Wybierz ranking
2022
Opole

Ranking najlepszych inwestycji w Opolu

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w 2022

1 miejsce
Apartamenty Barona

Apartamenty Barona

Opole, ul. Józefa Barona

I miejsce

Zobacz inne rankingi dla miasta Opole

Zobacz, jak powstał ranking

step-image
1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

step-image
2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

step-image
3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

step-image
4

Ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Które osiedla zachwyciły opolszczan?

Opole to jedno z miast, które bierze udział w Rankingu Inwestycji, organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl. Dzięki temu opolszczanie mają szansę zobaczyć, które projekty deweloperskie w ich mieście cieszą się największą popularnością. Ponadto warto zwrócić uwagę również na to, że takie informacje są użyteczne także dla deweloperów. Najchętniej wybierana przez użytkowników inwestycja może im wskazać, jakie cechy nabywcy mieszkań w danym mieście uznali za istotne.

Co sprawiło, że to właśnie te projekty zajęły miejsca na podium Rankingu Inwestycji w Opolu? Jak wiadomo, wybór własnych czterech kątów jest kwestią bardzo indywidualną. Jednak istnieje szereg cech, które przyciągają określoną grupę społeczną. Może to być np. atrakcyjna lokalizacja lub udogodnienia w cenie mieszkania. W plebiscycie - Ranking Inwestycji Opole - najistotniejsze jest wskazanie tych osiedli, które nabywcy mieszkań poważnie rozpatrują jako swoje przyszłe miejsce zamieszkania lub obiekty godny inwestycji kapitału finansowego. Ustala się to na podstawie akcji dokonanych przez użytkowników portalu, np. wysłania zgłoszenia. W ten sposób zyskujemy rzetelne dane, będące podstawą do wyłonienia zwycięzców Rankingu Inwestycji w Opolu.

Ranking Inwestycji Opole - mechanizm plebiscytu

Ranking Inwestycji w Opolu wygrywa ten projekt, który sprawił, że najwięcej osób zdecydowało się wykonać konkretną akcję świadczącą o tym, że są oni zainteresowani zakupem mieszkania w tymże projekcie. Powyżej podano przykład wysłania zgłoszenia, ale może to również być wysłanie maila, prośba o kontakt z deweloperem, konkretne pytania dotyczące inwestycji. Dzięki temu można dokładnie ustalić, które nowe osiedle cieszyło się największą popularnością, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo zakupu mieszkania.

Wygrywają zatem nie inwestycje, które zachwycają wyglądem, ale te, które równoważą czynniki takie jak cena, lokalizacja, udogodnienia, estetyka. To w nich chciałoby zamieszkać najwięcej osób i to one przeznaczone są niemal dla każdego. Stąd w wynikach Rankingu Inwestycji w Opolu można zobaczyć nie tylko apartamentowce, ale również osiedla, które spełniły oczekiwania największej ilości osób poszukujących własnych czterech kątów.

Ranking Inwestycji w Opolu - dla deweloperów

Każda inwestycja, która znajduje się na stronie RynekPierwotny.pl bierze udział w plebiscycie. Nie trzeba zatem specjalnie jej zgłaszać. Dzięki wynikom plebiscytu - Ranking Inwestycji Opole - deweloperzy mogą dowiedzieć się, jakie inwestycje spełniają potrzeby nabywców. Czy zależy im bardziej na lokalizacji czy może cenie? Jakie cechy przyczyniają się do tego, że dana inwestycja wygrywa? Z wyników poprzednich można wnioskować, że cena i lokalizacja to już nie jedyne kryteria, jakie biorą pod uwagę nabywcy. Istotne są dla nich również udogodnienia, w tym parkingi podziemne i place zabaw.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: