Kamienica Kameralna

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Ceny od: 12 420 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kamienica Kameralna dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M5
2
49,04 m²
1
609 077 zł12 420 zł/m²
M7
3
72,97 m²
2
985 095 zł13 500 zł/m²
M20
3
66,42 m²
4
889 497 zł13 392 zł/m²

Opis Inwestycji

KAMIENICA KAMERALNA została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami wykorzystując materiały najwyższej jakości. W Kamienicy znajduje się 20 mieszkań o różnorodnej powierzchni, lokale usługowe na parterze oraz parking podziemny.Niekonwencjonalna bryła łącząca klasykę i nowoczesność, przy swojej zrównoważonej proporcji oraz elegancji z zaskakującymi formami architektonicznymi, idealnie wpisuje się w układ zabudowy skrzyżowania ulic Wrocławskiej i Świętokrzyskiej.Wnętrze budynku zaprojektowano z myślą o wygodzie mieszkańców a duża ilość światła oraz komfort otoczenia sprzyja tworzenia atmosfery relaksu. Klimatycznie podświetlone części wspólne wykończone stylowo z wykorzystaniem kamienia naturalnego, okładzin drewnianych, zabudowy meblowej oraz tapet.

Inwestycja Kamienica Kameralna znajduje się na Krowodrzy, ul. Świętokrzyska 5 (1.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa.

Inwestycja Kamienica Kameralna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Kameralna pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 49 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 12 420 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 49 m2 w cenie od 609 077 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 do 73 m2 w cenie od 889 497 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 49 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 609 077 do 985 095 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 420 do 13 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Kamienica Kameralna znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Kameralna

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Kameralna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Kamienica Kameralna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocławska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Kameralna znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru w Krakowie w odległości 190 m, Policealna Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji w odległości 190 m, Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Kameralna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Gabinet Lekarski KRIOMED w odległości 200 m, SOR w odległości 230 m, Centrum medyczne Falck w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Kameralna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 50 m znajduje się Pieczywo Buczek, w odległości 70 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Kameralna w odległości 110 m znajduje się Fitness, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.10.2019

Data aktualizacji: 26.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie