Apartamenty Bandtkiego

Wysoki standard, wyjątkowa lokalizacja

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKG Group Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bandtkiego dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.11
2
39,69 m²
2
B.4
2
39,69 m²
1
B.12
2
39,69 m²
3
B.14
5
90,85 m²
3

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Apartamenty Bandtkiego - wysoka jakość, prestiżowa lokalizacjaApartamenty Bandtkiego to połączenie znakomitego projektu, wysokiego standardu wy-konania i wyjątkowej lokalizacji. Położone w zaciszu Bronowic cztery kameralne budyn-ki wraz ze specjalnie zaprojektowanym dla mieszkańców parkiem stworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania.W inwestycji znajdą się w sumie 54 apartamenty w metrażach od 33 metrów do blisko 190 m2 w układach od 1-pokojowego do 6-pokojowego. W każdym z budynków znajdzie się winda i garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi i komórkami lokatorski-mi.Apartamenty Bandtkiego położone są wśród domów jednorodzinnych i domów i szere-gówek w niskiej zabudowie w spokojnej, cichej okolicy, znakomicie skomunikowanej z centrum Krakowa.Apartamenty Bokserska to miejsce pełne zieleni. Przylegający do inwestycji teren zielony zostanie W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Młynówka Królewska, miejsce idealne na spacery, bieganie czy przejażdżki rowerowe.Dołożyliśmy starań, aby Apartamenty Bandtkiego spełniały zróżnicowane potrzeby na-szych klientów.

Inwestycja Apartamenty Bandtkiego znajduje się na Bronowicach, ul. Bandtkiego (3.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera KG Group Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Bandtkiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bandtkiego pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 40 do 91 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 40 m2 (3 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 91 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KG Group Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 40 do 91 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bandtkiego

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bandtkiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Apartamenty Bandtkiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bandtkiego znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Rainbow" w odległości 170 m, Krakowskie Niepubliczne Przedszkole Montessori w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Zarzeczu w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bandtkiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Pawlak, w odległości 220 m znajduje się Bazarek, w odległości 240 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bandtkiego w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.05.2019

Data aktualizacji: 22.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie