Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A. logo

Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A.

Kraków, Ul. Zygmunta Augusta 5 lok. 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A. to spółka powstała w wyniku połączenia firm Underground Łukasz Nowicki i Bluebird Łukasz Nikliński, które działają na rynku od 1998 roku.Spółka specjalizuje się w niewielkich, kameralnych inwestycjach, mających niepowtarzalny charakter oraz wysoki standard wykonania. Firma realizuje swoje inwestycje zarówno na rynku warszawskim jak i krakowskim.

Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektantom, a proponowane rozwiązania są poparte doświadczeniem w tej dziedzinie. Przestrzeń jest zaprojektowana w optymalny sposób. Nasi Klienci mogą liczyć także na fachową radę w zakresie wykończenia i aranżacji.

Lokalizację naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Kraków i Warszawa to miasta o ogromnym potencjale ekonomicznym i kulturalnym, które odgrywają bardzo istotną rolę na mapie całej Polski.

Naszym celem jest sprzedaż mieszkań w miejscach o doskonałej lokalizacji, które oferują wszelkie udogodnienia miejskiego życia.

Spółka Nikliński Nowicki od momentu powstania w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny.

Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku kamienice oraz apartamenty w Krakowie i Warszawie.

Nasze inwestycje są realizowane z własnych środków firmy. Nie jesteśmy zależni od finansowania banków.

Dzięki temu nawet w czasach kryzysu gospodarczego Klienci mogą być pewni, że ich mieszkania zostaną wybudowane zgodnie z oczekiwaniami.

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji

Kontakt

Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A. logo
Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A.
Kraków, Ul. Zygmunta Augusta 5 lok. 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023