Pod Wiązami

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowska, oferowane bezpośrednio przez HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 734 oferty w najbliższej okolicy!

Pod Wiązami

4 zdjęcia

Pod Wiązami
Pod Wiązami
Pod Wiązami
Pod Wiązami

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Pod Wiązami to inwestycja, którą prowadzi w Krakowie doświadczony Oddział Deweloperski Spółki. Zajmuje się kompleksowym przygotowaniem, realizacją, sprzedażą inwestycji budowlanych tj. mieszkaniowo – usługowych na terenie Krakowa i okolic. Współpracuje w tym zakresie również z innymi deweloperami. Do tej pory dał się poznać jako rzetelny wykonawca i sprzedający ponad 600 mieszkań oraz kilkunastu domów jednorodzinnych oddanych do użytku na terenie Krakowa.Nowa inwestycja pod nazwą Zespół mieszkaniowy Pod Wiązami przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie – to kameralna enklawa 4-ech budynków 6-4 piętrowych z podziemnymi garażami. Położona będzie wśród istniejącej zabudowy jednorodzinnej i malowniczego Starodrzewu. Nowoczesna architektura, funkcjonalne mieszkania z dużymi balkonami oraz ogrodami zimowymi; budynki z windami, zielone dachy nad garażami do wspólnej rekreacji.Apartamenty na najwyższych piętrach z widokiem na panoramę Krakowa. Zespół mieszkaniowy będzie ogrodzony, a dostęp na jego teren będzie możliwy poprzez zamykany na pilota wjazd oraz furtkę zaopatrzoną w instalację domofonową.Przygotujemy też instalację pod okamerowanie terenu. Dobra komunikacja – 5 min do tramwaju i kilkadziesiąt metrów do przystanku autobusowego, którymi można dojechać w 15min do Centrum Krakowa. Istnieją także dogodne połączenia komunikacyjne do położonych na terenie Czyżyn Wyższych Uczelni.W pobliżu usytuowane duże Centra Handlowe (M-1, PLAZA), gdzie można szybko dokonać zakupów. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła, Poczta, Hotel Orient z basenem i innymi usługami, Park Lotników Polskich.Inwestycja realizowana w dwóch etapach:• I etap to budynek 4 piętrowy o 42 lokalach z cichobieżnymi nowoczesnymi windami.• II etap to trzy budynki 6 piętrowe z cichobieżnymi nowoczesnymi windami.Struktura mieszkań od 35m2 ( 2p ) do 65m2 ( 3p ) z możliwością łączenia mieszkań w większe. Mieszkania 3 pokojowe na ostatnich kondygnacjach posiadają ogród zimowy z wyjściem na taras.Atrakcyjne ceny; w cenie mieszkania zawarty jest koszt działki, uzbrojenie terenu, urządzenie terenu. Ceny mieszkań spełniają warunki kredytu Rodzina na swoim. Własność hipoteczna. Pomagamy przy załatwianiu kredytu bankowego.

Inwestycja Pod Wiązami znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Inwestycja Pod Wiązami została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pod Wiązami nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pod Wiązami?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pod Wiązami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Pod Wiązami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtysowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pod Wiązami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pod Wiązami znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Górnictwa Naftowego w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa nr 156 w odległości 520 m, Mundurowe Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pod Wiązami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pod Wiązami w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się AVATAR Centrala Ruchu, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.02.2012
Data aktualizacji: 19.11.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: