Srebrnych Orłów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Srebrnych Orłów, oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Mistrzejowice, ul. Srebrnych Orłów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 82 oferty w najbliższej okolicy!

Srebrnych Orłów

4 zdjęcia

Srebrnych Orłów
Srebrnych Orłów
Srebrnych Orłów
Srebrnych Orłów

Najbliższe inwestycje

 • Aura Home
  od: 9 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Grupa Deweloperska START

 • Piasta Towers budynek 4
  od: 7 600 zł/m2

  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

 • Viva Piast
  od: 6 739 zł/m2
  Pod wynajem

  Victoria Dom S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Srebrnych Orłów przeznaczona jest dla osób pragnących korzystać z nowoczesnego, miejskiego stylu życia.

Budynek obejmował będzie około 140 mieszkań w siedmiopiętrowej inwestycji o pow. od 19 m2 do 137 m2 oraz miejsca postojowe i komórki lokatorskie usytuowane w garażu podziemnym. Na parterze zlokalizowane są lokale usługowe. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe wyposażone w windy osobowe.

Specjalnie aby spełnić Twoje oczekiwania dajemy możliwość łączenia, dzielenia lokali oraz własnej indywidualnej aranżacji przestrzeni mieszkalnej.

Bliskość komunikacji miejskiej zapewnia szybkie połączenie z centrum miasta a dobra lokalizacja Twojego mieszkania to komfort życia i doskonała inwestycja na przyszłość.

W pobliżu inwestycji znajdują się: szkoły, sklepy, banki ,kościół oraz przystanki tramwajowe i autobusowe.

Miłośników rekreacji ucieszy bliskie sąsiedztwo Plant Mistrzejowickich o pow. 10.94 ha z boiskami, placami zabaw, alejkami spacerowymi oraz skate parkiem.

Inwestycja Srebrnych Orłów znajduje się na Mistrzejowicach, ul. Srebrnych Orłów (5.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Srebrnych Orłów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Srebrnych Orłów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Zakup nieobowiązkowy - Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Srebrnych Orłów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Srebrnych Orłów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Piastowskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrnych Orłów znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 177 w odległości 250 m, Samorządowe Przedszkole Nr 144 w odległości 420 m, Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Bajkowa Kraina w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Srebrnych Orłów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodznia Złoty Wiek w odległości 300 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny imienia Ludwika Rydygiera w odległości 650 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Srebrnych Orłów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Aldi, w odległości 100 m znajduje się Ekologia-Natura-Zdrowie, w odległości 150 m znajduje się Sklep spożywczy "Monika".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrnych Orłów w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Fitness, w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 11.12.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: