ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dajwór, oferowane bezpośrednio przez

Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Stare Miasto, ul. Dajwór 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 147 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz

4 zdjęcia

ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz
ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz
ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz
ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Stan surowy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

stan surowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W jednym z bardziej zacisznych zakątków na krakowskim Kazimierzu, na styku ulic Dajwór i Wawrzyńca, mieści się narożna kamienica, która przyciąga uwagę mijających ją turystów. Przechodząc obok niej, trudno nie pokusić się o chwilę refleksji i zadumy nad minionymi czasami – w końcu budynek pochodzi z 1880 roku i zlokalizowany jest w historycznym centrum Starego Miasta. Kamienica zachwyca nie tylko zdobnymi elewacjami, ale przede wszystkim tym, iż oddaje klimat minionej epoki i kusi niezwykłą aurą tajemniczości.Obecnie trwają prace nad remontem kamienicy. Projekt zakłada przywrócenie świetności i blasku budynkowi poprzez następujące prace: remont dachu, elewacji frontowej, elewacji oficyny, stolarki okiennej i drzwiowej, klatki schodowej, instalacji wod-kan i elektrycznej, instalacji gazowej, podwórka, piwnicy oraz instalacji niskoprądowej (domofon, Internet, TV i inne).  Zachęcamy do zakupu lokali użytkowych o powierzchni od 20 do 311 m2, a także mieszkań o powierzchni od ok. 34 do 65 m2. Istnieje możliwość łączenia mieszkań. Ponadto wysokość lokali 3,50–3,60 m daje możliwość wykonania wygodnych antresol. Większość pomieszczeń wymaga remontu. Kamienica posiada również piękny strych, z którego roztacza się niezapomniany widok. Z przewidzianych dziewięciu mieszkań pozostało już tylko jedno wolne! Mieszkania w tej okolicy wzbudzają zainteresowanie osób poszukujących spokoju, a jednocześnie chcących poczuć atmosferę tego magicznego miejsca, jakim jest krakowski Kazimierz. Bliska odległość do Placu Nowego, ul. Szerokiej oraz Rynku Głównego sprawia, że Kamienica odpowiada również nabywcom ceniącym sobie doskonałą lokalizację.

Cena mieszkań zawiera koszty dodatkowe w postaci udziału w remoncie kamiennicy.

Inwestycja ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz znajduje się na Starym Mieście, ul. Dajwór 20 (1.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz?

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 620 metrów od inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zabłocie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w odległości 149 m, szkoła w odległości 160 m, szkoła w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 377 m, Budynek "A" w odległości 438 m, Szpital Zakonu Bonifratrów Świętego Jana Grandego w odległości 475 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 72 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 102 m znajduje się Gruzińska Chatka, w odległości 110 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Dajwór 20, Kraków, Kazimierz w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 301 m znajduje się Klub Bilardowy PiK, w odległości 385 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: