Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania gotowe do odbioru!

Mieszkania na sprzedaż ul. Wizjonerów, oferowane bezpośrednio przez

Henniger Investment S.A.

Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów

Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek JMieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J

10 zdjęć

Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J
Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J
Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J
Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

52 - 63/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Bronowice - 440 m

Przystanek Tramwajowy - 408 m

Przystanek Autobusowy - 179 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

15 placówek medycznych, 29 placówek edukacyjnych, 28 kawiarni i restauracji, 62 sklepy, 21 obiektów sportowych, 30 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • korty tenisowe

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 177 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (83)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (221 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 52 do 63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

system płatności 10/90

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów to osiedle samowystarczalne, kompleksowe i otwarte na mieszkańców – takie założenia przyjęliśmy już na etapie planowania nowej inwestycji w sercu krakowskich Bronowic. Projekt nie bez powodu określany mianem Osiedla Wizjonerów!

Osiedle Wizjonerów to wieloetapowy projekt nowoczesnego osiedla jutra zorientowanego na człowieka i jego potrzeby. Na Osiedlu Wizjonerów znajdziesz:

- dwie piekarnie,

- żłobki i przedszkole,

- restauracje, kawiarnie, cukiernię

- salony kosmetyczne i fryzjerskie,

- kwiaciarnię,

- myjnię samochodową,

- gabinet pediatryczny, fizjoterapeutyczny i Centrum Zdrowej Rodziny.

Pasaż usługowo-handlowy, restauracje, place zabaw i zielone części wspólne sprawiają, że osiedle jest pełne życia i zadowolonych mieszkańców. Aktualnie Osiedle Wizjonerów składa się z 11 etapów, z których każdy oddany jest do użytkowania a 9 z nich jest w pełni zamieszkanych.

ETAP REŻYSERÓW (J) – OSTATNIE MIESZKANIA

Etap Reżyserów (budynek J) to 177 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do 106 m2 oraz nowych w naszej ofercie układach. W ofercie dostępne są mieszkania od jedno- do czteropokojowych. Wszystkie posiadają balkony i/lub loggie i/lub tarasy, a w przypadku części mieszkań zlokalizowanych w parterze - prywatne ogródki od strony wewnętrznego dziedzińca.

Na bryłę budynku składa się 8 kondygnacji naziemnych oraz dwupoziomowy podziemny parking. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostało 221 miejsc postojowych i 83 komórki lokatorskie. Wybrane miejsca parkingowe umożliwiają montaż gniazda do ładowania samochodów elektrycznych, a na parkingu znajduje się bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów. Nie zabraknie także wózków zakupowych, które na dobre rozwiążą problem dźwigania toreb do mieszkania. W części parterowej budynku znajdują się lokale usługowe, które stworzyły prestiżowy pasaż handlowy przylegający do spacerowego deptaku.

KLUB OSIEDLOWY – JEDYNY W KRAKOWIE

Do dyspozycji mieszkańców osiedla, stworzyliśmy Klub Osiedlowy K2O na powierzchni blisko 320 m2 – miejsce spotkań mieszkańców, wydarzeń integrujących społeczność oraz zajęć umożliwiających realizację swoich pasji i doskonalenie umiejętności, który umożliwia także wynajem przestrzeni pod okolicznościowe imprezy zamknięte mieszkańców Osiedla Wizjonerów takie jak np. urodziny, imieniny, chrzciny, komunie itp. Nie ustalamy sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Chcemy, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a jego program i oferta, są odpowiedzią na ich konkretne potrzeby. Wspólna przestrzeń dla mieszkańców cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J znajduje się na Bronowicach, ul. Wizjonerów (4.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Henniger Investment S.A.

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 177 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 52 do 63 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Henniger Investment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (221 miejsc)

W inwestycji znajdują się 83 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów zlokalizowane jest w cichej i doskonale skomunikowanej części Krakowa, tuż obok Ronda Ofiar Katynia - u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej. Umożliwia to szybki dostęp do pobliskich obiektów handlowych: IKEA, Galeria Bronowice, Castorama, Obi, Makro oraz Lidl. Zaledwie 15 minut zajmuje dojazd do centrum miasta, Dworca Głównego czy portu lotniczego Balice. W czerwcu 2020 roku w pobliżu osiedla został uruchomiony przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, dzięki któremu dotarcie w te miejsca zajmuje jedynie kilka minut.

Rozwinięta sieć transportu publicznego to także liczne przystanki autobusowe przy Rondzie Ofiar Katynia oraz u zbiegu ulic Armii Krajowej i Balickiej, gdzie zlokalizowane są także przystanki tramwajowe, które niebawem staną się częścią węzła przesiadkowego Bronowice – jego realizacja została zaplanowana ze środków samorządowych. Podobnie jak zaplanowana obok niego jedna ze stacji premetra, czyli szybkiego, bezkolizyjnego transportu szynowego w Krakowie.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 179 metrów od inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Odkrywców 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żółta Parasolka w odległości 28 m, Żłobek publiczny w odległości 125 m, Montessori Dreams w odległości 144 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Terapii Funkcjonalnej (CTFmed) w odległości 84 m, SOFIMED w odległości 155 m, Anna Golonka Gabinet Pediatryczny w odległości 177 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 58 m znajduje się Chlebiańska, w odległości 60 m znajduje się Pyszne warzywko, w odległości 69 m znajduje się Cukiernia Wadowice.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J w odległości 57 m znajduje się Kort tenisowy, w odległości 61 m znajduje się boisko / kort, w odległości 75 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.07.2021
Data aktualizacji: 15.07.2024
Henniger Investment S.A. logo

Henniger Investment S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Odkrywców 13, 31-351 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023