Supernova

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Cordia Polska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 546 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dąbska Street- III etap(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Dąbska (3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 950/m2
  Dąbska Street- III etap
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 122
  Powierzchnia: 35 - 98 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dasta Invest Sp. z o.o.
 • Na Dąbiu(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Dąbskiej 20 (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800/m2
  Na Dąbiu
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 117
  Powierzchnia: 33 - 103 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Caba Development
 • Dąbie Plaza(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Dąbska (2.7 km od centrum Krakowa)
  Dąbie Plaza
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 41 - 79 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Budrem

Opis Inwestycji

Supernova

Supernova to projekt dla osób, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań. To unikalna kompozycja tego, co w nowoczesnym budownictwie najważniejsze. Udało nam się połączyć doskonałą lokalizację z zielenią i spokojem, wygodę i komfort z kameralną zabudową i znaleźć wiele sposobów na to, aby codzienne życie mieszkańców było przyjemnie łatwe. Grono znakomitych architektów zadbało o to, aby piękna architektura wpisywała się w przestrzeń, wnosząc w nią powiew innowacyjności.Budowę jednoetapowego osiedla rozpoczynamy w 2 kwartale 2017 roku, a jej planowane zakończenie to 3 kwartał 2019 roku.Supernowa w liczbach. Inwestycja to pięć 4-kondygnacyjnych budynków i 191 mieszkań łącznie. Powstanie kombinacja najchętniej wybieranych metraży – 21 mieszkań jednopokojowych, 117 dwupokojowych, 50 trzypokojowych oraz 3 czteropokojowe.Supernova jest ogrodzonym osiedlem, powstającym w zabudowie ekstensywnej. Mieszkańcy poczują się bezpiecznie, a każdy – bez względu na wiek – znajdzie tam wymarzone miejsce do odpoczynku. Elewacja każdego z budynków to dopracowana architektura na najwyższym poziomie – doskonałej jakości tynki i dopracowane detale. Tak samo wysoki priorytet nadaliśmy kwestiom jakościowym, jak i wizualnym, żaden z aspektów nie umknął naszej uwadze.Komfortowa przestrzeń wspólna. Zadbaliśmy o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni inwestycji upływał w kojącej, prawdziwie domowej i przytulnej atmosferze. Dla aktywnych powstaną wiaty rowerowe z wygodnymi stanowiskami dla jednośladów, zewnętrzna siłownia, dla skupionych stoły do gry w szachy, a dla najmłodszych nowoczesny plac zabaw. Ponadto mnóstwo przyjaźnie zielonych zakątków w przestrzeni pomiędzy budynkami.Niezmierzony komfort. Mieszkania powstają w koncepcji jakościowej wygody. Przemyślany układ, zapewniający zaspokojenie potrzeb każdego z domowników. Każde z mieszkań to wysoki standard oraz przemyślane detale, które znalazły w projekcie swoje miejsce dla jeszcze większego komfortu – atestowane drzwi antywłamaniowe, przestronne wnętrza, balkony, tarasy i ogródki (w zależności od wybranego metrażu), rozwiązania zaprojektowane w myśl najnowocześniejszych trendów i innowacyjnych technologii.

Inwestycja Supernova znajduje się na Grzegórzkach, ul. Lema (3.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Cordia Polska.

Inwestycja Supernova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 191 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Supernova pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 99 metrów kwadratowych w cenie od 9 250 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cordia Polska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 191 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Supernova

Supernova zlokalizowane jest przy krakowskiej ulicy Stanisława Lema, w pobliżu Tauron Areny Kraków. To atrakcyjne sąsiedztwo tworzy okazję do uczestniczenia w wielu ciekawych wydarzeniach. To jednak dopiero początek płynących z usytuowania inwestycji korzyści. Z Supernovej po drodze. Doskonała komunikacja z centrum – samochodem, tramwajem lub autobusem. Wszędzie blisko – szeroko rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, która pozwoli zaspokoić w zasadzie wszystkie życiowe potrzeby całej rodziny. Zlokalizowana niedaleko Galeria Plaza Kraków, ponadto, bogactwo miejsc służących rozrywce i zabawie, dostatek zieleni oraz relaksujących terenów rekreacyjnych. Zdrowo i zielono. Pobliski Park Lotników Polskich to 60 hektarów soczystej zieleni, traktów spacerowych, ścieżek dla rowerzystów i biegaczy, przytulnych alejek i ławek, sprzyjających odpoczynkowi. Wspaniałe miejsce do rodzinnej zabawy i ciekawe atrakcje. Zlokalizowany w Parku Lotników Park edukacyjny – Ogród Doświadczeń, to prawdziwe wyzwanie dla małych i dużych odkrywców – 6 hektarów ekspozycji dydaktycznej, która bawi, uczy i zaciekawia otaczającym światem.

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 150 metrów od inwestycji Supernova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Lema.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Supernova znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 19 w odległości 800m, Szkoła Podstawowa nr 18 w odległości 850m, Gimnazjum nr 7 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się LEK-POL. APTEKA, w odległości 1250 m znajduje się IMED24 S.A., w odległości 1450 m znajduje się BODZEK MACIEJ. PRZYCHODNIA LEKARSKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 800 m znajduje się PARAFIE RZYMSKOKATOLICKIE PARAFIA ŚW. STANISŁAWA BISKUPA-MĘCZENNIKA DĄBIE, w odległości 850 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BRATA ALBERTA, w odległości 950 m znajduje się Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 700 m znajduje się Dąbski Klub Sportowy, w odległości 1050 m znajduje się STREFA RUCHU, w odległości 1050 m znajduje się GTX Training Fitness Club.

Data publikacji: 01.03.2017

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie