Enklawa Morelowa I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEnklawa Development

Ceny od: 7 375 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Enklawa Morelowa I dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
14
5
123 m²
1
1 215 000 zł9 878 zł/m²

Opis Inwestycji

Enklawa Morelowa I to inwestycja Grupy Enklawa Development. Enklawa Morelowa I to apartamenty zaprojektowane z myślą o tych, którzy pragną odnaleźć komfort życia w otoczeniu przyrody. W tym miejscu odnajdziesz sposób na aktywny wypoczynek, który gwarantuje m.in. Centrum Treningu Personalnego.Zakończone już przez Grupę Enklawa inwestycje wyróżniają się na rynku krakowskich nieruchomości ciekawą architekturą, dobrze rozplanowanym układem wnętrz, terminowością wykonania, a także wysokim standardem zarówno materiałów użytych do budowy jaki i wykończenia budynków.

Inwestycja Enklawa Morelowa I znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Morelowa 30 (5.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Enklawa Development.

Inwestycja Enklawa Morelowa I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Morelowa I pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 123 metrów kwadratowych w cenie od 7 375 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 123 m2 w cenie od 1 215 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Enklawa Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Dodatkowo płatne.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada: Dodatkowo płatne.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 45 000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 123 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 1 215 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 375 do 12 440 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Enklawa Morelowa I

Enklawa Morelowa I to zamknięty teren o powierzchni około 1,5 ha znajdujący się na Woli Justowskiej. Miejsce dla osób ceniących ciszę i komfort, oraz dla pragnących spędzić czas wolny w sposób bardziej aktywny. Niezawodne staje się sąsiedztwo Centrum Treningu Personalnego. Pobliskie obiekty rekreacyjne tj. korty tenisowe, czy basen stanowią dopełnienie Twoich potrzeb. To wszystko blisko Błoń Krakowskich, a stąd już tylko 15 min spacerem do Starego Miasta: - Rynek Główny 15 min rowerem, - Krakowskie Błonia 5 min. rowerem, - Park Decjusza 7 min. piechotą, - Lotnisko 15 min samochodem.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

W odległości 300 metrów od inwestycji Enklawa Morelowa I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Park Decjusza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Morelowa I znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 72 w odległości 650m, Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się BIOPHAGE PHARMA S.A., w odległości 850 m znajduje się PABIMED S.C. NZOZ, w odległości 1050 m znajduje się DOMAGAŁA-BALICKA DAGMARA, BALICKI KAZIMIERZ. APTEKA PRYWATNA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się CASH4YOU. BANKOMAT, w odległości 600 m znajduje się BANK ZACHODNI WBK. BANKOMAT, w odległości 600 m znajduje się Gospoda na Woli.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Basen w hotelu Daisy, w odległości 500 m znajduje się KJK "Mustang", w odległości 1200 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA.

Data publikacji: 30.09.2016

Data aktualizacji: 15.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie