Enklawa Morelowa I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEnklawa Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 202 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jesionova(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Jesionowa 19 (4.9 km od centrum Krakowa)
  Jesionova
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 37 - 97 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k.
 • Rogalskiego(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Rogalskiego 39 (4.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 911/m2
  Rogalskiego
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 50 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Matexi Polska Sp. Z o.o.
 • Magnoliowy Ogród(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Podłącze (4.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 588 brutto/m2
  Magnoliowy Ogród
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 68 - 132 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Platforma Mieszkaniowa

Opis Inwestycji

Enklawa Morelowa I to inwestycja Grupy Enklawa Development. Enklawa Morelowa I to apartamenty zaprojektowane z myślą o tych, którzy pragną odnaleźć komfort życia w otoczeniu przyrody. W tym miejscu odnajdziesz sposób na aktywny wypoczynek, który gwarantuje m.in. Centrum Treningu Personalnego.Zakończone już przez Grupę Enklawa inwestycje wyróżniają się na rynku krakowskich nieruchomości ciekawą architekturą, dobrze rozplanowanym układem wnętrz, terminowością wykonania, a także wysokim standardem zarówno materiałów użytych do budowy jaki i wykończenia budynków.

Inwestycja Enklawa Morelowa I znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Morelowa 30 (5.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Enklawa Development.

Inwestycja Enklawa Morelowa I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Morelowa I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 123 metrów kwadratowych w cenie od 7 375 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Enklawa Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Dodatkowo płatne.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Dodatkowo płatne.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 45 000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Enklawa Morelowa I

Enklawa Morelowa I to zamknięty teren o powierzchni około 1,5 ha znajdujący się na Woli Justowskiej. Miejsce dla osób ceniących ciszę i komfort, oraz dla pragnących spędzić czas wolny w sposób bardziej aktywny. Niezawodne staje się sąsiedztwo Centrum Treningu Personalnego. Pobliskie obiekty rekreacyjne tj. korty tenisowe, czy basen stanowią dopełnienie Twoich potrzeb. To wszystko blisko Błoń Krakowskich, a stąd już tylko 15 min spacerem do Starego Miasta: - Rynek Główny 15 min rowerem, - Krakowskie Błonia 5 min. rowerem, - Park Decjusza 7 min. piechotą, - Lotnisko 15 min samochodem.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Morelowa I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Enklawa Morelowa I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Panieńskich Skał.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Morelowa I znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kochane Przedszkole" w odległości 500 m, Samorządowe Przedszkole Nr 78 "Leśne Skrzaty" w odległości 540 m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 560 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Morelowa I w odległości 140 m znajduje się Basen, w odległości 490 m znajduje się Klub Jazdy Konnej "Mustang".

Data publikacji: 30.09.2016

Data aktualizacji: 16.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie