Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Długa Residence

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Długa, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Kraków, Stare Miasto, ul. Długa 24

Długa ResidenceDługa Residence

27 zdjęć

Długa Residence
Długa Residence
Długa Residence
Długa Residence
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

30 - 57/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Główny tor 11 - 621 m

Przystanek Tramwajowy - 156 m

Przystanek Autobusowy - 151 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

49 placówek medycznych, 102 placówki edukacyjne, 552 kawiarnie i restauracje, 193 sklepy, 11 obiektów sportowych, 8 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 15 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 330 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 57 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Raty płatne zgodnie z harmonogramem.

Warunki rezerwacji:

Umowa rezerwacyjna, opłata rezerwacyjna zwracana w przypadku nie zawarcia umowy deweloperskiej.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Długa Residence to unikalna i całkowicie nowa inwestycja realizowana od podstaw w centralnej części Krakowa. Obiekt nawiązywać będzie do zabytkowych XIX-wiecznych kamienic z tradycyjnym podziałem elewacji na poziomie parteru wykończonego kamieniem. We wnętrzu zachowane zostaną istniejące klimatyczne piwnice z oryginalnymi ceglanymi stropami oraz historyczne elementy ozdobne. Od strony oficyny obiekt posiadać będzie duże, przeszklone powierzchnie, nadające mu nowoczesnego charakteru.

Pięciopiętrowa rezydencja będzie mieścić łącznie 38 jedno i dwupoziomowych apartamentów o powierzchniach od 25 do nawet 300 m2. Dbając o wygodę i komfort przyszłych mieszkańców, każde z mieszkań wyposażone zostanie w takie udogodnienia, jak nawiewno-wywiewna wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, wideodomofon oraz inteligentny system do zdalnego sterowania oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją z możliwością rozbudowy o kolejne moduły.

Ponadto mieszkańcy apartamentowca będą mieli do dyspozycji m.in. czynną przez całą dobę recepcję, wydzielone miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej, cichobieżną szybką windę połączoną z garażem oraz strefę fitness-SPA z sauną zlokalizowaną w zabytkowej, klimatycznej piwnicy. Kamienica wyposażona zostanie w monitoring części wspólnych, a na parterze mieścić się będą lokale użytkowe.

Inwestycja przy ulicy Długiej 24 została pomyślana tak, by jej mieszkańcy mogli pozwolić sobie na prawdziwy wypoczynek. Jednym z udogodnień dla mieszkańców będzie możliwość korzystania z sauny bez opuszczania rezydencji. Osoby dbające o kondycję fizyczną i lubiące wysiłek z pewnością docenią siłownię i salę fitness. Oba pomieszczenia zostaną wykończone z troską o każdy szczegół i wyposażone w nowoczesny sprzęt treningowy. W strefie fitness-SPA znajdzie się również miejsce specjalnie przeznaczone do ćwiczeń jogi. Duże lustra, maty, odpowiednie oświetlenie – nie zabraknie niczego by uzyskać wewnętrzną harmonię.

Długa Residence – to idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania o wysokim standardzie, położonego w centralnej części miasta.

Inwestycja Długa Residence znajduje się na Starym Mieście, ul. Długa 24 (0.6 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Długa Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Długa Residence w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 30 do 57 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowa lokalizacja inwestycji sprawia, że będzie wystarczyło tylko opuścić budynek, by oczom ukazały się krakowskie Planty, a tuż za nimi Rynek Starego Miasta. Dworzec Główny będzie w zasięgu dziesięciominutowego spaceru lub jednego przystanku tramwajowego.

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Długa Residence?

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Długa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 621 metrów od inwestycji Długa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Główny tor 11.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Długa Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Długa Residence znajdują się 102 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczne Przedszkole STO "Julek" w odległości 85 m, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliusza Słowackiego, STO 64 w odległości 87 m, szkoła w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Długa Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Semper fortis w odległości 48 m, Ad Aegrotum NZOZ w odległości 119 m, Centrum Dentystyki EURO DENT w odległości 161 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Długa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 13 m znajduje się Żabka, w odległości 34 m znajduje się siłownia, w odległości 64 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Długa Residence w odległości 86 m znajduje się YMCA, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 191 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.06.2020
Data aktualizacji: 16.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023