Ranking najlepszych inwestycji:

Opole - wrzesień 2019

Wybierz miasto

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Opolu - wrzesień 2019
Wyniki aktualizowane co miesiąc na podstawie aktywności użytkowników portalu

 • I miejsce

  Nova Ozimska

  Opole, ul. Ozimska 180

  Nova Ozimska – pierwsza tak innowacyjna inwestycja w Opolu Nova Ozimska to inwestycja na wielką skalę, jakiej w Opolu jeszcze nie było. Niezwykła forma budynków mieszkalnych łączyć się tu będzie z kolorystyką pacyficznych wysp i komfortem życia w przyjaznym klimacie. Nowoczesne budynki mieszkalne osiedl...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: 152

  Powierzchnia: 39 - 115 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • II miejsce

  Apartamenty Laurowe

  Opole, ul. Źródlana 5c

  Inwestycja Apartamenty Laurowe jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

  Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań w tym 27 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Aktualnie w inwestycji Apartamenty Laurowe pozostało na sprzedaż 27 mieszkań o powierzchniach od 31 do 91 metrów kwadratowych.

  Termin oddania: 4 kw. 2019

  Liczba mieszkań: 27

  Powierzchnia: 31 - 91 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

 • III miejsce

  West End Apartments

  Opole, ul. Domańskiego

  Osiedle West End Apartments to dwa kompleksy budynków zlokalizowane w zachodniej części Opola – Zaodrze – przy ul. Domańskiego, tworzące przestronne, przytulne i bezpieczne miejsce do zamieszkania. Zastosowane na osiedlu nowoczesne rozwiązania architektoniczne to nie tylko wygoda użytkowania, ale przede wszys...

  Termin oddania: 2 kw. 2021

  Liczba mieszkań: 148

  Powierzchnia: 29 - 79 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

  Które osiedla zachwyciły opolszczan?

  Opole po raz pierwszy bierze udział w Rankingu Inwestycji organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl. Dzięki temu opolszczanie mają szansę zobaczyć, które projekty deweloperskie w ich mieście cieszyły się największą popularnością. Ponadto warto zwrócić uwagę również na to, że takie informacje są użyteczne także dla deweloperów. Najchętniej wybierana przez użytkowników inwestycja może im wskazać, jakie cechy nabywcy mieszkań w danym mieście uznali za istotne. Co sprawiło, że to właśnie te projekty zajęły miejsca na podium Rankingu Inwestycji w Opolu? Jak wiadomo, wybór własnych czterech kątów jest kwestią bardzo indywidualną. Jednak istnieje szereg cech, które przyciągają określoną grupę społeczną. Może to być np. atrakcyjna lokalizacja lub udogodnienia w cenie mieszkania. W Rankingu Inwestycji w Opolu najistotniejsze jest właśnie wskazanie tych osiedli, które nabywcy mieszkań poważnie rozpatrywali jako swoje przyszłe miejsce zamieszkania lub obiekt godny inwestycji kapitału finansowego. Ustala się to na podstawie akcji dokonanych przez użytkowników portalu, np. wysłania zgłoszenia. W ten sposób zyskujemy rzetelne dane będące podstawą do wyłonienia zwycięzców Rankingu Inwestycji w Opolu.

  Głosowanie w plebiscycie

  Obecnie "oddanie głosu" na daną inwestycję odbywa się w nieco inny sposób niż w poprzednich edycjach. Ranking Inwestycji w Opolu wygrywa ten projekt, który sprawił, że najwięcej osób zdecydowało się wykonać konkretną akcję świadczącą o tym, że są oni zainteresowani zakupem mieszkania w tymże projekcie. Wyżej podano przykład wysłania zgłoszenia, ale może to również być wysłanie maila, prośba o kontakt z deweloperem, konkretne pytania dotyczące inwestycji. Dzięki temu można dokładnie ustalić, które nowe osiedle cieszyło się największą popularnością, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo zakupu mieszkania. Wygrywają zatem nie inwestycje, które zachwycają wyglądem, ale te, w przypadku których równoważą się czynniki, takie jak cena, lokalizacja, udogodnienia, estetyka. To w nich chciałoby zamieszkać najwięcej osób i to one przeznaczone są niemal dla każdego. Stąd w wynikach Rankingu Inwestycji w Opolu można będzie zobaczyć nie tylko apartamentowce, ale również osiedla, które spełniły oczekiwania największej ilości osób poszukujących własnych czterech kątów.

  Ranking Inwestycji w Opolu dla deweloperów

  Każda inwestycja, która znajduje się na stronie RynekPierwotny.pl, bierze udział w plebiscycie. Nie trzeba zatem specjalnie jej zgłaszać. Dzięki wynikom Rankingu Inwestycji w Opolu deweloperzy będą mogli dowiedzieć się, jakie inwestycje spełniają potrzeby nabywców. Czy zależy im bardziej na lokalizacji, czy może cenie? Jakie cechy przyczyniły się do tego, że dana inwestycja wygrała? Z wyników poprzednich rankingów można wnioskować, że cena i lokalizacja to już nie jedyne kryteria, jakie biorą pod uwagę nabywcy. Istotne są dla nich również udogodnienia, w tym parkingi podziemne i place zabaw. A jak będzie w Opolu?