Mazowiecka 72

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGeo Grupa Deweloperska

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mazowiecka 72 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
9
3
83,56 m²
1
26
3
83,45 m²
Parter
48
3
83,45 m²
Parter

Opis Inwestycji

Naturalnie w Krakowie!MAZOWIECKA 72 to styl życia - łączący wygodę centrum miasta z ciszą i spokojem terenów zielonychMAZOWIECKA 72 to nie tylko adres w centrum miasta, to jedyne tak zaciszne miejsce na mapie Krakowa, położone wśród zieleni, bezpośrednio przylegające do Młynówki Królewskiej, a jednocześnie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie centrum.Krowodrza a zwłaszcza okolice Mazowieckiej, to przestrzeń stwarzająca idealne warunki do życia.Bliskość centrum oszczędza czas i ułatwia zarówno codzienne funkcjonowanie dzięki bogatej infrastrukturze, jak i realizację szczególnych potrzeb. Sąsiedztwo Młynówki, parków i klubów fitness pozwala zadbać o kondycję i rekreację, odległość do ośrodków kulturalnych zadowoli wszystkich miłośników sztuki a na smakoszy czeka kuchnia tajska, włoska i wiele innych. Stanowi to gwarancję wysokiego komfortu życia.Już dziś sprawdź naszą ofertę mieszkań z widokiem na park przy ulicy Mazowieckiej.Mazowiecka 72 - jedyna taka lokalizacja w Krakowie - spokój w centrum miasta.Nasza inwestycja to kameralny budynek, liczący 70 mieszkań, zaprojektowany z dbałością o najdrobniejszy szczegół; swoim wyglądem nawiązujący do charakteru otoczenia.W ofercie mamy mieszkania o zróżnicowanych metrażach:• 1– pokojowe o pow. ok. 31-41 m2• 2 – pokojowe o pow. ok. 48-61 m2• 3 – pokojowe] o pow. ok. 83 m2Mazowiecka 72 to szereg cech przesądzających o wysokim komforcie mieszkania czyli:• funkcjonalne układy mieszkań,• drewniane okna trzyszybowe ,• elewacja wykończona płytami dekoracyjnymi tworzącymi w połączeniu ze szklanymi balustradami efektowną kompozycję• przestronne wykończone w wysokim standardzie części wspólne• kameralny 4-piętrowy budynek• żaluzje w mieszkaniach na parterze i na ostatnim piętrze• video-domofony• wykończone loggie i tarasy• ogródki przydomowe w mieszkaniach parterowych

Inwestycja Mazowiecka 72 znajduje się na Krowodrzy, ul. Mazowiecka 72 (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Geo Grupa Deweloperska.

Inwestycja Mazowiecka 72 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mazowiecka 72 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 83 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 83 do 84 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Geo Grupa Deweloperska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w garażu podziemnym.
Udogodnienia: teren ogrodzony, videodomofon, siłownia plenerowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 83 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mazowiecka 72

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mazowiecka 72 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Mazowiecka 72 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Marszałkowski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mazowiecka 72 znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 40 m, Szkoła Podstawowa nr 106 w odległości 160 m, Samorządowe Przedszkole nr 43 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mazowiecka 72 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kinesis Rehabilitacja Kraków w odległości 350 m, Centrum w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mazowiecka 72 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Pawlak, w odległości 150 m znajduje się Lewiatan, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mazowiecka 72 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.07.2018

Data aktualizacji: 08.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie