Sielski Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ossowskiego, oferowane bezpośrednio przez Grupa Nieruchomości Kraków

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Ossowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 559 ofert w najbliższej okolicy!

Sielski Zakątek

4 zdjęcia

Sielski Zakątek
Sielski Zakątek
Sielski Zakątek
Sielski Zakątek

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Sielski Zakątek logo

Inwestycja Sielski Zakątek znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Ossowskiego (5.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków.

Inwestycja Sielski Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Sielski Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich Dodatkowo płatne i obowiązkowe.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

-Fundamentowanie wg projektu, -Konstrukcja żelbetowa budynku wg projektu, stal i beton, -Na klatkach schodowych wewnętrzne monolityczne, zewnętrze biegi schodowe przygotowane pod okładzinę, -Izolacja przeciwwilgociowa ścian fundamentowych zewnętrznych – powłoka z zewnątrz Abizol, wewnątrz Dysperbit. Izolacja pionowa ścian zewnętrznych w miejscu połączenia izolacji poziomej z murowaną wykonana z powłoki Tytan.

Dach

-Pokrycie dachów w systemie odwróconym ( na poziomie tarasów ) z membraną EPDM Firestone, izolacja wyciągnięta na całą attykę, na kominy i na ściany, ocieplenie styrodurem gr. 20 cm powierzchni dachu, attyki ocieplone wewnątrz i na płasko styrodurem gr. 5 cm, płyta osb pod montaż obróbki, płaska blacha powlekana na rąbek stojący na obróbki attyk i kominów. -Pokrycie dachów w systemie zielonego tarasu ( dachy główne - na poziomie ostatniej kondygnacji ) z membraną EPDM Firestone, izolacja wyciągnięta na całą attykę, na kominy i na ściany, ocieplenie styropianem dach-podłoga gr. 20 cm powierzchni dachu, attyki ocieplone wewnątrz i na płasko styropianem dach-podłoga gr. 5 cm, płyta osb pod montaż obróbki, płaska blacha powlekana na rąbek stojący na obróbki attyk i kominów.

Elewacja

-Barierki i pochwyty stalowe z profili nierdzewnych, w oknach barierki portefenet – szkło białe przeźroczyste lub matowe. -Wykończenie tarasów – wg projektu – w systemie odwróconym wraz z nawierzchnia z płyt gresowych gr. 2 cm. -Stolarka 3 szybowa profil podstawowy, kolor standardowy, kolor dwustronny, otwieralno - uchylne. Wymagana ilość mikrowentylacji na każdym piętrze. -Elewacja budynku - styropianowa, gr. 15 cm, metoda lekka mokra, wyprawa silikonowa, gr. 1,5 mm, kolory zbliżone do wizualizacji. -Projektowane elementy z elewacji typu wentylowanego np. Prodema wraz z ociepleniem wełną gr. 12 cm. -Kominy ponad dachem ocieplone styropianem gr. 5 cm, wytynkowane jak elewacja, kratki wentylacyjne z siatki perforowanej ocynkowanej, czapki betonowe obłożone blachą powlekaną.

Ściany

-Ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne z pustaków ceramicznych Thermopor P+W klasy 150 gr. 19 cm. Ścianki działowe Thermopor P+W 8 cm. Nadproża monolityczne i systemowe.

Instalacje

-Elektryczna podstawowa wg projektu z podstawowym osprzętem elektrycznym. Z uwzględnieniem funkcji. -Instalacja WLZ – do tablic lokalowych ze złącza enn ( złącze enn wykonuje ZE w oparciu o uzgodnienie z Inwestorem ) w ogrodzeniu. -Domofon bez funkcji obrazu z frontu przy bramie głównej wjazdowej na teren do drzwiach wejściowych do lokalu. -RTV przystosowana do TV satelitarnej oraz naziemnej cyfrowej, bez osprzętu – lokalowa dla danego lokalu. Montaż anten cyfrowych po jednej sztuce na każdy zespolony budynek. -Instalacja internetowa i telefoniczna – ze skrzyniami zbiorczymi na klatce schodowej, tylko ułożenie rur do przeprowadzenia instalacji. -Instalacja odgromowa wg projektu.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (16): Dodatkowo płatne i obowiązkowe
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc): płatne i obowiązkowe.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sielski Zakątek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sielski Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Sielski Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karpińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sielski Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sielski Zakątek znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Muminków w odległości 190 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Europejski Instytut Edukacji Engram w odległości 190 m, Niepubliczne Centrum Kształcenia Indywidualnego Europejski Instytut Edukacji Engram w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sielski Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Supermarket, w odległości 410 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sielski Zakątek w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.05.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: