Olsza Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEmmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 649 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle 36 i 6(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Śliczna (2.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 018 brutto/m2
  Osiedle 36 i 6
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 60
  Powierzchnia: 59 - 99 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  MERARI Sp. z o.o.
 • W Parku Lotników(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Lema 5 (3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 150 brutto/m2
  W Parku Lotników
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 52 - 78 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Grupa Matejek
 • Lema 2(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Lema (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Lema 2
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 39 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 2 oferty
  Wawel Service Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Olsza Residence to mała inwestycja w Śródmieściu przy ul Kantora, która może dawać poczucie indywidualności klientom, którzy poszukują inwestycji kameralnych, z mniejszą liczbą mieszkań, budowanych przez małych ale rzetelnych deweloperów.Budynek położony będzie w okolicy gdzie przeważa niska zabudowa mieszkaniowa.Dużym atutem inwestycji jest zmodernizowana i rozbudowana sieć komunikacji publicznej z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi w najbliższej okolicy. Przyszli mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów,galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz uczelni wyższych.Lokalizacja Olsza Residence jest atrakcyjna również dla osób aktywnych fizycznie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymiZgodnie z założeniami zaprojektowano czterokondygnacyjny (trzy kondygnacje +poddasze) budynek mieszkalny wielorodzinny. Na parterze zlokalizowano garaż, podzielony na dwie części klatką schodową (z przestrzeni klatki schodowej dostępna jest winda przystosowana do transportu osób niepełnosprawnych). Łącznie w garażu zaprojektowano 12 miejsc postojowych (na terenie zlokalizowane są dalsze dwa miejsca parkingowe). Na pierwszym i drugim piętrze zaplanowano odpowiednio dwu i pięciopokojowe mieszkania, a na poddaszu kolejne dwa 4 pokojowe.W sumie zaprojektowane zostało 7 mieszkań, prawie każde z dużym balkonem. W większości mieszkań można wydzielić osobną kuchnię z oknem. Inwestycja daje możliwość wyboru mieszkań 2-pokojowych, 4-pokojowych oraz 5-pokojowych

Inwestycja Olsza Residence znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Ostatnia 8 (2.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Olsza Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Olsza Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 70 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 8 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Budynek czterokondygnacyjny o wysokości 12 metrów, w parterze budynku znajduje się 6 podwójnych miejsc parkingowych, a na trzech kolejnych kondygnacjach 7 apartamentów. Dach dwuspadzisty kryty blachodachówką o kącie nachylenia 30 stopni. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie domków jednorodzinny
Konstrukcja budynku
Stropy żelbetowe 18cm grubości Izolacja akustyczna: styropian tłumiący kroki, styroflex 5cm z odcięciem od ściany 1cm
Dach
Kryty blachodachówką w kolorze grafitowym, izolacja termiczna megarock plus 25cm, od wewnątrz wykończony płytami GK Kominy systemowe z pustaków betonowych
Elewacja
Tynk zewnętrzny mineralny cienkowarstwowy (baumit), styropian 14cm Część elewacji wykonana z cegły klinkierowej
Stolarka okienna
Okna drewniane trzyszybowe ug~0,6W/m2K, nawiewniki higrosterowane
Ściany
Ściany nośne ceramiczne Porotherm 25cm Ściany działowe Porotherm 8cm oraz 11,5cm Tynk wewnętrzny cementowo-wapienny Nadproża drzwi i okien żelbetowe
Parapety wewnętrzne
Parapety zewnętrzne aluminiowe lub stalowe ocynkowane parapety wewnętrzne z konglomeratu
Instalacje
Instalacja wideodomofonowa Instalacja internetowa Zbiorcza antena satelitarna Telefon Doprowadzenie wszystkich instalacji do każdego z lokali mieszkalnych
Ogrzewanie
Grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi Kocioł gazowy kondensacyjny z zasobnikiem w każdym z mieszkań typ: Saunier Duval Isotwin Condens F 24/30 H-PL
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w poziomie 0 (parter) i w cenie 60 tys jest miejsce dwustanowiskowe ( na 2 samochody).
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Olsza Residence

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olsza Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Olsza Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białucha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olsza Residence znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KĄCIK ŚWIATA w odległości 140 m, Ośrodek Doskonalenia Kadr Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Krakowie w odległości 330 m, Ośrodek Szkolenia przy ZW NSZZ Policjantów w Krakowie w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Olsza Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Mama w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olsza Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 290 m znajduje się Delikatesy Podwawelskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olsza Residence w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.06.2018

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie