Rogalskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rogalskiego, oferowane bezpośrednio przez Matexi Polska Sp. Z o.o.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Rogalskiego 39

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 99 ofert w najbliższej okolicy!

Rogalskiego

3 zdjęcia

Rogalskiego
Rogalskiego
Rogalskiego

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

„Rogalskiego- apartamenty na Woli” , to mały kameralny projekt składający się tylko z 34 mieszkań o metrażach od 50 m2 do 106 m2 z garażem podziemnym.

Mieszkania na parterze mają dostęp do indywidualnych ogródków.

Inwestycja położona będzie w zacisznej części Woli Justowskiej przy ul. Rogalskiego, skąd zaledwie kilka minut pieszego spaceru dzieli nas od Parku Decjusza oraz terenów spacerowych i rekreacyjnych nad rzeką Rudawą.

W inwestycji zaplanowano następujące udogodnienia:

• możliwość wykończenia mieszkania pod klucz,

• system odzysku wody deszczowej- wtórne wykorzystanie wody deszczowej do zasilania wybranych punktów czerpalnych tj. zaworu pralki, hydrantu do podlewania ogródka, itp.,

• stacja ładowania samochodów elektrycznych doprowadzona do miejsca parkingowego,

• system inteligentnego domu - moduł do sterowania ogrzewaniem w cenie mieszkania,

• stojaki na rowery,

• videodomofon.

Planowany termin zakończenia budowy to III kwartał 2021 roku.

Inwestycja Rogalskiego znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Rogalskiego 39 (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Matexi Polska Sp. Z o.o.

Inwestycja Rogalskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Rogalskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Matexi Polska Sp. Z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy Krakowa nie potrzebują rekomendacji Woli Justowskiej jako prestiżowego miejsca do życia. Rogalskiego to jedna z ostatnich tak atrakcyjnie położonych lokalizacji tej dzielnicy. Park Decjusza, Rudawa, Muzeum Fotografii w dawnej strzelnicy czy ulica Królowej Jadwigi są w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Aktywni cieszyć się będą bliskością Lasku Wolskiego i dorzecza Rudawy, a lubiący ciszę znajdą spokojny relaks w pobliskich kawiarniach i restauracjach czy alejkach urokliwego Parku.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rogalskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rogalskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Rogalskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielanka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rogalskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rogalskiego znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. MOZART w odległości 140 m, Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rogalskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital ortopedyczny "ORTOPEDICUM" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rogalskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Smaki Galicyjskie, w odległości 150 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 170 m znajduje się Pawlak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rogalskiego w odległości 500 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 09.01.2020
Data aktualizacji: 01.12.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: