Zielony Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Gama-M Sp. z o.o.

Kraków, Mistrzejowice, Ul. Ks. Józefa Kurzei

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 142 oferty w najbliższej okolicy!

Zielony Zakątek

4 zdjęcia

Zielony Zakątek
Zielony Zakątek
Zielony Zakątek
Zielony Zakątek

Najbliższe inwestycje

 • Piasta Towers budynek 4
  od: 7 600 zł/m2

  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

 • Lublańska Park
  od: 8 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Wawel Service Sp. z o.o.

 • Ułanów
  od: 8 900 zł/m2

  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Opis Inwestycji

Zielony Zakątek usytuowany jest na skraju parku rzecznego, malowniczego środowiska przyrodniczego i krajobrazu doliny potoku Sudoł. Bezpośredni dostęp do ogólnodostępnych terenów zielonych i rekreacyjnych, a jednocześnie lokalizacja stosunkowo blisko centrum Krakowa stanowi o niepowtarzalnym i wyjątkowym położeniu obiektu.Nasza pracownia postanowiła w pełni wykorzystać ten wyjątkowy potencjał działki. Budynki posiadają obszerne i doświetlone klatki schodowe oraz windy zapewniające dostęp również osobom niepełnosprawnym na wszystkie kondygnacje obiektu, także do garażu podziemnego.Swobodna jest także możliwość aranżacji funkcji w obrębie mieszkania. Wszystkie lokale mieszkalne posiadają balkony oraz charakteryzują się bardo dobrym naświetleniem pomieszczeń poprzez okna balkonowe narożne i portafenetra.Do realizacji obiektu przewidziano tradycyjne technologie i materiały wysokiej jakości.Do podkreślenia wyjątkowości budynków użyte zostaną takie elementy jak drewniane fragmenty fasady mające na celu uszlachetnić fasady budynków oraz stalowe i ocynkowane balustrady zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.Budynek wykazuje kameralny charakter w stylistycznym nawiązaniu do racjonalistycznych nurtów obecnych w architekturze europejskiej. Obiekt charakteryzuje energooszczędność oraz funkcjonalne i estetyczne kształtowanie, przyjazne użytkownikom.

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się na Mistrzejowicach, Ul. Ks. Józefa Kurzei (4.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Gama-M Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gama-M Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kurzei.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Martynka" w odległości 110 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli EduProgress w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MED-ALL Centrum medyczne w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Lewiatan, w odległości 450 m znajduje się U Rika, w odległości 450 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: