Browar Kleparz

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Zbożowa, oferowane bezpośrednio przez Fracthon Zbożowa Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Krowodrza, ul. Zbożowa 2
Browar Kleparz

9 zdjęć

Browar Kleparz
Browar Kleparz
Browar Kleparz
Browar Kleparz

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Browar Kleparz dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Browar Kleparz to nowa inwestycja w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji – przy ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, nieopodal malowniczej części Starego Miasta. Wizytówką inwestycji jest odrestaurowany, historyczny budynek Browaru Arcyksiążęcego rodziny Habsburgów. Kompleks, uzupełniony o dwa nowoczesne budynki, będzie się składał z 97 mieszkań i 18 lokali usługowych.

W sprzedaży znajdują się mieszkania o powierzchni od 39,88 m2 do 102,82 m2. Zróżnicowany metraż sprawi, że swoje potrzeby mieszkaniowe mogą spełnić zarówno rodziny z dziećmi, jak i inwestorzy poszukujący mieszkania pod wynajem.

Nowo powstałe budynki zostaną połączone podziemnym parkingiem, w którym będzie znajdować się 80 miejsc postojowych oraz 38 komórek lokatorskich. Historyczna część Browaru Kleparz wyposażona będzie w wyjątkową strefę relaksu dla mieszkańców, bawialnię dla dzieci, siłownię oraz salę kinową. Na terenie inwestycji powstaną także lokale usługowe o powierzchni od 31,74 m2 do 214,69 m2. Zróżnicowane wielkości lokali sprawdzą się zarówno pod działalność handlową, usługową, jak i biurową.

Inwestycja Browar Kleparz znajduje się na Krowodrzy, ul. Zbożowa 2 (1.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Fracthon Zbożowa Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Browar Kleparz została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Browar Kleparz w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 49 do 88 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 49 do 71 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 88 m2 (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni 85 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Fracthon Zbożowa Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 38 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 252 do 264 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (38)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 49 do 88 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Browar Kleparz znajdują się 4 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Browar Kleparz?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Browar Kleparz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Browar Kleparz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Narutowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Browar Kleparz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Browar Kleparz znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu "Przystanek Przedszkolak" w odległości 320 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu "Przystanek Szkoła" w odległości 320 m, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Browar Kleparz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 450 m, Luxmed w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Browar Kleparz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Browar Kleparz w odległości 470 m znajduje się LOFToDance, w odległości 510 m znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej.

Data publikacji: 02.03.2020
Data aktualizacji: 19.04.2022
Fracthon Zbożowa Sp. z o.o. Sp.k. logo

Fracthon Zbożowa Sp. z o.o. Sp.k.

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kamienna 21, 31-403 Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: