Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zielonka Staszica

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stanisława Staszica, oferowane bezpośrednio przez

PPI Polskie Poradnictwo Inwestycyjne

Zielonka, ul. Stanisława Staszica 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielonka StaszicaZielonka Staszica

14 zdjęć

Zielonka Staszica
Zielonka Staszica
Zielonka Staszica
Zielonka Staszica

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca) w cenie 24 000 zł : garaże w bryle budynku

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Zielonka to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka przestronnego mieszkania położonego w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum Warszawy. Świetna lokalizacja, niskie koszty eksploatacji oraz duże możliwości adaptacyjne lokali, tworzą doskonałe miejsce do zamieszkania.

Przewidywany termin oddania do użytkowania: styczeń 2022 r.

Inwestycja Zielonka Staszica znajduje się w Zielonce, ul. Stanisława Staszica 6 (2.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez PPI Polskie Poradnictwo Inwestycyjne.

Inwestycja Zielonka Staszica została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielonka Staszica nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PPI Polskie Poradnictwo Inwestycyjne przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca) w cenie 24 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Budynek znajduje się w podwarszawskiej Zielonce przy skrzyżowaniu ulic Kopernika i Staszica. To doskonały punkt pod względem infrastruktury. Bardzo dobra komunikacja, bliskość przystanku autobusowego i stacji kolejowej pozwala szybko dotrzeć do centrum Warszawy i okolic. Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do licznych sklepów. Bliskość szkół i przedszkoli ułatwi życie rodzinom z dziećmi.

Zielonka to miasto położone w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Jego powierzchnia wynosi 79,48 km2 i zamieszkuje je ok. 17 tysięcy mieszkańców. Miasto posiada bogatą historię. Jednym z najważniejszych wydarzeń, jakie miało miejsce na obszarze Zielonki, była bitwa stoczona w czasie Powstania Kościuszkowskiego. Miasto znajdujące się w powiecie wołomińskim to głównie ośrodek mieszkaniowy i usługowy. Jest to również idealna miejscowość rekreacyjna. Jednym z ciekawszych elementów Zielonki jest szlak turystyczny, w skład którego wchodzi m.in. Park Dębinki, Plac Jana Pawła II czy Skwer Matki Teresy z Kalkuty. W Zielonce znajduje się Muzeum Zielonki oraz Willa z Ogrodem, wpisana do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Na terenie Zielonki funkcjonuje 5 szkół podstawowych oraz Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielonka Staszica?

Zielonka jest istotnym węzłem drogowym i kolejowym. Przez Zielonkę przebiegają dwie drogi wojewódzkie nr 631 i nr 634. Zielonka leży przy ważnych liniach kolejowych. Pociągi kursują w kierunku: Zielonka - Tłuszcz - Białystok, Zielonka - Warszawa Wileńska oraz Zielonka - Warszawa Zachodnia. Jeśli chodzi o transport miejski, miasto posiada linie autobusów L43 oraz L44.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielonka Staszica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 531 metrów od inwestycji Zielonka Staszica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielonka Staszica znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielonka Staszica znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 100 m, Miejskie Przedzkole nr 4 i Żłobek w Zielonce w odległości 127 m, Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielonka Staszica jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne "Zdrowie" w odległości 346 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Miejski Ośrodek Zdrowia w Zielonce w odległości 388 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 433 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielonka Staszica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 183 m znajduje się Biedronka, w odległości 186 m znajduje się API Market, w odległości 233 m znajduje się Piekarnia "Gromulska".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielonka Staszica w odległości 281 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się boisko / kort, w odległości 430 m znajduje się Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce.

Data publikacji: 06.12.2021
Data aktualizacji: 04.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023