkań ponad 60- i 70-metrowych na  parterze przewidziano przytulne ogródki, które dodatkowo dodadzą przestrzeni i staną się świetnym miejscem na popołudniową kawę czy wieczorną lekturę. Budynki posiadają także kondygnacje podziemne, na których powstał garaż z 55 miejscami postojowymi. W sprzedaży jest ich jeszcze 41, a wartość jednego z nich to koszt rzędu 35 tys. zł. Wszystkie mieszkania posiadają wideodomofony.  Kamery zamontowane na korytarzach będą dbać o komfort mieszkańców, a te zlokalizowane w garażu zapewnią nadzór na pojazdami.


Mieszkanie na Gumieńcach


Dobiegł końca drugi etap budowy Osiedla Krakowska II, realizowanego w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Krakowskiej i Europejskiej. Ten etap wzbogacił powstały już kompleks pięciu budynków, o kolejne cztery. Budynki charakteryzuje niska zabudowa, posiadają przeważnie po trzy kondygnacje, tak jest np. w przypadku budynków J i K, budynek I jest dwu i trzy kondygnacyjny, natomiast H jest dwupiętrowy. Łącznie budynki powstałe w dwóch etapach, tworzą kompleks dziewięciu nisko kondygnacyjnych obiektów mieszkalnych.


W ukończonym etapie powstały 84 mieszkania. Ich ceny zaczynają się od 4,4 tys. zł. Za najdroższe trzeba zapłacić 5,3 tys. zł. Całość wyniesie od 225 tys. zł do 443,5 tys. zł. Dostępne są w metrażach, od 50 mkw. do 85 mkw. Dodatkowo właściciele mieszkań na parterze mogą cieszyć się posiadaniem ogródków, które stwarzają duże możliwości aranżacyjne. Zielenią są też wypełnione tereny wewnątrz osiedla. Dla komfortu, obecnych i przyszłych mieszkańców, obiekty zostały ogrodzone. A nad  ich bezpieczeństwem czuwa monitoring.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: