Kamienica Kameralna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętokrzyska, oferowane bezpośrednio przez Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 277 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienica Kameralna

19 zdjęć

Kamienica Kameralna
Kamienica Kameralna
Kamienica Kameralna
Kamienica Kameralna

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

KAMIENICA KAMERALNA została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami wykorzystując materiały najwyższej jakości. W Kamienicy znajduje się 20 mieszkań o różnorodnej powierzchni, lokale usługowe na parterze oraz parking podziemny.

Niekonwencjonalna bryła łącząca klasykę i nowoczesność, przy swojej zrównoważonej proporcji oraz elegancji z zaskakującymi formami architektonicznymi, idealnie wpisuje się w układ zabudowy skrzyżowania ulic Wrocławskiej i Świętokrzyskiej.

Wnętrze budynku zaprojektowano z myślą o wygodzie mieszkańców a duża ilość światła oraz komfort otoczenia sprzyja tworzenia atmosfery relaksu. Klimatycznie podświetlone części wspólne wykończone stylowo z wykorzystaniem kamienia naturalnego, okładzin drewnianych, zabudowy meblowej oraz tapet.

Inwestycja Kamienica Kameralna znajduje się na Krowodrzy, ul. Świętokrzyska 5 (1.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa.

Inwestycja Kamienica Kameralna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Kameralna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Kameralna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Kameralna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Kamienica Kameralna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocławska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Kameralna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Kameralna znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru w Krakowie w odległości 190 m, Policealna Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji w odległości 190 m, Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Kameralna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Gabinet Lekarski KRIOMED w odległości 200 m, SOR w odległości 230 m, Centrum medyczne Falck w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Kameralna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 50 m znajduje się Pieczywo Buczek, w odległości 70 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Kameralna w odległości 110 m znajduje się Fitness, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.10.2019
Data aktualizacji: 13.04.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: