Osiedle Oficerskie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEmmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 220 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Art City(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, Al. Pokoju (1.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 200/m2
  Art City
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 53 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  EKOPARK
 • Steam Park etap II(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 13 346 brutto/m2
  Steam Park etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 25 - 36 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 29 ofert
  Bryksy
 • Lema 2(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Lema (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 200 brutto/m2
  Lema 2
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 39 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Wawel Service Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W lubianej przez Krakowian dzielnicy - Grzegórzki- Osiedle Oficerskie, powstał nowy, prestiżowy apartamentowiec z lokalami mieszkalnymi i przestronnym garażem podziemnym. Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie.To właśnie tutaj czeka na Państwa 19 nowoczesnych mieszkań, stworzonych z myślą o osobach ceniących sobie jakość i możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni.To jedyny taki budynek w tej części Osiedla Oficerskiego. Elegancki, idealnie wkomponowany w przyjazne otoczenie. Już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę. Jednak najbardziej – w miesiącach wiosenno-letnich, gdy jego szlachetne, czyste kształty architektoniczne topią się w zieleni… Mieszkańcy cieszyć się będą bliskością natury, Starego Miasta oraz najważniejszych biznesowych punktów na centralnej mapie Krakowa.Projektując i budując kierowaliśmy się Państwa komfortem, dlatego zachowaliśmy najwyższe standardy na każdym etapie prac, zadbaliśmy o jakość wykończenia i zatroszczyliśmy się o środowisko naturalne. Nasze mieszkania zostały w maksymalny sposób przeszklone, dzięki czemu uzyskaliśmy optymalne warunki nasłonecznienia każdego apartamentu, zaś zastosowane technologie (brak ścian nośnych w budynku) umożliwiają Państwu stworzenie przestrzeni mieszkalnej, zaspokajającej wszystkie indywidualne oczekiwania.Skrót atutów inwestycji:- mieszkania zostały w maksymalny sposób „przeszklone”, dzięki czemu uzyskano optymalne warunki nasłonecznienia dla każdego apartamentu,- budynek ma już ostateczne pozwolenie na użytkowanie,- wysokość „po wszystkich warstwach” 2,74m,- istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz oraz łączenia mieszkań w poziomie – nie ma ścian nośnych, ograniczeniem są piony kanalizacyjne i słupy konstrukcyjne (6 na każdej kondygnacji).

Inwestycja Osiedle Oficerskie znajduje się na Grzegórzkach, ul. Supniewskiego (1.8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Oficerskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Oficerskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 33 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 10 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Budynek został zaprojektowany z najwyższą dbałością o termoizolację. Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku. Obecna norma dla budynków wielorodzinnych jeśli chodzi o wskaźnik EP ( wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną ) wynosi 105 kWh/(m2*rok) na rok 2016 (w którym budynek był oddany), Budynek spełnia normę na rok 2021, która wynosi 65 kWh/(m2*rok), ponieważ wskaźnik jest na poziomie 58,4 kWh/(m2*rok).
Konstrukcja budynku
- stropy : 25 cm płyta, 8 cm styropian akustyczny, mata akustyczna, 6 cm wylewki – łącznie prawie 40 cm, - pomiędzy mieszkaniami pustak Teknoamerblok – 17,8 cm – bardzo dobra izolacja akustyczna - Rw = 56 dB, - klatka schodowa – trwały tynk silikonowo – silikatowy oraz spieki kwarcowe – bardzo trwałe i odporne na zniszczenie materiały.
Stolarka okienna
- szyby w oknach 1 i 2 piętra U 0,8 – ciepłe, dodatkowo: są 2 uszczelki w oknach, nawietrzaki aluminiowe (trwałe, nie jak wszędzie plastikowe).
Balkony
- połączone są z budynkiem za pomocą łączników hit- halfen – co oznacza, że nie ma mostków termicznych.
Ogrzewanie
- MPEC, z własnym węzłem cieplnym mieszkańcy będą korzystać z niższej taryfy na przesył i dystrybucję.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Oficerskie

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Oficerskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Oficerskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cystersów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oficerskie znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Placówka Kształcenia Ustawicznego Anvix w odległości 200 m, Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" im. prof. Aleksandra Kamińskiego w odległości 310 m, MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY PRZY UL. GRUNWALDZKIEJ W KRAKOWIE w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Oficerskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oficerskie w odległości 240 m znajduje się Relax, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.02.2017

Data aktualizacji: 10.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie