Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lokum Siesta

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rzemieślnicza, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Kraków, Dębniki, ul. Rzemieślnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lokum SiestaLokum Siesta

4 zdjęcia

Lokum Siesta
Lokum Siesta
Lokum Siesta
Lokum Siesta

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 517 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Lokum Siesta to nowoczesna inwestycja, która powstała w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy wielkomiejskiego stylu ze swobodą dyskretnej przestrzeni. Doskonała lokalizacja nieopodal Starego Miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy, pozwala zachować równowagę pomiędzy wygodą życia w pobliżu centrum, a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody - zapewnia właściwy city - life balance. Słoneczne, oryginalnie zaprojektowane osiedle przywodzi na myśl unikatowy klimat południowowłoskich miasteczek.

Lokum Siesta to nowoczesna architektura położona nad rzeką, w sąsiedztwie Parku Rzecznego Wilgi. Entuzjaści aktywnego spędzania wolnego czasu mogą cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych - tuż obok inwestycji znajduje się trasa pieszo-rowerowa. To idealne miejsce na przejażdżkę na rowerze, rodzinne spacery lub jogging. Osiedle oferuje własną przestrzeń z miejscami do odpoczynku pośród oryginalnie zaprojektowanej zieleni - znajdziemy tu m.in. hortensje, pięciorniki krzewiaste czy tawułę japońską. Wyjątkowy charakter zabudowy podkreślają przytulnie zaaranżowane części wspólne. Dzieci czas wolny mogą spędzać na bezpiecznym placu zabaw. Ponadczasowy styl osiedla akcentuje stonowana kolorystyka elewacji utrzymana w pastelowych barwach.

Elegancki kompleks składać się będzie z 5 budynków. W I etapie osiedla powstało 115 lokali. W I kwartale 2021 r. zrealizowany został II etap inwestycji ze 121 mieszkaniami o praktycznych układach i atrakcyjnych metrażach od 33 do 92 m2.

• Kawalerki to doskonała lokata kapitału w nieruchomość blisko centrum miasta.

• Lokum 2-pokojowe jest idealną propozycją zarówno dla singli, par, jak i osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania.

• Ustawne mieszkania 3-pokojowe zapewnią komfort osobom planującym powiększenie rodziny.

• Stworzone z myślą o wygodnej przestrzeni 4 pokoje stanowią atrakcyjną alternatywę dla domu.

Znaczna część mieszkań na parterze posiada ogródki, te na wyższych piętrach dysponują balkonami, a zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach - przestronnymi tarasami. Ekspozycja na Wilgę zapewnia niepowtarzalny krajobraz za oknem. Miejsca postojowe naziemne i w garażach podziemnych podnoszą komfort życia codziennego, a monitoring osiedla wpływa korzystnie na poczucie bezpieczeństwa.

Etap I, etap II – oddane do użytku

Inwestycja Lokum Siesta znajduje się na Dębnikach, ul. Rzemieślnicza (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Siesta została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 517 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum Siesta nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla Lokum Siesta zapewnia komfortowy dostęp do infrastruktury miejskiej - bogato rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, edukacyjnego oraz instytucji kultury. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji publicznej (również przystanki tramwajowe), dzięki którym mieszkańcy łatwo i szybko przemieszczą się w pozostałe części Krakowa.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Siesta?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Siesta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1164 metrów od inwestycji Lokum Siesta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łagiewniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Siesta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siesta znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole i żłobek "Krasnal" w odległości 230 m, Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w odległości 281 m, szkoła w odległości 313 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Siesta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermed w odległości 227 m, Dental Arts Studio w odległości 232 m, Optegra w odległości 359 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Siesta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 157 m znajduje się GoJump, w odległości 182 m znajduje się Sklep spożywczy "Delikatesy", w odległości 249 m znajduje się Racquet Squash Club.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siesta w odległości 253 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 285 m znajduje się boisko / kort, w odległości 316 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.11.2019
Data aktualizacji: 13.12.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023