Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Hamernia 29 - Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hamernia, oferowane bezpośrednio przez

Hamernia Invest Sp. z o.o.

Kraków, Bronowice, ul. Hamernia 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 510 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Hamernia 29 - Etap IIHamernia 29 - Etap II

8 zdjęć

Hamernia 29 - Etap II
Hamernia 29 - Etap II
Hamernia 29 - Etap II
Hamernia 29 - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : - Cena garażu: 38.000 zł (garaż stanowić będzie pomieszczenie przynależne do mieszkań parterowych) - Cena miejsca postojowego na zewnątrz: 18.000 zł (można nabyć wraz z mieszkaniami położonymi na wyższej kondygnacji)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Hamernia 29 to mały, kameralny projekt otoczony zielenią, w którym łącznie powstanie 5 niskich budynków w zabudowie bliźniaczej (w sumie tylko 20 mieszkań). Trzy budynki o numerach 29D do 29J (I etap, w całości sprzedany) zostały zrealizowane i są zamieszkałe, zaś w planowanym etapie powstaną 2 budynki o numerach 29 do 29C (łącznie 8 lokali), zlokalizowane bliżej ulicy Hamernia.

W obecnym etapie powstaną 2 typy mieszkań, wszystkie 4-pokojowe:

- pow. 81,49m2 – mieszkania położone na parterze i części pierwszego piętra, z prywatnymi ogródkami i garażem w bryle budynku

- pow. 74,87m2 – mieszkania położone na części pierwszego piętra i na całym poddaszu (licząc powierzchnię po obrysie pomieszczeń, mieszkanie ma ok 100m2), z prywatnym miejscem postojowym naziemnym przy budynku

Cena garażu: 38.000 zł (garaż stanowić będzie pomieszczenie przynależne do mieszkań parterowych).

Cena miejsca postojowego na zewnątrz: 18.000 zł (można nabyć wraz z mieszkaniami położonymi na wyższej kondygnacji).

Osiedle jest ogrodzone. Na terenie osiedla dla mieszkańców dedykowane są ogólnodostępne miejsca postojowe.

W południowo-wschodniej części działki przewidziano także zieloną, wydzieloną część wspólną, do korzystania przez wszystkie rodziny jako teren rekreacyjny.

Inwestycja Hamernia 29 - Etap II znajduje się na Bronowicach, ul. Hamernia 29 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Hamernia Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Hamernia 29 - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Hamernia 29 - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hamernia Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwie wartością dodaną jest unikalna lokalizacja (zielona, cicha, po sąsiedzku wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna), bardzo duże przestrzenie zielone oraz ciekawa architektura.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hamernia 29 - Etap II?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hamernia 29 - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 642 metrów od inwestycji Hamernia 29 - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armii Krajowej 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Hamernia 29 - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hamernia 29 - Etap II znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 402 m, Szkoła Podstawowa 153 w odległości 619 m, XVIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 624 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Hamernia 29 - Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny - Kalukin w odległości 502 m, Szpital ortopedyczny "Ortopedicum" w odległości 825 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 855 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hamernia 29 - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 297 m znajduje się Ekochatka, w odległości 369 m znajduje się Żabka, w odległości 642 m znajduje się Asik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hamernia 29 - Etap II w odległości 258 m znajduje się basen, w odległości 387 m znajduje się Bronowianka, w odległości 396 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.01.2021
Data aktualizacji: 20.07.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023