Warszawski Świt na Targówku: nowe osiedle i mieszkania blisko M2

Ewelina Zajączkowska
Ewelina Zajączkowska

Data publikacji: 24.11.2023, Data aktualizacji: 24.11.2023

5 minut czytania
Warszawski Świt na Targówku: nowe osiedle i mieszkania blisko M2
Warszawski Świt zachwyca nowymi mieszkaniami! Sprawdź szczegóły inwestycji Home Invest na warszawskim Targówku. Mieszkania już w sprzedaży!

W samym sercu Targówka, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, powstaje osiedle, które już teraz przyciąga uwagę swoją nowoczesnością i funkcjonalnością. Warszawski Świt nie jest kolejnym, zwykłym osiedlem – to połączenie miejskiego stylu życia z komfortem mieszkania w spokojnej okolicy. Bliskość drugiej linii metra, różnobarwne elewacje i przemyślany układ mieszkań to tylko niektóre z atutów tej inwestycji. Ale co jeszcze sprawia, że Warszawski Świt wyróżnia się na tle innych osiedli?

Z tego artykułu dowiesz się m.in.: 

 • czym jest inwestycja Warszawski Świt na Targówku
 • jak wygląda projekt i jak przebiega budowa,
 • dla kogo są mieszkania dostępne w ramach inwestycji. 

Lokalizacja inwestycji Warszawski Świt

Targówek, choć od lat jest areną intensywnych inwestycji deweloperskich, wciąż posiada tereny gotowe do zagospodarowania. Jako jedna z dzielnic Warszawy, oferuje unikalne połączenie rozwijającej się infrastruktury z dogodnym dostępem do centrum miasta. Ta kombinacja czyni go atrakcyjnym miejscem dla inwestorów, którzy pragną łączyć zalety miejskiej lokalizacji z nieco bardziej oddaloną od zgiełku przestrzenią.

Zarezerwuj mieszkanie w VI etapie budowy!

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest również 2 linia metra, którą otwarto zaledwie w zeszłym roku. Dzięki niej, mieszkańcy tej dzielnicy mogą dotrzeć do centrum znacznie szybciej (w niecałe 15 minut). 

Warszawski Świt na Targówku to nowa inwestycja przy M2.

W takich okolicznościach 'przyrody' powstaje inwestycja Warszawski Świt, zlokalizowana przy ulicy... Warszawski Świt 5. Osiedle leży w bardzo rozwiniętej okolicy — dookoła dostępna jest niezbędna infrastruktura w postaci punktów opieki medycznej, edukacyjnych czy gastronomicznych, a także sklepów spożywczych i obiektów fitness. Niedaleko znajdują się także centra handlowe — Atrium Targówek, M1 Marki, a po drugiej stronie trasy dostępne są Factory Annopol oraz Centrum Handlowe Marywilska 44. Co więcej, niedaleko znajduje się też stacja SKM Warszawa Toruńska, która umożliwia wygodną podróż w najdalsze zakątki Warszawy.

Poznaj inwestycję Warszawski Świt w Warszawie

Osiedle, za którym stoi deweloper Home Invest, generalny wykonawca Unibep oraz biuro architektoniczne DBM Architekci jest jedną z większych inwestycji w dziejach tej dzielnicy. Łącznie 6 etapów budowy zakładających powstanie 30 budynków i  skoncentrowanych na terenie 10 ha ma obejmować 660 nowych mieszkań. Projekt realizowany jest na terenach po dawnych zakładach naprawczych lokomotyw oraz wagonów Polskich Kolei Państwowych.

Kup wymarzone M w V etapie inwestycji!

W ramach zespołu 7-piętrowych budynków dostępne będą mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 30 m2 do 98 m2, a także lokale usługowe. 

Na tę chwilę, do użytku oddane są mieszkania pochodzące z dwóch etapów:

 • I etap zakładający budowę 264 mieszkań 2,3,4 - pokojowych o metrażach od 34 do 100 m2 został zakończony w 3 kwartale 2020 roku. 
 • II etap zakładający budowę 124 mieszkań 2,3,4 - pokojowych o metrażach od 34 do 87 m2 został zakończony w 2 kwartale 2022 roku.  

Obecnie w budowie jest trzeci etap inwestycji zakładający powstanie 118 mieszkań o metrażach od 27 do 87 m2 do pierwszego kwartału 2024 roku. Kolejne części projektu będą gotowe w 2025 i 2026 roku. 

Sprzedaż mieszkań z 3. etapu prawie zakończona. Zarezerwuj ostatnie mieszkania!

Nowe mieszkania na Bródnie. Jakie będą dostępne?

Warszawski Świt to nowy punkt na mapie Warszawy, który przyciągnie do siebie mieszkańców, chcących wieść spokojne życie, a jednocześnie mieć dostęp do niezbędnej infrastruktury i łatwy dostęp do centrum miasta. Za to ostatnie odpowiadają funkcjonalnie rozmieszczone przystanki tramwajowe i autobusowe oraz, wspomniana już, druga linia metra.  Na jakie jeszcze udogodnienia mogą liczyć przyszli mieszkańcy osiedla?

Warszawski Świt na Targówku od Home Investment dla młodych rodzin.

Zacznijmy od samych budynków. Tym, co można zaobserwować już po oddanych blokach, jest ich różnobarwność. Elewacja ubawiona jest kolorowymi elementami w taki sposób, że nie czuć w tym przesady — akcenty są delikatne, a jednocześnie zauważalnie dodają blokowisku kolorytu. Taki sam zamysł zastosowano w klatkach schodowych, co dodaje im indywidualnego charakteru. Budynki dostępne po realizacji kolejnych etapów, będą trochę stonowane, ale nie zabraknie w nich innego rodzaju urozmaicenia. 

Na oficjalnej stronie inwestycji, dostępna jest wirtualna wycieczka po mieszkaniach. Już na pierwszy rzut oka widać, że mieszkania są przestronne i dysponują funkcjonalnym układem. Ponadto spore przeszklenia gwarantują dopływ światła nawet w pochmurne dni. Mieszkania wyposażone są również w balkon lub przestronną loggię (w przypadku niektórych mieszkań, do dyspozycji lokatorów pozostają aż dwie loggie). Inne mieszkania, te zlokalizowane na parterze mają dostęp do tarasów oraz ogródków (mieszkania z etapu VI).

Dla kogo są mieszkania przy ul. Warszawski Świt 5?

Mieszkania na osiedlu Warszawski Świt to propozycja dla tych, którzy szukają harmonii między miejskim stylem życia a spokojem. Lokalizacja osiedla oferuje unikalne połączenie rozwijającej się infrastruktury z dogodnym dostępem do centrum miasta, dzięki bliskości 2 linii metra

Warszawski Świt na Targówku - dla kogo jest ta inwestycja?

Mieszkania są przestronne, funkcjonalne i dobrze doświetlone, a ich różnobarwna elewacja dodaje charakteru całemu osiedlu. Ponadto przyszli mieszkańcy mogą liczyć na udogodnienia takie jak balkony, loggie czy nawet tarasy i ogródki dla mieszkań na parterze. Dzięki tym atutom Warszawski Świt staje się atrakcyjnym wyborem dla osób pragnących doświadczyć komfortowego życia w stolicy.

Warszawski Świt w liczbach

 • 6 - hektarów powierzchni działki
 • 264 - mieszkania oddane w 1. etapie
 • 124 - mieszkania oddane w 2. etapie
 • 118 - mieszkania oddane w 3. etapie
 • 27 - mieszkania oddane w 4. etapie
 • 127 - mieszkania oddane w 5. etapie
 • 123 - mieszkanie oddane w 6. etapie
 • 2026 - planowany rok zakończenia inwestycji

Warszawski Świt na Targówku w liczbach.

Warszawski Świt na Targówku: podsumowanie

Warszawski Świt na Targówku to nowoczesne osiedle, które łączy w sobie zalety miejskiego życia z komfortem i spokojem. Jego lokalizacja, bliskość drugiej linii metra oraz funkcjonalność i estetyka mieszkań czynią go atrakcyjnym miejscem dla osób szukających swojego kąta w stolicy. Rozbudowana infrastruktura sprawia, że osiedle to staje się idealnym miejscem dla tych, którzy chcą łączyć codzienne życie w mieście z chwilami wytchnienia.

Wraz z postępem kolejnych etapów budowy, Warszawski Świt będzie kontynuować swoją misję dostarczania mieszkań spełniających oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców.

Ewelina Zajączkowska
Ewelina Zajączkowska

Jako copywriter i PR-owiec, od ponad 7 lat pomaga nieruchomościom w tworzeniu wizerunku i podnoszeniu sprzedaży za pomocą treści. Dobra znajomość rynku nieruchomości oraz umiejętność analizowania i łączenia faktów sprawia, że tworzy merytoryczne teksty, pomagające zrozumieć mechanizmy rynkowe. Prywatnie entuzjastka śpiewu i gry na ukulele.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: