Żołnierska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żołnierska, oferowane bezpośrednio przez Żołnierska Inwestycja Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Żołnierska 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1170 ofert w najbliższej okolicy!

Żołnierska

6 zdjęć

Żołnierska
Żołnierska
Żołnierska
Żołnierska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W ofercie posiadamy 65 mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach, zlokalizowanych w kameralnym, 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkania posiadają balkony oraz loggie, a z części z nich rozciąga się malowniczy widok na Zalew Bagry. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz parking naziemny. Przestrzeń wokół budynku zostanie wypełniona zielenią. Budynek został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności mieszkań, a także komforcie, spokoju i bezpieczeństwie jego przyszłych mieszkańców, którzy będą mogli czerpać radość z życia w tym wyjątkowym miejscu.

Inwestycja Żołnierska znajduje się na Podgórzu, ul. Żołnierska 6 (4.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Żołnierska Inwestycja Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żołnierska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Żołnierska Inwestycja Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)

W inwestycji znajduje się 5 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (5)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc).
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Żołnierska zlokalizowana w sąsiedztwie Zalewu Bagry jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, relaks na świeżym powietrzu, rozmaite formy aktywnego spędzania czasu oraz bliskość terenów rekreacyjnych. Miłośnicy spacerów, jazdy na rowerze oraz sportów wodnych docenią znajdujące się w okolicy ścieżki rowerowe, deptaki, czy przystań żeglarską. Bogate zaplecze komunikacyjne oraz dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa usprawniają codzienną logistykę, gwarantują wygodę życia oraz dostęp do licznych atrakcji. Lokalizacja ta zapewnia doskonałe połączenie z innymi częściami miasta i stanowi doskonały punkt startowy w drodze za miasto.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żołnierska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żołnierska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Żołnierska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lipska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żołnierska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żołnierska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE FAIR PLAY EDUKACJA I SPORT w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żołnierska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się U Windaka, w odległości 490 m znajduje się Supermarket "Arged", w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żołnierska w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.03.2021
Data aktualizacji: 02.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: