Osiedle Bobrzyńskiego Blok D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bobrzyńskiego, oferowane bezpośrednio przez INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Kraków, Dębniki, ul. Bobrzyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 306 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Bobrzyńskiego Blok D

4 zdjęcia

Osiedle Bobrzyńskiego Blok D
Osiedle Bobrzyńskiego Blok D
Osiedle Bobrzyńskiego Blok D
Osiedle Bobrzyńskiego Blok D

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle “Bobrzyńskiego” realizowane przez Inter-Bud Developer od 2007 roku znane jest w Krakowie z doskonałego zagospodarowania terenu oraz dużego i ciekawego architektonicznie placu zabaw. Osiedle nie jest zamknięte, ale jest chronione systemem monitoringu 24h. W najbliższym otoczeniu znajduje się małe centrum handlowo-usługowe “Pasaż Ruczaj”, Pasaż 33, a na sąsiadującym osiedlu “Szuwarowa” centrum sportu i rekreacjji “Cascada”.Wysoki standard wyposażeniaOferujemy Państwu mieszkania realizowane w energooszczędnej technologii o wysokim standardzie wykonania, wyposażone m.in. w okna PCV w kolorze złoty dąb, marmurowe parapety, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.BezpieczeństwoOsiedle chronione jest systemem monitoringu przez 24 godziny na dobę.Sport, rekreacja i wygodaDla najmłoszych mieszkańcówDla najmłodszych mieszkańców na osiedlu znajduje się kilka placów zabaw, działa przedszkole oraz żłobek “Mysie-Pysie“Centrum Handlowe “Pasaż Ruczaj“Lokalne centrum handlowe oferuje wszystkie podstawowe i potrzebne na codzień usługi:market spożywczy, apteka, kwiaciarnia, winiarniasalon fryzjerski, przychodnia lekarskarestauracja włoska – Trattoriamyjnia samochodowaCentrum Handlowe “Pasaż 33“To doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu na zakupach i w restauracji na terenie obiektu. Na klientów czeka kompleksowa obsługa w sferze usług:Lewiatan Market- Punkt – market spożywczyRossmann – Drogeria KosmetycznaRestauracja Oregano – kuchnia włoska i polska, pizzaKwiaciarnia MIMOZACzas na herbatę – sklep z herbatą, artykułami do herbaty i art. kolonialnymiKiosk z prasą i artykułami szkolnymi oraz z zabawkami

Inwestycja Osiedle Bobrzyńskiego Blok D znajduje się na Dębnikach, ul. Bobrzyńskiego (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Osiedle Bobrzyńskiego Blok D została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 23000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chmieleniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE GABI w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 270 m, Centrum badań klinicznych w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Lewiatan, w odległości 120 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Zaborowscy, w odległości 120 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bobrzyńskiego Blok D w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Krakowskie Studio Formy.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: