Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k. logo

Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Stare Miasto, ul. Szczepańska 7/4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Koneser Group powstała w oparciu o trzy filary – przyjaźń, zaufanie oraz rzetelność.

Dziedziną w której wyspecjalizowała się nasza firma i objęła stanowisko lidera na krakowskim rynku jest renowacja kamienic i sprzedaż mieszkań w centrum Krakowa.

Ilość odrestaurowanych kamienic i sprzedanych mieszkań świadczy o renomie i solidności firmy na krakowskim rynku.

Zdobyte doświadczenie, a także profesjonalne i kompetentne podejście pozwala firmie na stosowanie najlepszych praktyk i technik w dziedzinie renowacji kamienic.

Stale przyczyniamy się do zmiany wizerunku miasta Krakowa poprzez przywracanie blasku kamienicom, które bez nas czekałyby na to jeszcze wiele lat. To nasza wizytówka, powód do dumy i źródło motywacji, które w połączeniu z zadowoleniem stale rosnącej grupy naszych Klientów sprawia, że to co robimy, robimy z radością!

Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym zarządzaniu inwestycjami. Począwszy od kupna, przygotowania wycen i projektów, obsługi formalno – prawnej poprzez nadzór prac remontowych, aż po sfinalizowanie inwestycji, czyli skuteczną sprzedaż.

Bogata oferta zawierająca mieszkania o zróżnicowanym metrażach i lokale usługowe kierowana jest do wymagających klientów.

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k. logo
Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k.
Kraków, Stare Miasto, ul. Szczepańska 7/4
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: