KW51

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Kazimierza Wielkiego, oferowane bezpośrednio przez Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego 51
Ceny od: 13 000 zł brutto/m2
KW51

16 zdjęć

KW51
KW51
KW51
KW51

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji KW51 dostępnych jest 77 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Opis Inwestycji

KW51 – kawałek Japonii w samym sercu Krakowa

Kultura japońska to kwintesencja siły prostoty, konsekwentnej logiki oraz umiłowania czystej formy... i taka właśnie jest inwestycja KW51. Apartamentowiec, realizowany przy ulicy Kazimierza Wielkiego 51 to swoista oaza spokoju i harmonii w samym sercu tętniącego życiem miasta. Oddajemy przyszłym Właścicielom nieruchomość, która opiera się na zasadach feng shui, tu odnajdą spokój w zgiełku codziennego życia. Mając na względzie swoje iście królewskie naznaczenie, inwestycję KW51 cechuje najwyższa jakość, precyzja i staranność poszczególnych wykończeń.

Komfort, estetyka i funkcjonalność

W inwestycji KW51 zlokalizowanych jest 79 lokali, w tym 77 mieszkań i 2 lokale usługowe. Do budynku przynależy też 75 miejsc postojowych podziemnych, w przestronnej hali garażowej oraz 6 miejsc postojowych na zewnątrz. Budynek posiada siedem kondygnacji. W części wspólnej nieruchomości znajduje się natomiast patio, stworzone na styl ogrodu japońskiego. Lokatorzy znajdą na nim placyk do jogi oraz inne przestrzenie do wspólnej integracji i rekreacji. Zielony dziedziniec to niewątpliwie ogromny atut inwestycji, rzadko pojawiający się w tego typu, miejskich apartamentowcach. Sama fasada budynku natomiast zachwyca prostotą i elegancją. Ciepła nadaje jej z kolei odpowiednie oświetlenie.

Inwestycja w samym centrum

KW51 to inwestycja o idealnej lokalizacji. Powstaje z myślą o osobach, które cenią swój czas i nie chcą go tracić w komunikacji miejskiej lub samochodzie. Wszystko, czego potrzeba do szczęścia, znajdzie się tylko o krok.

Usługi na wyciągnięcie ręki

Okolica ul. Kazimierza Wielkiego 51 oferuje wszelkie, niezbędne usługi. W pobliżu znajdują się zarówno sklepy, apteki, gabinety lekarskie, restauracje, cukiernie, jak i miejsca rozrywki. Na wyciągnięcie ręki są również krakowskie uniwersytety, szkoły i przedszkola.

Wysoki standard wykończenia

KW51 to inwestycja, w której starannie dopracowany jest każdy, najdrobniejszy detal. Ponad wszystko cenimy estetykę i dokładność wykończenia. Oddajemy naszym Klientom budynek rzetelnie zaplanowany i zrealizowany. Szczegóły mają dla nas ogromne znaczenie.

Przestrzeń odpoczynku i rekreacji

Zielony dziedziniec to doskonałe miejsce na relaks i rekreację Mieszkańców. Ponadto okolica KW51 to jedno z najbardziej zielonych miejsc w Krakowie. Tuż za granicą inwestycji znajduje się popularna Młynówka Królewska, czyli 4,5 km tras spacerowo-rowerowych.

W pełni funkcjonalne mieszkania

Mieszkania w inwestycji KW51 spełnią wszelkie oczekiwania ich Lokatorów. Poszczególne lokale zostały zaprojektowane w ten sposób, by maksymalnie wykorzystywać dostępną przestrzeń. Nie brakuje w nich dużej ilości światła i designerskich rozwiązań.

Atrakcyjny design

Zarówno fasada budynku, jak i jego wnętrze zachwyca oryginalnymi wykończeniami i niebywałą estetyką. Projekt inspirowany jest kulturą japońską oraz regułami feng shui. Wszystko po to, by zapewnić przyszłym Lokatorom spokój i harmonię.

Idealna dla singli, małych rodzin i inwestorów

Inwestycja KW51 zakłada zróżnicowane i funkcjonalne mieszkania. Większość z nich to kawalerki oraz mieszkania dwupokojowe. Właśnie dlatego inwestycję KW51 polecamy singlom, rodzinom, a także inwestorom, chcącym ulokować pieniądze w prestiżowej lokalizacji.

Inwestycja KW51 znajduje się na Krowodrzy, ul. Kazimierza Wielkiego 51 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

Inwestycja KW51 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji KW51 w sprzedaży jest 77 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 90 metrów kwadratowych, w cenie od 13 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 31 m2 w cenie od 465 450 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 30 do 79 m2 w cenie od 404 150 zł (38 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 42 do 60 m2 w cenie od 576 850 zł (16 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 60 do 79 m2 w cenie od 804 000 zł (21 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 90 m2 w cenie od 1 260 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc) w cenie 60 000 zł
 • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc) w cenie 60 000 zł: Nie ma obowiązku kupowania miejsca postojowego.
 • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 77 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 90 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 404 150 do 1 260 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 000 do 15 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji KW51 znajduje się 38 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja KW51 jest zlokalizowana w samym centrum miasta – na krakowskiej Krowodrzy. Nowi Lokatorzy apartamentowca przy ul. Kazimierza Wielkiego 51 będą mieli na wyciągnięcie ręki sklepy, apteki, szkoły podstawowe, przedszkola, krakowskie uniwersytety, restauracje, a także miejsca rozrywki i rekreacji. KW51 to miejsce dla osób, które nie lubią tracić czasu w korkach i chcą w pełni korzystać z uroków dużego miasta. Rynek Główny – 1,6 km, 15 minut pieszo, 8 minut komunikacją miejską sklep spożywczy – 100 m, 2 minuty pieszo apteka – 250 m, 3 minuty pieszo restauracja – 150 m, 2 minuty pieszo Uniwersytet Jagielloński – 1,7 km, 20 minut pieszo, 15 minut komunikacją miejską Akademia Górniczo-Hutnicza – 750 m, 10 minut pieszo Politechnika Krakowska – 1,9 km, 23 minuty pieszo Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN – 950 m, 12 minut pieszo Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja – 1,2 km, 15 minut pieszo szkoła podstawowa – 180 m, 2 minuty pieszo przedszkole – 450 m, 5 minut pieszo przystanek tramwajowy – 180 m, 2 minuty pieszo tereny zielone i rekreacyjne z placem zabaw dla dzieci – 300 m, 4 minuty pieszo

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji KW51?

Przyszli mieszkańcy inwestycji KW51 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji KW51 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urzędnicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji KW51 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji KW51 znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 120 m, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 55 w odległości 120 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji KW51 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 460 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji KW51 w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2020
Data aktualizacji: 14.01.2022
Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j. logo

Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

KW51

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kazimierza Wielkiego 51, 30-074 Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: