Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Domy przy ul. Legionów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Legionów, oferowane bezpośrednio przez

Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Legionów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy przy ul. LegionówDomy przy ul. Legionów

4 zdjęcia

Domy przy ul. Legionów
Domy przy ul. Legionów
Domy przy ul. Legionów
Domy przy ul. Legionów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe mieszkania w domach jednorodzinnych, dwupoziomowe, z garażami i ogródkami. Osiedle domków na ul. Legionów w Krakowie. 16 mieszkań dwupoziomowych w 8 domach w zabudowie bliźniacznej, pełna własność hipoteczna, ogrzewanie MPEC lub gazowe.

Mieszkania 82-105 m2, z tarasami lub dużymi ogródkami. Bardzo spokojna i zielona okolica, pięć minut od ul. Wielickiej.

Technologia tradycyjna, osiedle zamknięte, sąsiedztwo domów jednorodzinnych.

Prace rozpoczęte, planowane zakończenie całej inwestycji III KW 2017r.

Pełna obsługa hipoteczna, atrakcyjna oferta wykończenia pod klucz wg projektu przygotowanego indywidualnie z każdym klientem.

Inwestycja Domy przy ul. Legionów znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Legionów (5.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Domy przy ul. Legionów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Domy przy ul. Legionów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy przy ul. Legionów?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy przy ul. Legionów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 518 metrów od inwestycji Domy przy ul. Legionów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Prokocim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy przy ul. Legionów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy ul. Legionów znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w odległości 104 m, Samorządowe Przedszkole nr 49 "Wróbelka Elemelka" w odległości 185 m, Przedszkole Publiczne "Małe Aniołki" w odległości 306 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy przy ul. Legionów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 586 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 595 m, Klinika uśmiechu w odległości 716 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy przy ul. Legionów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Groszek, w odległości 265 m znajduje się Teresa, w odległości 311 m znajduje się Chmura.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy ul. Legionów w odległości 80 m znajduje się KS Kolejarz Prokocim, w odległości 122 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 154 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.09.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023