Złota Brama

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cystersów, oferowane bezpośrednio przez Geo Grupa Deweloperska

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 450 ofert w najbliższej okolicy!

Złota Brama

2 zdjęcia

Złota Brama

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Ulica Cystersów to idealna lokalizacja dla wszystkich, którzy chcą korzystać z przywilejów życia w centrum miasta, mając równocześnie zapewnioną kameralną atmosferę i poczucie prywatności.  Z  jednej strony zapewnia ona wygodę wynikającą z dostępu do bogatej infrastruktury miejskiej (znakomita komunikacja miejska, szkoła, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej , klub sportowy). Z drugiej strony spokojne warunki do życia.Zaplanowano II etapy realizacji inwestycji. Obecnie został zakończony etap I, zlokalizowany w części przylegającej do ul. Cystersów. Powstało w nim 5 budynków o ciekawej formie i zmiennej wysokości. Usytuowane są one wokół rozległego wewnętrznego dziedzińca, co stwarza zamkniętą, harmonijną całość. W obrębie dziedzińca zaprojektowano kaskadę wodną, aranżacje zieleni oraz małą architekturę (ławeczki, latarnie i stojak rowerowy) i plac zabaw dla dzieci. Teren posesji jest ogrodzony i monitorowany, co zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Inwestycja Złota Brama znajduje się na Grzegórzkach, ul. Cystersów została zrealizowana przez Geo Grupa Deweloperska.

Inwestycja Złota Brama została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 278 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Złota Brama nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Geo Grupa Deweloperska nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 278 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Złota Brama?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złota Brama mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Złota Brama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Teatr Słowackiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Złota Brama znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Brama znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła TEB Edukacja w odległości 160 m, Szkoła Zdrowia i Urody w Krakowie w odległości 160 m, NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO TEB EDUKACJA w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złota Brama jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Chińskiej w odległości 390 m, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w odległości 400 m, Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złota Brama składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 0 m znajduje się Awiteks, w odległości 20 m znajduje się Gruzińska Chatka, w odległości 60 m znajduje się Pawlak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Brama w odległości 160 m znajduje się Klub Kasi.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: