Wałowa 8

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 721 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lokum Salsa(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Klimeckiego (2.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 713 brutto/m2
  Lokum Salsa
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 35 - 115 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 30 ofert
  Lokum Deweloper
 • Zabłocie Concept House II(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Zabłocie (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 000 brutto/m2
  Zabłocie Concept House II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 33 - 153 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 64 oferty
  Grupa Arkada
 • Limanowskiego 37(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Bolesława Limanowskiego 37 (2.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 364/m2
  Limanowskiego 37
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 35 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Limanowskiego37

Opis Inwestycji

Budynek składa się z 4 kondygnacji, na każdej od 2 do 4 mieszkań o metrażach od 20m2 do 40m2 oraz komórek lokatorskich.Mieszkania posiadają balkony oraz ogródki.Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Wałowej 8 – przecznica od ul. Dekerta, przy prawym brzegu Wisły w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Podgórza. Z uwagi na rosnący prestiż tego miejsca, powstają tu ciekawe inwestycje, a miasto kładzie ogromny nacisk na rozwój tego obszaru. Bliskość do centrów handlowych, krakowskich uczelni oraz dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, niewielka odległość od przystanków tramwajowych, sprawiają że coraz więcej osób wybiera właśnie tę dzielnicę jako docelowe miejsce zamieszkania.Naszym klientom ofertujemy dodatkowo wykończenie mieszkania „pod klucz” w dwóch standardach Złotym oraz Platynowym. Istnieje możliwość aranżacji mieszkania według indywidualnego projektu, łączenie sąsiadujących ze sobą lokali w celu uzyskania większego metrażu. Zapewniamy konsultację z architektem, który doradzi najbardziej praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

Inwestycja Wałowa 8 znajduje się na Podgórzu, ul. Wałowa 8 (2.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A..

Inwestycja Wałowa 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wałowa 8 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wałowa 8

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wałowa 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Wałowa 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klimeckiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wałowa 8 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 91 "Promyczek" w odległości 160 m, Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Kids&Co w odległości 170 m, Niepubliczna policealna szkoła artystyczna "AMA" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wałowa 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się 1 minute, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wałowa 8 w odległości 120 m znajduje się Fame Sport Club, w odległości 130 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 23.10.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie