Lubostroń 20

Mieszkania na sprzedaż ul. Lubostroń, oferowane bezpośrednio przez Lubostroń 20

Kraków, Dębniki, ul. Lubostroń 20

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 390 ofert w najbliższej okolicy!

Lubostroń 20

4 zdjęcia

Lubostroń 20
Lubostroń 20
Lubostroń 20
Lubostroń 20

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

„Lubostroń 20” to nowa inwestycja mieszkaniowa na mapie Krakowa. W Podgórzu, na Ruczaju (w Dzielnicy VIII Dębniki), pomiędzy ulicą Kobierzyńską i Czerwone Maki powstanie kameralny budynek, a w nim 49 zróżnicowanych metrażowo mieszkań. Najmniejsze, jednopokojowe mieszkanie ma powierzchnię niespełna 27 metrów kwadratowych, a największe, trzypokojowe ponad 108 metrów kwadratowych. W strukturze lokali dominują mieszkania dwupokojowe, spośród których można wybierać powierzchnie od 29,63 do 56,05 metrów kwadratowych. Mieszkania rozlokowane są na pięciu kondygnacjach naziemnych (parter + 4 piętra). Komunikację pionową pomiędzy kondygnacjami zapewni winda, prowadząca od poziomu garaży. Pod budynkiem zaprojektowano wielostanowiskowy garaż podziemny, a wjazdowa brama garażowa sterowana będzie pilotem. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy będą mogli w komfortowy sposób opuścić swoje pojazdy i dotrzeć do mieszkań. Budynek „Lubostroń 20” wyróżnia się ciekawą, oryginalną bryłą architektoniczną.

Zagospodarowanie terenu wokół budynku obejmie podjazdy i podejścia wykonane z kostki brukowej. Całość będzie ogrodzona, a teren zniwelowany, obsiany trawą i oświetlony. W otoczeniu budynku zaprojektowano także elementy małej architektury i ławki.

Termin realizacji budynku „Lubostroń 20” przewidziano na II kwartał 2022 roku.

Inwestycja Lubostroń 20 znajduje się na Dębnikach, ul. Lubostroń 20 (6.6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Lubostroń 20.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lubostroń 20 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lubostroń 20 przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) w cenie 24 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich Wielkość: 1,06; 2,30 Cena: 6500; 12000.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- Podjazdy i podejścia wykonane z kostki brukowej - Teren zniwelowany, obsiany trawą , ogrodzony - Elementy małej architektury

Konstrukcja budynku

- Budynek wykonany w technologii mieszanej żelbetowo – murowej

Dach

- Zielony dach płaski

Elewacja

- Ocieplona styropianem, tynk cienkowarstwowy, okładzina ceramiczna

Stolarka okienna

- Okna PCV

Drzwi zewnętrzne

- Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe

Posadzka

- Wylewki cementowe

Ściany

- Ściany zewnętrzne - pustak ceramiczny - Ściany działowe - pustak ceramiczny - Ściany wewnętrzne- pustak ceramiczny AKU lub silikat

Sufity

- Pustak ceramiczny AKU lub silikat

Parapety zewnętrzne

- Blacha powlekana

Parapety wewnętrzne

- Aglomarmur

Instalacje

- Instalacja wodno-kanalizacyjna PCV bez przyborów - Instalacja CO rury wielowarstwowe, grzejniki panelowe z zaworami termostatycznymi, w łazienkach tzw. ręcznikowiec - Instalacja elektryczna – gniazda , wyłączniki bez opraw, zasilanie kuchni - Instalacje niskoprądowe, domofon z osprzętem

Wentylacja

- Mechaniczna, zapewnia odpowiedni mikroklimat pomieszczeń mieszkalnych

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (8): Wielkość: 1,06; 2,30 Cena: 6500; 12000
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc) w cenie 24 000 zł: Zakup nie jest obowiązkowy.
  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc): Cena miejsca postojowego: 38 000 Cena miejsca zależnego: 45 000 Zakup nie jest obowiązkowy.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Ruczaj to jedna z najbardziej dynamicznie zmieniająca się część Krakowa. W dwóch ostatnich dekadach wyrosło tu wiele nowych osiedli mieszkaniowych, obiektów handlowych i biurowych. Zmienił się także układ komunikacyjny. Mieszkańcy inwestycji „Lubostroń 20” będą mogli korzystać z pętli tramwajowo-autobusowej Czerwone Maki P+R, a także z przystanku „Lubostroń”, do którego dotrzeć można w kilka minut. W związku z rozwojem tego kwartału miasta zamieszkało w nim wiele młodych osób, które kupiły mieszkania na własność lub wynajmują je od ich właścicieli. W pobliżu ul. Lubostroń znaleźć można szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy i restauracje. Ważnymi punktami tego obszaru są także Kampus Uniwersytecki UJ i Park Technologiczny. Osoby lubiące aktywność fizyczną z pewnością zainteresuje fakt, iż w pobliżu działają klub jazdy konnej i centrum sportowe z basenem. Posiadacze pojazdów samochodowych w prosty sposób dotrą do "Zakopianki" i południowej obwodnicy Krakowa, a stamtąd do dróg wylotowych z Krakowa w kierunku Katowic, Rzeszowa, Zakopanego i lotniska w Balicach. „Lubostroń 20” znajduje się w odległości około 7 kilometrów od centrum miasta. W kilkanaście minut można tam dotrzeć samochodem, do centrum Krakowa dojechać też można komunikacją miejską, na przykład tramwajem linii 52.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lubostroń 20?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubostroń 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Lubostroń 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czerwone Maki P+R.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lubostroń 20 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubostroń 20 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 58 w odległości 310 m, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE GABI w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lubostroń 20 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medicover - Kraków Ruczaj w odległości 230 m, Centrum badań klinicznych w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubostroń 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 240 m znajduje się Europejske Centrum Handlowe.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubostroń 20 w odległości 300 m znajduje się Power Zone, w odległości 340 m znajduje się Krakowskie Studio Formy, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.03.2021
Data aktualizacji: 21.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: