Kościuszki 19

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Estate Development Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Kościuszki 19

Najbliższe inwestycje

 • Kossak Residence(0.5 km dalej)

  Kraków, Stare Miasto, ul. plac Kossaka 5 (1.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 14 500/m2
  Kossak Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 36 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Polskie Domy
 • Barska 69(1.2 km dalej)

  Kraków, Dębniki, ul. Barska 69 (2.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 584/m2
  Barska 69
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 28 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  Sento S.A.
 • Chopina 9(1.7 km dalej)

  Kraków, Krowodrza, ul. Chopina 9 (1.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 500/m2
  Chopina 9
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 51 - 91 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Tętnowski Development

Opis Inwestycji

Inwestycja Kościuszki 19 łączy w sobie komfort mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta z dogodnościami zapewnianymi przez nowoczesne budownictwo, takimi jak winda, wideodomofon, ogrzewanie z sieci miejskiej i prywatne miejsce parkingowe w garażu. Całości dopełnia starannie zaprojektowana klatka schodowa a także szlachetna drewniana stolarka okienna oraz drzwiowa.Bezpieczeństwo zakupu jest gwarantowane poprzez możliwość dokonania wyboru spośród gotowych mieszkań oraz brak wpłat na poczet kosztów budowy.Lokalizacja zapewnia doskonałą infrastrukturę komunikacyjną, handlową oraz rozrywkową w zasięgu zaledwie 15-minutowego spaceru. Niespotykany atut stanowi bliskość zróżnicowanych terenów rekreacyjnych w postaci bulwarów Wisły, Lasu Wolskiego, Błoń i brzegów Rudawy.Należy podkreślić, że adres przy ulicy Kościuszki to pewna lokata kapitału na długie lata.Zapraszamy na prezentację gotowych apartamentów.

Inwestycja Kościuszki 19 znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Kościuszki 19 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Estate Development Sp. z o. o..

Inwestycja Kościuszki 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkania. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kościuszki 19 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 96 do 171 metrów kwadratowych w cenie od 8 130 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Estate Development Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 253 do 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Kościuszki 19

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

W odległości 200 metrów od inwestycji Kościuszki 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Komorowskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki 19 znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 18 Sióstr Serafitek w odległości 400m, Gimnazjum Nr 22 w odległości 400m, Samorządowe Przedszkole nr 9 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się ZDROWIE KOBIETY. NZOZ, w odległości 150 m znajduje się POD ANIOŁEM STRÓŻEM. APTEKA, w odległości 150 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się ALSANDER, w odległości 200 m znajduje się Krowoderska Biblioteka Publiczna. Filia nr 3, w odległości 350 m znajduje się Krakowski Teatr Scena STU.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Krc Sp. z o.o., w odległości 700 m znajduje się POLSKIE TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE „SOKÓŁ", w odległości 900 m znajduje się Kryta pływalnia Uniwersytetu Pedagogicznego.

Data publikacji: 20.07.2016

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie