Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Aleja Pokoju 52

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Pokoju, oferowane bezpośrednio przez

Aleja Pokoju 52

Kraków, Grzegórzki, Al. Pokoju 52

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 599 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleja Pokoju 52Aleja Pokoju 52

8 zdjęć

Aleja Pokoju 52
Aleja Pokoju 52
Aleja Pokoju 52
Aleja Pokoju 52

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw, jezioro

Opis inwestycji

Aleja Pokoju 52 logo

Doskonała lokalizacja inwestycji na Grzegórzkach w rejonie Dąbia, u zbiegu ulic Aleja Pokoju i Lema, zapewnia wygodę mieszkania i pełnię możliwości wypoczynku, oferując – na wyciągnięcie ręki – dostęp zarówno do zalet wielkomiejskiego stylu życia, jak i oferty kulturalnej i rekreacyjnej miasta. Szczególną uwagę poświęcono również wymogom dnia codziennego. Zaprojektowano uniwersalną przestrzeń życia – do mieszkania, pracy i rekreacji. ALEJA POKOJU 52 łączy ergonomię i bezpieczeństwo z niewymuszoną elegancją.

Na inwestycję ALEJA POKOJU 52 składają się: dwa, 4-kondygnacyjne budynki mieszkalne z lokalem usługowym, garaże podziemne, naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dla większego komfortu mieszkańców projekt dopełnia plac zabaw oraz wspólna przestrzeń wypoczynkowa.

Od północnego-wschodu inwestycja graniczy z Parkiem Lotników Polskich, a dalej – poprzez powstający staw z plażą i przestrzenią piknikową – biegnie w kierunku Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema.

W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o funkcjonalnych, ergonomicznych układach. Stworzone zgodnie z ideą strefowania przestrzeni, zostały podzielone na część nocną i dzienną. Istnieje także możliwość łączenia niektórych lokali w większe, funkcjonalne apartamenty. Każde mieszkanie posiada co najmniej jeden balkon lub taras, zaś dla wszystkich lokali na parterze przewidziano przestronne ogródki. Wysokie przeszklenia wypełniają mieszkania naturalnym światłem. Części wspólne wykończono minimalistycznie, a zarazem elegancko, dzięki zastosowaniu materiałów i faktur inspirowanych naturą.

Inwestycja Aleja Pokoju 52 znajduje się na Grzegórzkach (3.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Aleja Pokoju 52.

Inwestycja Aleja Pokoju 52 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aleja Pokoju 52 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aleja Pokoju 52 przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Pokoju 52?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Pokoju 52 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 43 metrów od inwestycji Aleja Pokoju 52 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - TAURON Arena Kraków al. Pokoju 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Pokoju 52 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Pokoju 52 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Montessori Raj Maluszka w odległości 585 m, Przedszkole Montessori Muszelka w odległości 623 m, szkoła w odległości 732 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleja Pokoju 52 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Cogito Ergo Move w odległości 588 m, Stomatologia Nowe Dąbie w odległości 612 m, Zdrovotnia w odległości 638 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleja Pokoju 52 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 327 m znajduje się Żabka, w odległości 538 m znajduje się Żabka, w odległości 560 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Pokoju 52 w odległości 211 m znajduje się boisko / kort, w odległości 267 m znajduje się Tauron Arena Kraków, w odległości 278 m znajduje się Curling w Krakowie.

Data publikacji: 17.04.2020
Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023