Lazurowy Park Bronowice

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Filtrowa, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Kraków, Bronowice, ul. Filtrowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 462 oferty w najbliższej okolicy!

Lazurowy Park Bronowice

12 zdjęć

Lazurowy Park Bronowice
Lazurowy Park Bronowice
Lazurowy Park Bronowice
Lazurowy Park Bronowice

Najbliższe inwestycje

 • Hamernia 29 - Etap II
  od: 9 950 zł/m2

  Hamernia 29 - Etap II

  Hamernia Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Hamernia 29
  4.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 75 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 4
 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D i E.

  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D i E.

  Henniger Investment S.A.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Wizjonerów
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 82 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 4
 • Mieszkaj w mieście - etap Aktorów budynek H.

  Mieszkaj w mieście - etap Aktorów budynek H.

  Henniger Investment S.A.

  Mieszkanie Bronowice, Kraków
  ul. Wizjonerów
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 60 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Lazurowy Park Bronowice logo

W krakowskich Bronowicach, na zachód od centrum miasta, w pobliżu ulicy Filtrowej oraz Zygmunta Starego, powstaje prestiżowa inwestycja – Lazurowy Park Bronowice. Osiedle zachwyci nowoczesną architekturą oraz doskonale zaprojektowanymi lokalami mieszkalnymi. Wyjątkowymi atutami inwestycji będą: bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz wspaniała lokalizacja, która umożliwi szybkie dotarcie do centrum i poza miasto.

Osiedle będzie składało się z siedmiu segmentów, w których znajdzie się 149 mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz komfortowym układzie. W budynkach przewidziano również praktyczne komórki lokatorskie oraz liczne miejsca parkingowe w części podziemnej.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną cztery segmenty o wspólnym garażu na poziomie -1. Zabudowania z tego etapu zapewnią łącznie 78 mieszkań o metrażach od 32,11 do 106,06 mkw. i układzie od 1 do 4 pokoi. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy, a całe osiedle będzie ogrodzone oraz w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowoczesna zabudowa i wysokie standardy wykończenia doskonale wkomponują się w otoczenie i uczynią Lazurowy Park Bronowice wymarzonym miejscem do zamieszkania dla osób w różnym wieku.

Inwestycja Lazurowy Park Bronowice znajduje się na Bronowicach, ul. Filtrowa (5.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Lazurowy Park Bronowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lazurowy Park Bronowice nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (84 miejsca)

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (15)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (84 miejsca).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla to idealne połączenie łatwego dostępu do infrastruktury miejskiej z bliskim sąsiedztwem atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Lazurowy Park Bronowice znajduje się w pobliżu głównych dróg oraz świetnie rozwiniętych tras komunikacji miejskiej, a równocześnie sąsiaduje z Parkiem Rzecznym Młynówka Królewska i licznymi miejscami sprzyjającymi wypoczynkowi na łonie natury. W zasięgu kilkunastominutowej drogi samochodem znajdują się: Kopiec Kościuszki, Las Wolski, Krakowski Ogród Zoologiczny oraz kąpielisko w Kryspinowie. Około dwudziestu minut potrzeba, by dostać się z osiedla do centrum miasta, na dworzec kolejowy lub na lotnisko w Balicach. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe (Bronowice Małe), skąd kursują liczne linie komunikacji dziennej i nocnej. Lokalizacja osiedla sprzyja osobom podróżującym, aktywnym zawodowo, rodzinom z dziećmi oraz seniorom. W okolicy są usytuowane także: sklepy spożywcze, drogeria, apteka, przedszkola, szkoły i liczne punkty usługowe. Na większe zakupy można będzie wybrać się do sklepów: IKEA, Makro, Castorama i Obi, do których można dojechać samochodem w zaledwie 8 minut.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lazurowy Park Bronowice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Bronowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Lazurowy Park Bronowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lindego N/Ż.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lazurowy Park Bronowice w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Klub Jazdy Konnej "Mustang".

Data publikacji: 25.09.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: