Steam Park etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bryksy

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 11 800 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Steam Park etap II dostępnych jest 12 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
68 133 m2Parter
398 976 zł12 050 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
184 130 m24
385 450 zł13 000 zł/m²
158 130 m22
377 444 zł12 700 zł/m²
130 133 m2Parter
386 804 zł11 800 zł/m²
132 133 m2Parter
388 456 zł11 800 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
214 133 m22
418 841 zł12 650 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
77 234 m2Parter
412 458 zł12 250 zł/m²
194 133 m25
409 750 zł12 500 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
226 133 m24
428 775 zł12 950 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
195 132 m25
405 625 zł12 500 zł/m²
90 130 m22
363 702 zł12 250 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
171 130 m23
381 902 zł12 850 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

II etap Steam Park
Inwestycja nowoczesnych apartamentów Steam Park zlokalizowana przy ul. Rakowickiej, w samym centrum Krakowa, to idealna propozycja dla osób lubiących wielkomiejski styl i ceniących sobie łatwy dostęp do szerokiej gamy udogodnień i atrakcji, jakie może zaoferować życie w mieście.

Połączenie nowoczesności i komfortu z tradycją i historycznym kontekstem miejsca pozwoliło stworzyć wyjątkową, przyjazną przestrzeń, pozytywnie wpływająca na nasze codzienne samopoczucie. Steam Park to starannie zaplanowany budynek o estetycznej formie, dopasowany do potrzeb przyszłych mieszkańców. Jego elewacja nawiązuje do stylu klasycznych krakowskich kamienic, a zastosowane materiały wraz z modnymi akcentami historyzującej estetyki inwestycji podkreślają standard wykończenia części wspólnych. Podporządkowane wygodzie i wymogom przyszłych mieszkańców apartamenty charakteryzują się zróżnicowanymi metrażami, spośród których każdy wybierze ten, który najlepiej odpowiada jego wymaganiom. Wszystkie apartamenty zaprojektowane zostały z najwyższą starannością. Wyróżnia je funkcjonalność i optymalny rozkład pomieszczeń pozwalający na indywidualną aranżację wnętrza.

Topowa lokalizacja i doskonale przygotowany projekt architektoniczny obejmujący również troskę o jakość terenów zielonych wokół inwestycji przełożyły się na bardzo dynamiczną sprzedaż dostępnych w pierwszym etapie apartamentów. Obecnie inwestor wprowadził do oferty apartamenty oraz lokale usługowe realizowane w ramach drugiego etapu, który realizowany będzie od września tego roku. Klienci mogą wybierać z bogatej – jeszcze – oferty funkcjonalnych mieszkań w zróżnicowanych metrażach od 25 do 60m2. Patrząc jednak na stronę inwestycji z zarezerwowanymi bądź kupionymi już lokalami należy się spodziewać, że dynamika sprzedaży będzie opowiadała tej z pierwszego etapu inwestycji, o ile jej nie przewyższy. Nic dziwnego. Duże zainteresowanie nabywców wynika bowiem z licznych walorów, jakie cechują Stream Park.

Pierwszym z nich jest unikatowa lokalizacja, jedna z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych na krakowskiej mapie. Bliskie sąsiedztwo ścisłego centrum, stwarza nieograniczone wręcz możliwości korzystania z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Rozwinięta w sąsiedztwie infrastruktura ułatwia organizację codziennych obowiązków, a rozwinięta komunikacja pozwala na sprawne poruszanie się po mieście. Filharmonia, opera, teatry, kina, sklepy, ośrodki akademickie, Bulwary Nadwiślańskie oraz Planty – wszystko to mieszkańcy Stream Park mają w zasięgu kilkuminutowego spaceru krakowskimi, urokliwymi uliczkami. Plusy lokalizacji czynią Steam Park nie tylko doskonałym miejscem do zamieszkania, ale i bardzo dobrym wyborem dla tych, którzy poszukują mieszkania w celach inwestycyjnych.

Steam Park to również doskonale zaprojektowana architektura, która w połączeniu ze starannie zaplanowaną zielenią pozwoli mieszkańcom na chwile wytchnienia i prawdziwego odpoczynku. Dzięki temu powstaje miejsce wyjątkowe, z dobrą atmosferą, pozwalającą każdego dnia cieszyć się pozytywną energią. Steam Park bowiem to park nie tylko z nazwy. Inwestorowi udało się tak zaplanować inwestycję, by bez problemu łączyła zieleń z istniejącą tu historyczną tkanką miejską. Tym, co wyróżnia inwestycję jest 20-arowy ogród z placem zabaw oraz strefą rekreacyjno-wypoczynkową. Zarówno sam park, jak i zieleń otaczająca budynek zostały zaprojektowanie z wykorzystaniem najnowszych praktyk ogrodniczych i wiedzy w zakresie pozytywnego wpływu roślin na człowieka. Spotkamy tu przede wszystkim roślinność posiadającą wyjątkowe właściwości oczyszczające powietrze.
Bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców gwarantuje zamknięty dziedziniec oraz całodobowa ochrona z portierem i monitoringiem. Całość koncepcji dopełnia wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zewnętrzne miejsca postojowe.

Inwestycję realizuje firma Bryksy, której marka jest od lat gwarancją ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków. To firma rodzinna z ponad 35-letnią tradycją, ekspert w udanych nietuzinkowych inwestycjach deweloperskich, które niezmiennie wyznaczają najlepszy standard na rynku. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja, by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Dzięki takiej polityce Bryksy to symbol solidnego budownictwa osadzonego na mocnym fundamencie. Ich wyjątkowe inwestycje realizowane są w prestiżowych lokalizacjach – choćby Sobieski Residence przy ul. Łobzowskiej 22, Graffit House przy ul. Rogozińskiego 6 oraz Małe Błonia przy ul. Przybyszewskiego 68 – zwycięzca konkursu „Kraków – Mój Dom 2015”.

Inwestycja Steam Park etap II znajduje się na Starym Mieście, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Bryksy.

Inwestycja Steam Park etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 234 nowych mieszkań . Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Steam Park etap II pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 30 do 34 metrów kwadratowych w cenie od 11 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchniach od 30 do 33 m2 w cenie od 363 702 zł (11 mieszkań ) ,
 • 2-pokojowe o powierzchni 34 m2 w cenie od 412 458 zł (1 mieszkanie ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bryksy przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 234 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań: od 30 do 34 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 363 702 do 428 775 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 800 do 13 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Steam Park etap II

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79. W odległości 150 metrów od inwestycji Steam Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rakowicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Steam Park etap II znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Kangurowe Przedszkole" w odległości 550 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w odległości 550 m, Samorządowe Przedszkole Nr 139 w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m ANNA. APTEKA, w odległości 500 m IDZIK A., BIAŁAS S. APTEKA PRYWATNA SP.J., w odległości 750 m SAVIMA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: BANK PEKAO S.A. BANKOMAT w odległości 200 m, Restauracja Przy Rogatce w odległości 350 m, EURONET. BANKOMAT w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: TENISKRAKÓW w odległości 550 m, Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w odległości 1 250 m, Relax Body Club w odległości 1 250 m.

Data publikacji: 23 lipca 2018 15:58

Data aktualizacji: 13 czerwca 2019 11:37

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Bryksy

Bryksy

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Bryksy
  +48 12 ...
  +48 12 291 64 02

  Umów spotkanie

  Steam Park etap II

  adres biura sprzedaży

  ul. Lipska 8 Kraków

  Wybierz datę

  • wtorek

   18

   czerwca

  • środa

   19

   czerwca

  • czwartek

   20

   czerwca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Bryksy

  Krakowscy deweloperzy już rozpoczęli sezon targów

  Krakowscy deweloperzy już rozpoczęli sezon targów