Wybierz ranking
2022
Białystok

Ranking najlepszych inwestycji w Białymstoku

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w 2022

1 miejsce
Słonimska Residence

Słonimska Residence

Białystok, ul. Słonimska 34

I miejsce
2 miejsce
Duo Apartamenty

Duo Apartamenty

Białystok, ul. Lodowa

II miejsce
3 miejsce
Villa Antoniuk

Villa Antoniuk

Białystok, ul. Generała Józefa Hallera 1, 3

III miejsce

Zobacz inne rankingi dla miasta Białystok

Zobacz, jak powstał ranking

step-image
1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

step-image
2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

step-image
3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

step-image
4

Ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji w Białymstoku - kolejna edycja plebiscytu

Białystok od kilku ostatnich lat niezwykle szybko się rozwija! Widać to zwłaszcza na rynku nieruchomości, który pełen jest nowych inwestycji. W związku z tym, portal RynekPierwotny.pl organizuje plebiscyt lokalnego Rankingu Inwestycji! Na czym polega całe przedsięwzięcie?

Na podstawie aktywności użytkowników, świadczących o zainteresowaniu zakupem mieszkania w danej inwestycji, wyłaniany jest najpopularniejszy projekt. Aktywność głosujących przejawia się m.in poprzez pozostawienie numeru telefonu lub zapytania o daną inwestycję. Im więcej takich akcji, tym większe prawdopodobieństwo, że dany projekt zwycięży w plebiscycie - Ranking Inwestycji w Białymstoku.

Warto zapoznać się z wynikami rankingu w poprzednich miastach. Na ich podstawie można wyciągnąć wnioski, co w poszczególnych lokalizacjach okazało się najważniejsze dla potencjalnych nabywców. Czy były to udogodnienia - wózkownie i place zabaw? Czy przeważyły raczej czynniki związane z lokalizacją i ceną? Niewątpliwie każda z osób szukających mieszkania w Białymstoku kieruje się indywidualnymi potrzebami, jednak wiele z nich jest wspólnych dla poszczególnych grup.

Najlepsze białostockie inwestycje

Stolica województwa podlaskiego bardzo szybko się rozrasta, jeśli chodzi o rynek mieszkaniowy. Dzięki temu w mieście pojawiło się bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych projektów, które biorą udział w Rankingu Inwestycji w Białymstoku. Warto przyjrzeć się zwłaszcza tym projektom, które w pełni spełniają oczekiwania przyszłych mieszkańców.

O ich wygranej decyduje zazwyczaj połączenie korzystnej ceny, atrakcyjnej lokalizacji, przyjaznego otoczenia i wielu udogodnień dla mieszkańców. Kombinację powyższych cech można znaleźć w bardzo wielu inwestycjach, a o wygranej konkretnej inwestycji decydują nierzadko szczegóły. Jakie? Chociażby obecność wózkowni, rowerowni czy nawet większy wybór popularnych metraży. Ilość i jakość dostępnych mieszkań również nie są bez znaczenia. Im więcej mieszkań o różnych metrażach mają do wyboru użytkownicy, tym chętniej do takiej inwestycji zaglądają. Warto wziąć pod uwagę również to, że obecnie najbardziej popularnymi powierzchniami M są te zaczynające się od 40 mkw., a kończące na ok. 60 mkw. Dwa pokoje to już niemal standard nowych mieszkań w Białymstoku.

Prezentacja ma znaczenie

Aby zainteresować użytkownika danym osiedlem i skłonić go do kontaktu z deweloperem, warto poświęcić chwilę na przygotowanie odpowiednich materiałów dla potencjalnego nabywcy. To przede wszystkim wszelkiego rodzaju wizualizacje, zdjęcia, szczegółowe i konkretne opisy. Często deweloperzy zapominają, że użytkownikom zależy na bardzo dokładnych informacjach, jak ilość miejsc parkingowych przypadająca na mieszkańca. Kwieciste opisy z pewnością urozmaicą opis inwestycji, jednak często to nie one decydują o wygranej. W plebiscycie Ranking Inwestycji Białystok, od lat bierze udział bardzo dużo projektów. Warto zatem wyróżnić inwestycje chociażby poprzez dobrej jakości zdjęcia i opis.

Białystok - idealna lokalizacja

Dlaczego warto zamieszkać w Białymstoku? Odpowiedzi na to pytanie udzielił Pan Tomasz Buczek, Dyrektor Departament Strategii i Rozwoju z Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Białystok jest największym ośrodkiem gospodarczym w północno-wschodniej Polsce, w niedalekiej odległości od granicy kraju i UE. Białystok ma strategiczne położenie na szlakach komunikacyjnych o znaczeniu transgranicznym. Przebiega tu nowa trasa S8 Białystok-Warszawa oraz droga krajowa nr 19 (w przyszłości trasa Via Carpatia). Dzięki inwestycjom wewnętrzna i zewnętrzna dostępność komunikacyjna Białegostoku na przestrzeni ostatnich lat uległa poprawie.

Cechą wyróżniającą Białystok są koszty prowadzenia biznesu, ale przede wszystkim dostęp do wykwalifikowanej kadry. W Białymstoku rozwija się zaplecze naukowo–badawcze oraz oferta edukacyjna szkolnictwa zawodowego i wyższego. Podstrefa Białystok SSSE, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz rozwój nowoczesnych usług dla biznesu, stymulują powstawanie nowych firm, które generują miejsca pracy.

Korzystne procesy demograficzne, jak również bogata oferta kulturalna, sportowa, turystyczna i rekreacyjna mają bezpośredni wpływ na dynamiczny rozwój rynku nieruchomości w Białymstoku. Miasto charakteryzuje się niższymi kosztami życia w porównaniu do innych aglomeracji w Polsce, a także jest niekwestionowanym liderem jakości życia według rankingu tygodnika Wprost, co jest istotną zachętą do zakupu „czterech kątów” w Białymstoku.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: