Wybierz ranking
2022
Toruń

Ranking najlepszych inwestycji w Toruniu

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w 2022

1 miejsce
Osiedle Harmonia

Osiedle Harmonia

Toruń, ul. Strobanda 3

I miejsce
2 miejsce
Osiedle Naturia II

Osiedle Naturia II

Toruń, ul. Grasera

II miejsce
3 miejsce
Osiedle Zielony Zakątek - Jar

Osiedle Zielony Zakątek - Jar

Toruń, ul. Łukasza Watzenrodego

III miejsce
Wyróżnienie
Żelazna 10

Żelazna 10

Toruń, ul. Żelazna 10

Wyróżnienie
Wyróżnienie
Czapli 3

Czapli 3

Toruń, ul. Czapli 3

Wyróżnienie

Zobacz inne rankingi dla miasta Toruń

Zobacz, jak powstał ranking

step-image
1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

step-image
2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

step-image
3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

step-image
4

Ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji Toruń - kolejna edycja plebiscytu

Ranking Inwestycji Toruń pozwala wskazać najpopularniejsze inwestycje wśród osób, które zdecydowały się rozpocząć poszukiwania własnego mieszkania. To właśnie osoby zdeterminowane by kupić M, mają największy wpływ na wyniki Rankingu Inwestycji w Toruniu. Pod uwagę jest brane ich zainteresowanie danym projektem wyrażone w określonej akcji, np. poprzez wysłanie formularza z zapytaniem o konkretne osiedle.

Dzięki temu użytkownik niejako automatycznie oddaje swój głos na konkretną inwestycję. Dane są podstawą do wyłonienia najlepszych inwestycji - tych, które skłoniły do siebie potencjalnych nabywców nie tylko wyglądem, ale także innymi cechami: lokalizacją, udogodnieniami czy ceną. Ranking Inwestycji w Toruniu pozwala określić, czego dokładnie szukają mieszkańcy tego miasta, a także które projekty spełniają ich wymagania. Takie dane mogą również wskazać, jak zmieniają się trendy na rynku nieruchomości na przestrzeni lat pod kątem społecznym.

Toruńskie inwestycje - charakterystyka

Czego szukają kolejne pokolenia nabywców mieszkań? Ostatnio to właśnie takie wymaganie najczęściej stawiają przyszli nabywcy deweloperom. Chcą oni z jednej strony mieszkać w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju, oddychać świeżym powietrzem. Z drugiej jednak istotna jest dla nich bliskość w pełni rozwiniętej infrastruktury miejskiej: dróg, lokali usługowych i handlowych, ośrodków zdrowia, edukacyjnych i kulturalnych. Często jednak nabywcy mieszkań muszą wybrać między świetną lokalizacją, dobrą ceną, a także udogodnieniami.

Ranking Inwestycji w Toruniu pokazuje, które z tych trzech aspektów mają największą wagę dla kupca. Coraz częściej okazuje się bowiem, że atrakcyjna lokalizacja blisko centrum lub w modnej dzielnicy wcale nie jest już tą wytyczną, która skłania użytkowników do zakupu mieszkania. Decydujące okazują się raczej cena oraz udogodnienia. Wśród tych ostatnich można znaleźć nawet takie propozycje, jak basen, klub fitness, siłownia - wszystko to do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla. Standardem stały się już place zabaw i zielona przestrzeń wspólna, na której mogą wypoczywać nabywcy mieszkań.

Wyniki poprzednich edycji plebiscytu - Ranking Inwestycji Toruń - wskazują, że coraz ważniejsze staje się bezpieczeństwo. Dużą szansę na wygranie Rankingu Inwestycji w Toruniu mają zatem osiedla zamknięte i monitorowane. Do ważnych cech należy także duża ilość miejsc parkingowych w hali podziemnej.

Ranking Inwestycji w Toruniu - jak wygrać?

Wbrew pozorom to wcale nie luksusowe apartamenty wygrywają plebiscyt, ale takie inwestycje, których elementy składowe (cena, lokalizacja, udogodnienia) równoważą się. Warto również postarać się przekazać potencjalnemu nabywcy jak najwięcej informacji na temat danego projektu, np. za pomocą zdjęć, szczegółowych opisów czy wirtualnych spacerów. Atrakcyjne przedstawienie oferty znacznie częściej skłania użytkowników portalu do kontaktu z deweloperem. To właśnie dobrze zaprezentowane oferty projektów deweloperskich mają szansę na wygraną w Rankingu Inwestycji organizowanym w Toruniu.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: