Apartamenty Bosacka 7

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bosacka, oferowane bezpośrednio przez

KK Investment sp. z.o.o

Kraków, Stare Miasto, ul. Bosacka 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 142 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Bosacka 7

15 zdjęć

Apartamenty Bosacka 7
Apartamenty Bosacka 7
Apartamenty Bosacka 7
Apartamenty Bosacka 7

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Do dyspozycji klientów oddane zostaną 47 apartamenty wykończone pod klucz w metrażu od 17 do 45 metrów kwadratowych. Składać się będą głównie z sypialni i pokoju z aneksem kuchennym dogodnym do wynajęcia przez osoby lub firmy potrzebujące tymczasowy pobyt w Krakowie. Kamienica przejdzie generalny remont: począwszy od wymiany wszystkich instalacji, w tym wymiany ogrzewania na MPEC, wykonanie nowej elewacji frontowej, wymiany stolarki, wind czy rewitalizacji klatek schodowych.

Inwestycja Apartamenty Bosacka 7 znajduje się na Starym Mieście, ul. Bosacka 7 (0.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez KK Investment sp. z.o.o.

Inwestycja Apartamenty Bosacka 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bosacka 7 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KK Investment sp. z.o.o nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Bosacka 7?

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bosacka 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 103 metrów od inwestycji Apartamenty Bosacka 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Bosacka 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bosacka 7 znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie w odległości 201 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 131 im. św. Mikołaja w odległości 217 m, Zespół Szkół Specjalnych Nr 10 im. św.Mikołaja w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Bosacka 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy w odległości 296 m, Centrum Neurologii Klinicznej w odległości 371 m, Stomatologia w odległości 409 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bosacka 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 23 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 86 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bosacka 7 w odległości 315 m znajduje się boisko / kort, w odległości 420 m znajduje się Pawilon Dydaktyczno Sportowy, w odległości 641 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: