Wybierz ranking
2022
Olsztyn

Ranking najlepszych inwestycji w Olsztynie

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w 2022

1 miejsce
Warmiński Port

Warmiński Port

Olsztyn, ul. Bałtycka

I miejsce
2 miejsce
Osiedle Aurora etap IV

Osiedle Aurora etap IV

Olsztyn, ul. Franciszka Barcza 50

II miejsce
3 miejsce
Kołobrzeska 36B

Kołobrzeska 36B

Olsztyn, ul. Kołobrzeska 36B

III miejsce
Wyróżnienie
Osiedle Ostoja

Osiedle Ostoja

Olsztyn, ul. Jarocka 21

Wyróżnienie
Wyróżnienie
Villa Symfonia

Villa Symfonia

Olsztyn, ul. Kętrzyńskiego 8

Wyróżnienie

Zobacz inne rankingi dla miasta Olsztyn

Zobacz, jak powstał ranking

step-image
1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

step-image
2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

step-image
3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

step-image
4

Ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji w Olsztynie

Ranking Inwestycji w Olsztynie odbywa się już od 2018 roku! W dynamicznie rozwijającej się stolicy województwa warmińsko-mazurskiego powstaje wiele ciekawych projektów deweloperskich. Portal RynekPierwotny.pl postanowił wyróżnić najciekawsze z nich. Na jakiej zasadzie wybierane są olsztyńskie inwestycje? Dlaczego jedne projekty znajdują się na podium, inne nie?

Głównym kryterium jest popularność wśród użytkowników portalu. Jeśli poważnie rozpatrują oni możliwość zamieszkania w danej inwestycji, będą chcieli spełnić określony cel - np. kontakt z deweloperem w celu weryfikacji informacji na temat inwestycji. Wielu z nich podejmie określone akcje typu wysłanie zgłoszenia, pozostawienie numeru kontaktowego. Takie działania pozwalają określić, która inwestycja cieszy się największą popularnością wśród użytkowników.

Miejsce na podium zajmuje inwestycja, która cieszy się największym zainteresowaniem użytkowników. Kolejne zajmują projekty, których popularność była nieco mniejsze, jednak nadal na tyle duża, że zostały wyróżnione w olsztyńskiej edycji Rankingu Inwestycji.

Olsztyńskie inwestycje

Nowoczesne projekty deweloperskie pojawiły się w Olsztynie stosunkowo niedawno, wraz z trwającym boomem na rynku mieszkaniowym. Większość z nich jest budowana zgodnie z najnowszymi trendami, choć można spotkać również zdecydowanie wyróżniające się projekty.

Dzięki nowym metodom plebiscytu Ranking Inwestycji w Olsztynie, zwycięskie osiedla są jednocześnie tymi, które największa liczba osób wzięła pod uwagę jako potencjalne miejsce do zamieszkania. To właśnie dlatego, warto na bieżąco śledzić wyniki plebiscytu. Pomagają one m.in. w ustaleniu, jakie osiedla spełniają potrzeby nabywców mieszkań, a także czym kupujący kierują się przy wyborze konkretnej inwestycji.

Bardzo często pod uwagę brana jest cena oraz lokalizacja. Jednak współczesne trendy pokazują również, że umiejscowienie osiedla nie ma już tak diametralnego znaczenia, jak przed laty. Niewielka odległość od centrum straciła w oczach potencjalnych nabywców na rzecz niższej ceny, spokojnej i zielonej okolicy, a także wielu udogodnień.

Do dalszych dzielnic łatwiej dojechać w godzinach szczytu, a deweloperzy oferują dodatkowe rozwiązania na korzyść kupujących. W związku z tym, w Rankingu Inwestycji w Olsztynie zwyciężają projekty, które trafiają w gusta użytkowników portalu, spełniają potrzeby przyszłych nabywców mieszkań i co ważne, mogą pochwalić się atrakcyjną ceną.

Istotne jest też przedstawienie informacji o projekcie w formie zdjęć, wirtualnych spacerów, opisów, konkretnych danych na temat ilości lokali, miejsc parkingowych, komórek lokatorskich. Inwestycje, które wyróżniają się istotnymi dla nabywców szczegółami, znacznie częściej skłaniają ich do kontaktu z deweloperem, a także zakupu własnego M.

Olsztyn - miasto warte uwagi

Olsztyn aspiruje do bycia przyjazną metropolią, stawiającą na zrównoważony rozwój i wykorzystywanie zasobów środowiska naturalnego. Nic zatem dziwnego, że w mieście rośnie liczba inwestycji deweloperskich, budzących duże zainteresowanie na rynku mieszkaniowym. Stolica Warmii i Mazur cały czas się zmienia. Jej korzystne położenie powoduje, że może czerpać pełną garścią z walorów środowiska naturalnego, a jednocześnie - pełni ważną rolę ośrodka tranzytowego. Olsztyn to również dynamicznie rozwijające się miasto akademickie i centrum nowoczesnego biznesu. Te atuty sprawiają, że wiele osób, w tym studentów i przedsiębiorców decyduje się na przeprowadzkę właśnie w te rejony. Większość z nich podejmuje decyzję o zakupie nieruchomości, w czym okazuje się pomocny Ranking Inwestycji w Olsztynie.

Wyniki roczne dla miast

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: