Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

XV Warszawskie Targi Mieszkaniowe Dom 2024 już niebawem!

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 03.06.2024, Data aktualizacji: 11.06.2024

1 minuta czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 22 głosów

XV Warszawskie Targi Mieszkaniowe Dom 2024
Dlaczego warto wziąć udział w Warszawskich Targach Mieszkaniowych Dom 2024 w Pałacu Kultury i Nauki? Jakie atrakcje czekają na zwiedzających? Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl.

Już niebawem, 8 i 9 czerwca 2024 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się XV Warszawskie Targi Mieszkaniowe Dom 2024, na których osoby szukające własnego mieszkania, będą mogły poznać wybrane inwestycje deweloperskie w stolicy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • kiedy odbędą się Warszawskie Targi Mieszkaniowe Dom 2024,
 • w jakich dzielnicach znajdują się oferowane inwestycje,
 • co dodatkowo przygotowali organizatorzy.

XV Warszawskie Targi Mieszkaniowe Dom 2024 skierowane są do wszystkich osób, które szukają własnego wymarzonego lokum lub okazji inwestycyjnych. Na odwiedzających będą czekać doradcy, którzy przedstawią szeroki wybór nowych mieszkań i opowiedzą o możliwościach finansowania zakupu oraz zaprezentują nowatorskie programy aranżacji wnętrz. 

Najciekawsze inwestycje w Warszawie

Podczas wydarzenia, którego głównym sponsorem jest firma Dom Developmentnajwiększy deweloper w Polsce, uczestnicy będą mogli wybierać spośród oferty ponad 1800 mieszkań w 7 warszawskich dzielnicach: na Bemowie, Bielanach, Mokotowie, Pradze – Północ, Targówku, we Włochach i Ursusie.

Na odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty cenowe.

Targi Mieszkaniowe - Dom Development

Finansowanie zakupu mieszkania

Targi Dom 2024 to również doskonała okazja do tego, aby uzyskać odpowiedzi na szereg pytań związanych z nabyciem mieszkania. Do dyspozycji klientów będą eksperci ds. kredytów hipotecznych, którzy doradzą najlepsze, spersonalizowane rozwiązania. 

Aranżacja wnętrz

W wydarzeniu wezmą także udział specjaliści ds. aranżacji wnętrz, którzy przedstawią najnowsze programy wykończeniowe. Co ciekawe, ekspozycja materiałów będzie dostępna na miejscu. Szykowany przez organizatorów showroom pozwoli zobaczyć, jak w rzeczywistości wygląda mieszkanie zrealizowane w ramach nowej oferty wykończenia.

Ale to jeszcze nie wszystko! Programy wykończeniowe obejmują również rozwiązania z zakresu smart home, zwiększające nie tylko komfort ale i bezpieczeństwo domowników. Podczas targów odwiedzający będą mogli na żywo przekonać się, jak działa system inteligentnego domu.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal RynekPierwotny.pl.

 

XV Warszawskie Targi Mieszkaniowe DOM 2024

8 – 9 czerwca 2024 r.

10.00 – 17.00

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

(wejście od ul. Marszałkowskiej)

Wstęp wolny

warszawskietargimieszkan.pl

 

 

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023