Wybierz ranking
2022
Kielce

Ranking najlepszych inwestycji w Kielcach

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w 2022

1 miejsce
Niska 2

Niska 2

Kielce, ul. Niska 2

I miejsce
2 miejsce
Marszałkowska 64

Marszałkowska 64

Kielce, ul. Marszałkowska 64

II miejsce
3 miejsce
Osiedle przy Parku

Osiedle przy Parku

Kielce, ul. Kolberga 19

III miejsce
Wyróżnienie
Nova Klonova

Nova Klonova

Kielce, ul. Klonowa 107

Wyróżnienie
Wyróżnienie
Osiedle Na Górnej etap IV

Osiedle Na Górnej etap IV

Kielce, ul. Górna

Wyróżnienie

Zobacz inne rankingi dla miasta Kielce

Zobacz, jak powstał ranking

step-image
1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

step-image
2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

step-image
3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

step-image
4

Ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji w Kielcach

Ranking Inwestycji Kielce cieszy się sporym zainteresowaniem użytkowników portalu, choć nie tylko. Dzięki niemu mamy szansę sprawdzić, które kieleckie inwestycje najbardziej zachwyciły osoby poszukujące własnego M. Zwycięzcy są bowiem wybierani na podstawie aktywności użytkowników - ilości wysłanych formularzy zgłoszeniowych czy pozostawionych numerów kontaktowych. Im więcej tego typu działań zostanie podjętych w stosunku do określonej inwestycji, tym większe ma ona szansę na wygraną w Rankingu Inwestycji.

Zdawać by się mogło, że kieleckie projekty są do siebie podobne - pod względem udogodnień oferowanych mieszkańcom - i trudno będzie użytkownikom zadecydować o wyborze konkretnego projektu. Jednak zachowania nabywców mieszkań wskazują, że istnieje wiele czynników, które składają się na zakup własnych czterech kątów. Często o wyborze decydują szczegóły i indywidualne preferencje - możliwość zakupienia 2 miejsc parkingowych czy bliskość przystanku autobusowego. To właśnie dlatego, portal RynekPierwotny.pl już po raz kolejny prezentuje Ranking Inwestycji w Kielcach. Jego celem jest m.in. wskazanie czynników, jakie determinują zainteresowanie konkretnymi projektami deweloperskich. 

Kieleckie inwestycje

Edycje plebiscytu wskazują, że w różnych miastach jego wyniki są nierzadko bardzo odmienne. Trendy obowiązujące na rynku deweloperskim w Warszawie czy Krakowie nie zawsze dobrze przyjmują się w mniejszych aglomeracjach. Co warte podkreślenia, zupełnie inna sytuacja obowiązuje w miastach, które dopiero się rozwijają. Biorąc pod uwagę takie obserwacje, prezentujemy dedykowany plebiscyt Rankingu Inwestycji w Kielcach oraz lokalizacjach znajdujących się na podobnym etapie rozwoju. To właśnie mniejsze aglomeracje cechuje znacznie większa popularność mieszkań położonych blisko centrum. Ich cena również jest na tyle atrakcyjna i konkurencyjna, że może sobie na nie pozwolić większa ilość osób.

W Kielcach powstaje wiele nowoczesnych projektów deweloperskich, mających na względzie wygodę i potrzeby przyszłych mieszkańców. Która inwestycje cieszą się największym powodzeniem wśród osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w tym rejonie?

Do kieleckich trendów wartych zauważenia z pewnością należą duże okna i przeszklenia w mieszkaniach, które nie raz ciągną się od podłogi aż do sufitu. Wiele nowoczesnych lokali jest w nie wyposażonych. Równie istotne, co słonecznie mieszkania, są balkony i tarasy o dużych metrażach. To właśnie na ich powierzchnię zwracają uwagę osoby, zainteresowane zakupem mieszkań w Kielcach.

Kielce - miasto z ogromnym potencjałem

W stolicy województwa świętokrzyskiego deweloperzy często budują kameralne osiedla lub pojedyncze budynki o wysokiej estetyce, w korzystnej cenie i atrakcyjnej lokalizacji. To cechy, dzięki posiadaniu których poszczególne projekty mają szansę na zwycięstwo w Rankingu Inwestycji w Kielcach.

Co warte podkreślenia, tutejsze firmy deweloperskie nie muszą upychać jak największej ilości mieszkań między wybudowanymi już blokami, jak to często ma miejsce w Krakowie czy Warszawie. Otoczenie osiedli, jak i samych inwestycji jest znacznie bardziej przemyślane i przyjemne dla mieszkańców. Ze względu na mniejszy stopień rozwoju miasta, wiele terenów znajdujących się w okolicach centrum nie zostało jeszcze zabudowanych, przez co nawet blisko najważniejszego punktu miasta można znaleźć atrakcyjne tereny, idealne pod budowę nowych osiedli.

Kielce to miasto, które nieustannie się rozbudowuje. Rozwój stolicy Świętokrzyskiego podporządkowany jest dwóm głównym celom: uatrakcyjnieniu wizerunku miasta w oczach potencjalnych inwestorów oraz zapewnieniu mieszkańcom przyjaznej przestrzeni do życia, spełniającej szeroko rozumiane funkcje społeczne. Kielce - jako miasto nowocześnie zarządzane oraz wyposażone w rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną i biznesową - w pełni wykorzystuje swój potencjał rozwojowy.

Jaką rolę w strategii rozwoju miasta odgrywają nowe przedsięwzięcia deweloperskie? Jak podkreśla Aleksandra Rękas z Radia Em Kielce, coraz więcej inwestycji budowanych w Kielcach wskazuje, że stajemy się bardziej atrakcyjni jako stolica województwa świętokrzyskiego. Świadczy o tym także większa liczba zezwoleń na budowę, wydanych przez Urząd Miasta deweloperom. Większość powstających budynków to bloki wielorodzinne, lokale usługowe i biurowe. Odchodzimy od tradycyjnych brył, na rzecz foremnych i przejrzystych bloków. Motto to nowatorsko, ale przytulnie i miejmy nadzieję, że tak będziemy mogli ocenić architekturą Kielc w najbliższym czasie.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: