Enklawa Morelowa I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Morelowa, oferowane bezpośrednio przez Enklawa Development

Kraków, Zwierzyniec, ul. Morelowa 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 223 oferty w najbliższej okolicy!

Enklawa Morelowa I

20 zdjęć

Enklawa Morelowa I
Enklawa Morelowa I
Enklawa Morelowa I
Enklawa Morelowa I

Najbliższe inwestycje

 • Hamernia 29 - Etap II
  od: 9 950 zł/m2

  Hamernia 29 - Etap II

  Hamernia Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Hamernia 29
  4.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 75 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 4
 • Wola Village
  od: 11 550 zł/m2

  Wola Village

  Urba Sp. z o.o.

  Mieszkanie Zwierzyniec, Kraków
  ul. Podłużna
  6.9 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 95-152 m2
  • Mieszkań: 40
  • Pokoje: 4
 • Odlewnicza Apartments

  Odlewnicza Apartments

  DZMT

  Mieszkanie Krowodrza, Kraków
  ul. Odlewnicza
  4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 85-154 m2
  • Mieszkań: 20
  • Pokoje: 3-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Enklawa Morelowa I to inwestycja Grupy Enklawa Development. Enklawa Morelowa I to apartamenty zaprojektowane z myślą o tych, którzy pragną odnaleźć komfort życia w otoczeniu przyrody. W tym miejscu odnajdziesz sposób na aktywny wypoczynek, który gwarantuje m.in. Centrum Treningu Personalnego.Zakończone już przez Grupę Enklawa inwestycje wyróżniają się na rynku krakowskich nieruchomości ciekawą architekturą, dobrze rozplanowanym układem wnętrz, terminowością wykonania, a także wysokim standardem zarówno materiałów użytych do budowy jaki i wykończenia budynków.

Inwestycja Enklawa Morelowa I znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Morelowa 30 (5.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Enklawa Development.

Inwestycja Enklawa Morelowa I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Morelowa I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Enklawa Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Dodatkowo płatne.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Dodatkowo płatne
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 45 000 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Enklawa Morelowa I to zamknięty teren o powierzchni około 1,5 ha znajdujący się na Woli Justowskiej. Miejsce dla osób ceniących ciszę i komfort, oraz dla pragnących spędzić czas wolny w sposób bardziej aktywny. Niezawodne staje się sąsiedztwo Centrum Treningu Personalnego. Pobliskie obiekty rekreacyjne tj. korty tenisowe, czy basen stanowią dopełnienie Twoich potrzeb. To wszystko blisko Błoń Krakowskich, a stąd już tylko 15 min spacerem do Starego Miasta: - Rynek Główny 15 min rowerem, - Krakowskie Błonia 5 min. rowerem, - Park Decjusza 7 min. piechotą, - Lotnisko 15 min samochodem.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Enklawa Morelowa I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Morelowa I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Enklawa Morelowa I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Panieńskich Skał.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Enklawa Morelowa I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Morelowa I znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kochane Przedszkole" w odległości 500 m, Samorządowe Przedszkole Nr 78 "Leśne Skrzaty" w odległości 540 m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 560 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Morelowa I w odległości 140 m znajduje się Basen, w odległości 490 m znajduje się Klub Jazdy Konnej "Mustang".

Data publikacji: 30.09.2016
Data aktualizacji: 16.03.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: