Ulubione - osiedle na Lublańskiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lublańska, oferowane bezpośrednio przez

Caba Development

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Lublańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 186 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ulubione - osiedle na LublańskiejUlubione - osiedle na Lublańskiej

7 zdjęć

Ulubione - osiedle na Lublańskiej
Ulubione - osiedle na Lublańskiej
Ulubione - osiedle na Lublańskiej
Ulubione - osiedle na Lublańskiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 203 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (113): wielkość od 2,7 do 8,3 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (216 miejsc) : Miejsca postojowe standardowe, zewnętrzne i platformy postojowe. Ceny od 29 900 zł do 39 900 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Ulubione to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Lublańskiej w Krakowie. Inwestycja będzie składała się z trzech budynków, w których zlokalizowane zostaną łącznie 203 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń. Dostępne będą lokale 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-pokojowe o wielkości od 26 do 130 mkw., co pozwoli każdemu na swobodny wybór mieszkania dopasowanego do jego potrzeb i stylu życia. Do kupna przez mieszkańców będzie 233 miejsc postojowych zewnętrznych i wewnętrznych, a ponadto miejsca ogólnodostępne na terenie osiedla oraz 2 miejsca postojowe przeznaczone do ładowania samochodów elektrycznych. Będzie również możliwość dokupienia komórki lokatorskiej (113 szt.).

Inwestycja została zaprojektowana z dbałością o szczegóły, łącząc wysoką jakość materiałów z funkcjonalnością i komfortem życia mieszkańców. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości w centrum miasta, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą oraz ofertą udogodnień. Bliskość terenów zielonych (Park Zaczarowanej Dorożki), a równocześnie doskonała komunikacja (dodatkowo na koniec 2024 roku planowane jest oddanie do użytku linii tramwajowej do Mistrzejowic) powodują, że Osiedle Ulubione jest doskonałym wyborem miejsca do życia w Krakowie.

Inwestycja Ulubione - osiedle na Lublańskiej znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Lublańska (2.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Caba Development.

Inwestycja Ulubione - osiedle na Lublańskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 203 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Caba Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (216 miejsc)

W inwestycji znajduje się 113 komórek lokatorskich wielkość od 2,7 do 8,3 m2.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej?

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 751 metrów od inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Żłobek Kacperkowo 2 w odległości 306 m, przedszkole w odległości 340 m, przedszkole w odległości 359 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia Rodziny im. Św. Jadwigi K.P. w odległości 230 m, Przychodnia w odległości 264 m, Agmadent w odległości 304 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Lewiatan, w odległości 238 m znajduje się Piekarnia "u Zgudy", w odległości 292 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ulubione - osiedle na Lublańskiej w odległości 229 m znajduje się Stadion Miejski KS Prądniczanka im. Władysława Kawuli, w odległości 239 m znajduje się boisko / kort, w odległości 295 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.07.2021
Data aktualizacji: 29.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: