Fabryka Czekolady

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wrocławska, oferowane bezpośrednio przez Geo Grupa Deweloperska

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 617 ofert w najbliższej okolicy!

Fabryka Czekolady

10 zdjęć

Fabryka Czekolady
Fabryka Czekolady
Fabryka Czekolady
Fabryka Czekolady

Najbliższe inwestycje

 • Moderno Łobzów
  od: 9 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Ardekon

 • Browar Kleparz

  Fracthon Zbożowa Sp. z o.o. Sp.k.

 • Life Hub
  od: 13 986 zł/m2
  Pod wynajem

  Urba Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Klimatyczna inwestycja Fabryka Czekolady to nowe mieszkania przy ul. Wrocławskiej w Krakowie w tętniącej życiem dzielnicy Krowodrza. Jest to miejsce idealne dla tych, którzy chcą czuć rytm miasta. Mieszkanie w tej okolicy to prestiż i przede wszystkim wygoda. Nasze mieszkania w Krakowie ul. Wrocławska to lokale w segmencie B i budynku D, których realizacja dobiegła końca oraz w nowobudowanym budynku C.

Fabryka Czekolady to mieszkania w Krakowie przy ul. Wrocławskiej, gdzie przed laty istniała fabryka Wawel. Tam właśnie Grupa Deweloperska Geo, łącząc nowoczesność i zachowując ślady historii, buduje własną, współczesną Fabrykę Czekolady – kompleks mieszkaniowy, którego ostatni etap, trafił właśnie do sprzedaży.

Nowe mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i wszystkich kluczowych punktów miasta, doskonała komunikacja i rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, bogata historia i nietuzinkowa architektura, a także bliskość takich miejsc wypoczynku, jak Młynówka Królewska, to tylko kilka z niezliczonych atutów mieszkania w tej okolicy. Jeśli więc kusi Cię magia Krakowa, pociąga tradycja i prestiż, a współczesne trendy i wysmakowana nowoczesność nie są Ci obce - FABRYKA CZEKOLADY JEST IDEALNYM MIEJSCEM DLA CIEBIE. Już dziś sprawdź nasze apartamenty przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu!

Realizacja inwestycji została podzielona na 4 etapy:

ETAP 1 - Segment A budynku AB, gotowy, wyprzedany

ETAP 2 - Segment B budynku AB, budowa zakończona z prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie

ETAP 3 - Budynek D, budowa zakończona z prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie

ETAP 4 - Budynek C, w budowie, termin zakończenia budowy II kwartał 2018

Inwestycja Fabryka Czekolady znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska (1.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Geo Grupa Deweloperska.

Inwestycja Fabryka Czekolady została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 230 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fabryka Czekolady nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Geo Grupa Deweloperska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 230 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fabryka Czekolady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Fabryka Czekolady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocławska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka Czekolady znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru w Krakowie w odległości 260 m, Policealna Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji w odległości 260 m, Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fabryka Czekolady jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Gabinet Lekarski KRIOMED w odległości 100 m, SOR w odległości 180 m, 5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fabryka Czekolady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Biedronka, w odległości 80 m znajduje się Pieczywo Buczek, w odległości 100 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka Czekolady w odległości 160 m znajduje się Fitness, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 17.11.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: