Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudrem

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 554 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • 29 Listopada Residence(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, al. 29 listopada (4.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 500/m2
  29 Listopada Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 47 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 12 ofert
  BAL-BUD Investment
 • Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Al. 29 Listopada (4.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 200/m2
  Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 42 - 50 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 5 ofert
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • Vitkowicka Residence(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Witkowicka 74 (5.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 610 brutto/m2
  Vitkowicka Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 64 - 118 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Devely Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Piękne widoki, świeże powietrze i dużo zieleni – to atuty rozwijającego się, młodego krakowskiego osiedla – przy ul. Felińskiego. Właśnie to miejsce w naszym mieście, wybierają najczęściej do życia młode rodziny. Mieszkańcy mogą czuć się uprzywilejowani, ponieważ tą część Krakowa uważa się za najczystszą pod względem powietrza. Po pierwsze – domy i bloki znajdują się na czystym wzniesieniu, a to gwarantuje również ciekawe widoki (przy pięknej pogodzie widać stąd nawet góry!). Po drugie – choć przecinająca Górkę arteria, jaką jest al. 29 Listopada jest ruchliwa, daleko jej do spalinowej “wydajności” znajdujących się w centrum Krakowa alej Trzech Wieszczów. W dodatku wzdłuż ulicy stoi wiele drzew chłonących spaliny. Po trzecie – czystość powietrza gwarantuje mała ilość zakładów przemysłowych. Mieszkania na Górce powstawały i powstają na dawnych terenach rolniczych i łąkach – a więc terenach ekologicznie czystych. Pomimo rozbudowy miasta, osiedle przy ul. Felińskiego wciąż jest jednym z najmłodszych osiedli Krakowa. Położone jest na niewielkim wzniesieniu (stąd jej nazwa) po obu stronach Al. 29 Listopada w kierunku na Warszawę, za którym rozciąga się wieś Węgrzce. Choć patrząc na mapę wydaje się, że Górka znajduje się na obrzeżach Krakowa, tak naprawdę do centrum stąd w linii prostej jest zaledwie pięć kilometrów.Metraże:1 pokojowe 35-38 m22 pokojowe 44-49 m23 pokojowe 62 m2

Inwestycja Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Felińskiego (4.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budrem przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, winda, boisko, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Banacha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Parafii Chrystusa Króla im. św. Jana Pawła II w odległości 280 m, Przedszkole Publiczne "Bajkowy Świat" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekolog w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Al.29 Listopada / ul.Felińskiego M w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie