Oferta mieszkaniowa w Wołominie i Zielonce

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 05.01.2022, Data aktualizacji: 05.01.2022

2 minuty czytania

Średnia ocen 4/5 na podstawie 8 głosów

Nowe mieszkania w Wołominie i Zielonce
Jakie inwestycje deweloperskie powstają w sąsiedztwie Warszawy? Dlaczego warto przyjrzeć się ofercie nowych mieszkań w Wołominie i Zielonce? Sprawdź.

W ostatnich latach Wołomin stał się bardzo atrakcyjnym miejscem dla osób pracujących w Warszawie. Dwie stacje kolejowe – Wołomin i Wołomin-Słoneczna – oraz dobre połączenie autobusowe z centrum stolicy gwarantują szybki dojazd do biura. Jeśli wybierzemy komunikację samochodową, pod Pałacem Kultury znajdziemy się w niecałe 50 minut. 

Zielonka jest położona jeszcze bliżej Warszawy. To niewielkie, spokojne miasto z rozległymi terenami rekreacyjnymi (lasy, zbiorniki wodne) i bardzo dobrym połączeniem z Warszawą. Dojazd pociągiem do Dworca Wileńskiego zajmuje jedynie 11 minut, autobusem do Dworca Centralnego dotrzemy zaś w 25–35 minut.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • jak wygląda rynek nieruchomości w Wołominie oraz Zielonce
 • jak wyglądają nowe osiedla w tych okolicach
 • na które inwestycje warto zwrócić uwagę

Jak wygląda podwarszawska oferta mieszkaniowa?

Ceny za metr kwadratowy w stolicy wciąż należą do najwyższych w Polsce. Nic dziwnego, że zainteresowani zakupem mieszkania coraz częściej szukają ofert z podwarszawskich gmin, w których nieruchomości są tańsze nawet o jedną trzecią. Zdecydowanym atutem nowych mieszkań w Wołominie i nowych mieszkań w Zielonce jest lokalizacja, zapewniająca bezproblemowy dojazd do centrum Warszawy. Jednocześnie okolica jest spokojna, a tempo życia nieco wolniejsze, niż w samej stolicy. To świetna lokalizacja dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie bliskość wszelkich atrakcji dużego miasta.

przeprowadzka pod miasto

Nowe mieszkania w Wołominie i Zielonce

Deweloperzy stawiają tutaj zarówno większe osiedla, kameralne bloki, jak i zabudowę szeregową o rodzinnym klimacie. Jakie mieszkania można kupić w tych podwarszawskich okolicach?

Szukasz mieszkania pod Warszawą? Koniecznie przeczytaj!

Toruńska Wołomin

Toruńska Wołomin to inwestycja położona w świetnej lokalizacji przy ulicy Toruńskiej. Tak atrakcyjne położenie gwarantuje bezproblemowy dojazd do pobliskich miejscowości, w tym również stolicy. Dojdziemy stąd w 10 minut do stacji PKP Wołomin Słoneczna oraz w 16 minut do stacji Wołomin. Spacer do najbliższego przystanku autobusowego zajmie niecałe 5 minut, a dojedziemy stamtąd na przykład do sąsiednich Marek.

Deweloper oferuje 140 mieszkań o metrażu od 28 do 78 m². Lokale parterowe posiadają przestronne tarasy, na wyższych piętrach dostępne są balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddano plac zabaw, rowerownę, komórki lokatorskie oraz podziemne miejsca postojowe.

Inwestycja - Toruńska Wołomin Toruńska Wołomin

Zobacz mieszkania na osiedlu Toruńska Wołomin

Zielonka Staszica

Zielonka Staszica to inwestycja realizowana przez PPI Polskie Poradnictwo Inwestycyjne. Projekt składa się z 16 lokali mieszkalnych usytuowanych w budynku wielorodzinnym, posiadającym 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem i 1 kondygnację podziemną. Mieszkania o powierzchni od 64 do 74 m2 posiadają - w zależności od kondygnacji - od 260 do 280 cm wysokości. To zatem idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń i wygodę.

Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa monitoring. Co warte podkreślenia, deweloper gwarantuje niskie koszty eksploracyjne lokali - inwestycja posiada odrębną kotłownię. Na uwagę zasługuje też spora liczba miejsc postojowych.

Inwestycja - Zielonka Staszica Zielonka Staszica

Zobacz mieszkania na osiedlu Zielonka Staszica

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: