Olsza Residence

- Kameralna, rodzinna inwestycja w Śródmieściu

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Ceny od: 8 600 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Olsza Residence dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
43 m2
2
370 574 zł8 600 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
4
70 m2
3
658 008 zł9 360 zł/m²
4
75 m2
3
699 660 zł9 360 zł/m²
5
83 m2
1
741 637 zł8 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Olsza Residence to mała inwestycja w Śródmieściu przy ul Kantora, która może dawać poczucie indywidualności klientom, którzy poszukują inwestycji kameralnych, z mniejszą liczbą mieszkań, budowanych przez małych ale rzetelnych deweloperów.Budynek położony będzie w okolicy gdzie przeważa niska zabudowa mieszkaniowa.Dużym atutem inwestycji jest zmodernizowana i rozbudowana sieć komunikacji publicznej z licznymi przystankami tramwajowymi i autobusowymi w najbliższej okolicy. Przyszli mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do infrastruktury w postaci licznych sklepów,galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół oraz uczelni wyższych.Lokalizacja Olsza Residence jest atrakcyjna również dla osób aktywnych fizycznie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Park Lotników Polskich z licznymi alejkami ścieżkami rowerowymiZgodnie z założeniami zaprojektowano czterokondygnacyjny (trzy kondygnacje +poddasze) budynek mieszkalny wielorodzinny. Na parterze zlokalizowano garaż, podzielony na dwie części klatką schodową (z przestrzeni klatki schodowej dostępna jest winda przystosowana do transportu osób niepełnosprawnych). Łącznie w garażu zaprojektowano 12 miejsc postojowych (na terenie zlokalizowane są dalsze dwa miejsca parkingowe). Na pierwszym i drugim piętrze zaplanowano odpowiednio dwu i pięciopokojowe mieszkania, a na poddaszu kolejne dwa 4 pokojowe.W sumie zaprojektowane zostało 7 mieszkań, prawie każde z dużym balkonem. W większości mieszkań można wydzielić osobną kuchnię z oknem. Inwestycja daje możliwość wyboru mieszkań 2-pokojowych, 4-pokojowych oraz 5-pokojowych

Inwestycja Olsza Residence znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Ostatnia 8 (2.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Olsza Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Olsza Residence pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 43 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 8 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 43 m2 w cenie od 370 574 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 70 do 75 m2 w cenie od 658 008 zł (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 83 m2 w cenie od 741 637 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Budynek czterokondygnacyjny o wysokości 12 metrów, w parterze budynku znajduje się 6 podwójnych miejsc parkingowych, a na trzech kolejnych kondygnacjach 7 apartamentów. Dach dwuspadzisty kryty blachodachówką o kącie nachylenia 30 stopni. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie domków jednorodzinny
Konstrukcja budynku
Stropy żelbetowe 18cm grubości Izolacja akustyczna: styropian tłumiący kroki, styroflex 5cm z odcięciem od ściany 1cm
Dach
Kryty blachodachówką w kolorze grafitowym, izolacja termiczna megarock plus 25cm, od wewnątrz wykończony płytami GK Kominy systemowe z pustaków betonowych
Elewacja
Tynk zewnętrzny mineralny cienkowarstwowy (baumit), styropian 14cm Część elewacji wykonana z cegły klinkierowej
Stolarka okienna
Okna drewniane trzyszybowe ug~0,6W/m2K, nawiewniki higrosterowane
Ściany
Ściany nośne ceramiczne Porotherm 25cm Ściany działowe Porotherm 8cm oraz 11,5cm Tynk wewnętrzny cementowo-wapienny Nadproża drzwi i okien żelbetowe
Parapety wewnętrzne
Parapety zewnętrzne aluminiowe lub stalowe ocynkowane parapety wewnętrzne z konglomeratu
Instalacje
Instalacja wideodomofonowa Instalacja internetowa Zbiorcza antena satelitarna Telefon Doprowadzenie wszystkich instalacji do każdego z lokali mieszkalnych
Ogrzewanie
Grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi Kocioł gazowy kondensacyjny z zasobnikiem w każdym z mieszkań typ: Saunier Duval Isotwin Condens F 24/30 H-PL
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: w poziomie 0 (parter) i w cenie 60 tys jest miejsce dwustanowiskowe ( na 2 samochody).
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 43 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 370 574 do 741 637 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 600 do 9 360 zł.
Opis płatności:według harmonogramu płatności 10% wartości nieruchomości po podpisaniu umowy deweloperskie przedwstępnej i 90% wartości umowy po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Olsza Residence

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 400 metrów od inwestycji Olsza Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Białucha.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Olsza Residence znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 150m, Niepubliczne Przedszkole "Pod Magnolią" w odległości 450m, Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się PRZY KRYNICZNEJ. APTEKA. SIKORA A., w odległości 950 m znajduje się JANTAR S.C. APTEKA. BACHAN A., KORZENIOWSKA A., w odległości 1000 m znajduje się ANEMED SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BRATA ALBERTA, w odległości 700 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY DOM HARCERZA IM. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO, w odległości 950 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się GTX Training Fitness Club, w odległości 600 m znajduje się Korty Wieczysta, w odległości 650 m znajduje się STREFA RUCHU.

Data publikacji: 05.06.2018

Data aktualizacji: 21.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie