Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

ATAL Aleja Pokoju IIIB

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż al. Aleja Pokoju, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Kraków, Czyżyny, al. Aleja Pokoju 83D

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 527 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ATAL Aleja Pokoju IIIBATAL Aleja Pokoju IIIB

5 zdjęć

ATAL Aleja Pokoju IIIB
ATAL Aleja Pokoju IIIB
ATAL Aleja Pokoju IIIB
ATAL Aleja Pokoju IIIB

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 248 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (295 miejsc) : przewidziane dla każdego mieszkania, brak możliwości zakupienia dodatkowego miejsca, dostępne 2 miejsca do dwóch pozostałych mieszkań
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne, brak w ofercie - sprzedane

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

ATAL Aleja Pokoju IIIB

Etap III B inwestycji ATAL Aleja Pokoju obejmie trzy pięciopiętrowe budynki. W ofercie znajdzie się 248 przestronnych mieszkań o powierzchni od 38 do 121 mkw. oraz zróżnicowanych układach od 2 do 4 pokoi. Zmotoryzowani będą mogli skorzystać łącznie z 295 miejsc postojowych w garażach podziemnych. Dodatkowo zaplanowano także 28 stanowisk na parkingu naziemnym. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie rowerowania. Zaprojektowano również 108 komórek lokatorskich, które pozwolą na przechowywanie większych przedmiotów poza obrębem mieszkania. Ponadto wszystkie budynki będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi.

Inwestycja ATAL Aleja Pokoju IIIB znajduje się na Czyżynach, al. Aleja Pokoju 83D (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja ATAL Aleja Pokoju IIIB została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 248 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (295 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mali Przyrodnicy w odległości 177 m, Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy w odległości 350 m, szkoła w odległości 375 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental4you w odległości 159 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 219 m, Dakadent w odległości 704 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 174 m znajduje się Żabka, w odległości 188 m znajduje się Żabka, w odległości 251 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Aleja Pokoju IIIB w odległości 259 m znajduje się boisko / kort, w odległości 279 m znajduje się boisko / kort, w odległości 283 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.10.2023
Data aktualizacji: 26.02.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023