Wrzesień 2021
Białystok
Wybierz ranking

Ranking najlepszych inwestycji w Białymstoku

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w wrześniu 2021

1
1 miejsce
Panorama Białystok

Panorama Białystok

Białystok, ul. Knyszyńska 8a

1
I miejsce
2
2 miejsce
Duo Apartamenty

Duo Apartamenty

Białystok, ul. Lodowa

2
II miejsce
3
3 miejsce
Villa Antoniuk

Villa Antoniuk

Białystok, ul. Generała Józefa Hallera 1, 3

3
III miejsce
Apartamenty Centrum
Wyróżnienie

Apartamenty Centrum

Białystok, ul. Św. Rocha 29

Wyróżnienie
Prestiżowe Dziesięciny
Wyróżnienie

Prestiżowe Dziesięciny

Białystok, ul. Hallera

Wyróżnienie

Zobacz inne rankingi dla miasta Białystok

Jak przygotowujemy ranking najlepszych inwestycji deweloperskich?

1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

4

Na początku każdego kwartału ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji w Białymstoku - kolejna edycja plebiscytu

Białystok od kilku ostatnich lat niezwykle szybko się rozwija! Widać to zwłaszcza na rynku nieruchomości, który pełen jest nowych inwestycji. W związku z tym, portal RynekPierwotny.pl organizuje plebiscyt lokalnego Rankingu Inwestycji! Na czym polega całe przedsięwzięcie?

Na podstawie aktywności użytkowników, świadczących o zainteresowaniu zakupem mieszkania w danej inwestycji, wyłaniany jest najpopularniejszy projekt. Aktywność głosujących przejawia się m.in poprzez pozostawienie numeru telefonu lub zapytania o daną inwestycję. Im więcej takich akcji, tym większe prawdopodobieństwo, że dany projekt zwycięży w plebiscycie - Ranking Inwestycji w Białymstoku.

Warto zapoznać się z wynikami rankingu w poprzednich miastach. Na ich podstawie można wyciągnąć wnioski, co w poszczególnych lokalizacjach okazało się najważniejsze dla potencjalnych nabywców. Czy były to udogodnienia - wózkownie i place zabaw? Czy przeważyły raczej czynniki związane z lokalizacją i ceną? Niewątpliwie każda z osób szukających mieszkania w Białymstoku kieruje się indywidualnymi potrzebami, jednak wiele z nich jest wspólnych dla poszczególnych grup.

Najlepsze białostockie inwestycje

Stolica województwa podlaskiego bardzo szybko się rozrasta, jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy. Dzięki temu w mieście pojawiło się bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych projektów, które biorą udział w Rankingu Inwestycji w Białymstoku. Warto przyjrzeć się zwłaszcza tym projektom, które w pełni spełniają oczekiwania przyszłych mieszkańców.

O ich wygranej decyduje zazwyczaj połączenie korzystnej ceny, atrakcyjnej lokalizacji, przyjaznego otoczenia i wielu udogodnień dla mieszkańców. Kombinację powyższych cech można znaleźć w bardzo wielu inwestycjach, a o wygranej konkretnej inwestycji decydują nierzadko szczegóły. Jakie? Chociażby obecność wózkowni, rowerowni czy nawet większy wybór popularnych metraży. Ilość i jakość dostępnych mieszkań również nie są bez znaczenia. Im więcej mieszkań o różnych metrażach mają do wyboru użytkownicy, tym chętniej do takiej inwestycji zaglądają. Warto wziąć pod uwagę również to, że obecnie najbardziej popularnymi powierzchniami M są te zaczynające się od 40 mkw., a kończące na ok. 60 mkw. Dwa pokoje to już niemal standard nowych mieszkań w Białymstoku.

Prezentacja ma znaczenie

Aby zainteresować użytkownika danym osiedlem i skłonić go do kontaktu z deweloperem, warto poświęcić chwilę na przygotowanie odpowiednich materiałów dla potencjalnego nabywcy. To przede wszystkim wszelkiego rodzaju wizualizacje, zdjęcia, szczegółowe i konkretne opisy. Często deweloperzy zapominają, że użytkownikom zależy na bardzo dokładnych informacjach, jak ilość miejsc parkingowych przypadająca na mieszkańca. Kwieciste opisy z pewnością urozmaicą opis inwestycji, jednak często to nie one decydują o wygranej. W plebiscycie Ranking Inwestycji Białystok, od lat bierze udział bardzo dużo projektów. Warto zatem wyróżnić inwestycje chociażby poprzez dobrej jakości zdjęcia i opis.

Białystok - idealna lokalizacja

Dlaczego warto zamieszkać w Białymstoku? Odpowiedzi na to pytanie udzielił Pan Tomasz Buczek, Dyrektor Departament Strategii i Rozwoju z Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Białystok jest największym ośrodkiem gospodarczym w północno-wschodniej Polsce, w niedalekiej odległości od granicy kraju i UE. Białystok ma strategiczne położenie na szlakach komunikacyjnych o znaczeniu transgranicznym. Przebiega tu nowa trasa S8 Białystok-Warszawa oraz droga krajowa nr 19 (w przyszłości trasa Via Carpatia). Dzięki inwestycjom wewnętrzna i zewnętrzna dostępność komunikacyjna Białegostoku na przestrzeni ostatnich lat uległa poprawie.

Cechą wyróżniającą Białystok są koszty prowadzenia biznesu, ale przede wszystkim dostęp do wykwalifikowanej kadry. W Białymstoku rozwija się zaplecze naukowo–badawcze oraz oferta edukacyjna szkolnictwa zawodowego i wyższego. Podstrefa Białystok SSSE, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz rozwój nowoczesnych usług dla biznesu, stymulują powstawanie nowych firm, które generują miejsca pracy.

Korzystne procesy demograficzne, jak również bogata oferta kulturalna, sportowa, turystyczna i rekreacyjna mają bezpośredni wpływ na dynamiczny rozwój rynku nieruchomości w Białymstoku. Miasto charakteryzuje się niższymi kosztami życia w porównaniu do innych aglomeracji w Polsce, a także jest niekwestionowanym liderem jakości życia według rankingu tygodnika Wprost, co jest istotną zachętą do zakupu „czterech kątów” w Białymstoku.

Wyniki miesięczne dla miast

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: