Oferta mieszkaniowa w Wołominie i Zielonce

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 05.01.2022, Data aktualizacji: 05.01.2022

2 minuty czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 8 głosów

Nowe mieszkania w Wołominie i Zielonce
Jakie inwestycje deweloperskie powstają w sąsiedztwie Warszawy? Dlaczego warto przyjrzeć się ofercie nowych mieszkań w Wołominie i Zielonce? Sprawdź.

W ostatnich latach Wołomin stał się bardzo atrakcyjnym miejscem dla osób pracujących w Warszawie. Dwie stacje kolejowe – Wołomin i Wołomin-Słoneczna – oraz dobre połączenie autobusowe z centrum stolicy gwarantują szybki dojazd do biura. Jeśli wybierzemy komunikację samochodową, pod Pałacem Kultury znajdziemy się w niecałe 50 minut. 

Zielonka jest położona jeszcze bliżej Warszawy. To niewielkie, spokojne miasto z rozległymi terenami rekreacyjnymi (lasy, zbiorniki wodne) i bardzo dobrym połączeniem z Warszawą. Dojazd pociągiem do Dworca Wileńskiego zajmuje jedynie 11 minut, autobusem do Dworca Centralnego dotrzemy zaś w 25–35 minut.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • jak wygląda rynek nieruchomości w Wołominie oraz Zielonce
 • jak wyglądają nowe osiedla w tych okolicach
 • na które inwestycje warto zwrócić uwagę

Jak wygląda podwarszawska oferta mieszkaniowa?

Ceny za metr kwadratowy w stolicy wciąż należą do najwyższych w Polsce. Nic dziwnego, że zainteresowani zakupem mieszkania coraz częściej szukają ofert z podwarszawskich gmin, w których nieruchomości są tańsze nawet o jedną trzecią. Zdecydowanym atutem nowych mieszkań w Wołominie i nowych mieszkań w Zielonce jest lokalizacja, zapewniająca bezproblemowy dojazd do centrum Warszawy. Jednocześnie okolica jest spokojna, a tempo życia nieco wolniejsze, niż w samej stolicy. To świetna lokalizacja dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie bliskość wszelkich atrakcji dużego miasta.

przeprowadzka pod miasto

Nowe mieszkania w Wołominie i Zielonce

Deweloperzy stawiają tutaj zarówno większe osiedla, kameralne bloki, jak i zabudowę szeregową o rodzinnym klimacie. Jakie mieszkania można kupić w tych podwarszawskich okolicach?

Szukasz mieszkania pod Warszawą? Koniecznie przeczytaj!

Toruńska Wołomin

Toruńska Wołomin to inwestycja położona w świetnej lokalizacji przy ulicy Toruńskiej. Tak atrakcyjne położenie gwarantuje bezproblemowy dojazd do pobliskich miejscowości, w tym również stolicy. Dojdziemy stąd w 10 minut do stacji PKP Wołomin Słoneczna oraz w 16 minut do stacji Wołomin. Spacer do najbliższego przystanku autobusowego zajmie niecałe 5 minut, a dojedziemy stamtąd na przykład do sąsiednich Marek.

Deweloper oferuje 140 mieszkań o metrażu od 28 do 78 m². Lokale parterowe posiadają przestronne tarasy, na wyższych piętrach dostępne są balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddano plac zabaw, rowerownę, komórki lokatorskie oraz podziemne miejsca postojowe.

Inwestycja - Toruńska Wołomin Toruńska Wołomin

Zobacz mieszkania na osiedlu Toruńska Wołomin

Zielonka Staszica

Zielonka Staszica to inwestycja realizowana przez PPI Polskie Poradnictwo Inwestycyjne. Projekt składa się z 16 lokali mieszkalnych usytuowanych w budynku wielorodzinnym, posiadającym 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem i 1 kondygnację podziemną. Mieszkania o powierzchni od 64 do 74 m2 posiadają - w zależności od kondygnacji - od 260 do 280 cm wysokości. To zatem idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń i wygodę.

Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa monitoring. Co warte podkreślenia, deweloper gwarantuje niskie koszty eksploracyjne lokali - inwestycja posiada odrębną kotłownię. Na uwagę zasługuje też spora liczba miejsc postojowych.

Inwestycja - Zielonka Staszica Zielonka Staszica

Zobacz mieszkania na osiedlu Zielonka Staszica

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: