ul. Miodowa 19

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Miodowa, oferowane bezpośrednio przez

Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Stare Miasto, ul. Miodowa 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 142 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ul. Miodowa 19

7 zdjęć

ul. Miodowa 19
ul. Miodowa 19
ul. Miodowa 19
ul. Miodowa 19

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kazimierz to historyczna dzielnica Krakowa, przyciągająca turystów ze wszystkich zakątków świata. To tu historia miasta Jagiellonów łączy się z nowoczesnością i magią rozwiniętego miasta. Na Kazimierzu chętnie spędzają czas również mieszkańcy Krakowa, których do dzielnicy przyciąga nie tylko urok starych kamienic, ale również urocze kawiarnie oraz kameralne restauracje serwujące jedne z najlepszych dań na gastronomicznej mapie Krakowa. Dzielnica będąca dawną częścią miasta żydowskiego może pochwalić się pięknymi, zabytkowymi zabudowaniami, jak chociażby kamienicą przy ul. Miodowej 19. Do połowy 2014 roku w inwestycji zostanie przeprowadzony gruntowny remont. Przewidziano m.in. remont elewacji (frontowej i oficyny), wymianę witryn, pionów, dachu, drzwi oraz okien. Dodatkowo w kamienicy stanie centralna kotłownia gazowa, a wszystkie klatki schodowe przejdą gruntowny remont. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców inwestycji, w kamienicy planowane jest również zamontowanie dwóch wind oraz udostępnienie recepcji na parterze budynku. Kamienica pochodząca z przełomu XIX i XX wieku posiada pełne podpiwniczenie, 3 kondygnacje naziemne i przestronne poddasze, na którym powstaną lokale mieszkalne. Oprócz niezwykłych widoków z okien inwestycji, dużym atutem mieszkań jest wysokość lokalów sięgająca 3, 5 m., co umożliwia pełne wykorzystanie przestrzeni poprzez wybudowanie antresol.

Inwestycja ul. Miodowa 19 znajduje się na Starym Mieście, ul. Miodowa 19 (1.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja ul. Miodowa 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji ul. Miodowa 19 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ul. Miodowa 19?

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Miodowa 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1058 metrów od inwestycji ul. Miodowa 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zabłocie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ul. Miodowa 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Miodowa 19 znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Mechanicznych nr 4 w odległości 106 m, Technikum Mechaniczne nr 30 w odległości 130 m, szkoła w odległości 225 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ul. Miodowa 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 65 m, Klinika Janeczko - medycyna estetyczna i dermatologia w odległości 387 m, Denta-Med w odległości 446 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Miodowa 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 38 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 59 m znajduje się Delikatesy - Kocyk, w odległości 105 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Miodowa 19 w odległości 153 m znajduje się Klub Bilardowy PiK, w odległości 233 m znajduje się boisko / kort, w odległości 245 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: