Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mały Płaszów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lipska, oferowane bezpośrednio przez

Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Lipska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 801 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mały PłaszówMały Płaszów

6 zdjęć

Mały Płaszów
Mały Płaszów
Mały Płaszów
Mały Płaszów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zapraszamy Państwa do Podgórza – Płaszowa na ul. Lipską, 200 m od pętli szybkiego tramwaju Mały Płaszów, gdzie powstaje nowy budynek mieszkalny.

Budynek czteropiętrowy, posiada miejsca parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym i miejsca postojowe przed budynkiem oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnia cicha winda.

Wszystkie mieszkania mają balkony lub tarasy. Teren wokół inwestycji będzie ogrodzony. Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano plac zabaw z elementami małej architektury. Walorem inwestycji jest doskonałe połączenie komunikacyjne ze ścisłym centrum Krakowa (10 minut tramwajem) oraz z obwodnicą Krakowa (4-5 minut samochodem). Zakończenie całego przedsięwzięcia jest planowane na IV kwartał 2015 rok.

Inwestycja Mały Płaszów znajduje się na Podgórzu, ul. Lipska (4.9 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Mały Płaszów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mały Płaszów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mały Płaszów?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mały Płaszów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1564 metrów od inwestycji Mały Płaszów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Prokocim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mały Płaszów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mały Płaszów znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pod Magnolią w odległości 204 m, przedszkole w odległości 225 m, Żlobek "Pod Magnolią" w odległości 243 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mały Płaszów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Judym, Filia w odległości 84 m, Klinika Rehabilitacji Funkcjonalnej "Votum-Reha Plus" w odległości 155 m, AZ MED - Leczenie bólu w odległości 167 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mały Płaszów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 101 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 282 m znajduje się Żabka, w odległości 301 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mały Płaszów w odległości 367 m znajduje się boisko / kort, w odległości 377 m znajduje się boisko / kort, w odległości 436 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023