Kamienica przy ul. św. Tomasza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętego Tomasza, oferowane bezpośrednio przez

Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Stare Miasto, ul. Świętego Tomasza 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 153 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamienica przy ul. św. Tomasza

2 zdjęcia

Kamienica przy ul. św. Tomasza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kamienica przy ul. św. Tomasza 25 to eklektyczna architektura posiadająca w sobie motywy wykorzystywane w budownictwie z II połowy ubiegłego wieku. Elewacja frontowa utrzymana w oszczędnej stylistyce XX– wiecznej architektury oraz zamknięty dla postronnych, wewnętrzny dziedziniec doskonale wpisują się w klimat urokliwej ulicy św. Tomasza.

Budynek przy ul. św. Tomasza 25 został zaprojektowany w myśl głównej dewizy architektury modernistycznej Louis Henry Sullivana Form follows function (pol. forma wynika z funkcji).

Nieruchomość składa się z czterech pięter, na których znajduje się 8 mieszkań o powierzchniach od 27 do 49m2. Wejście do budynku prowadzi przez wewnętrzny, zamykany dziedziniec, wejście do każdego z mieszkań następuje bezpośrednio z głównej klatki schodowej.

Kameralny charakter inwestycji zapewnia niewielka ilość mieszkań, zamykana brama wejściowa oraz ograniczony ruch samochodowy (ulica św. Tomasza położona jest w Strefie B). Atrakcyjność nieruchomości uzupełnia dostęp do bogatego zaplecza usługowego, kulturalnego, biznesowego i rozrywkowego, a także znajdująca się kilka kroków do kamienicy zielona strefa w postaci krakowskich Plant.

Powyższe cechy sprawiają, że nowa propozycja Koneser Group to oferta dla osób szukających równowagi pomiędzy kameralnym charakterem naznaczonym duchem czasu.

Inwestycja Kamienica przy ul. św. Tomasza znajduje się na Starym Mieście, ul. Świętego Tomasza 25 (0.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Kamienica przy ul. św. Tomasza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Koneser Group Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza?

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 779 metrów od inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Główny tor 11.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza znajduje się 113 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Internat Sióstr Prezentek w odległości 56 m, Akademia Muzyczna w odległości 135 m, Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Komisji Edukacji Narodowej w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Badań Mikrobiologicznych i Autoszczepionek w odległości 275 m, Denta-Med w odległości 396 m, Armadent w odległości 434 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Grażyna Cieśla, Mieczysław Cieśla, w odległości 132 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 140 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica przy ul. św. Tomasza w odległości 425 m znajduje się boisko / kort, w odległości 625 m znajduje się YMCA, w odległości 709 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: