Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania pruszkowski, Piastów

-49 ofertw 1 inwestycji
 • Kuźnia Piastowska

  Inwestycja Kuźnia Piastowska znajduje się w Piastowie, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Benedom Sp. z o. o.. Inwestycja Kuźnia Piastowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchniach od 37 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Piastów, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Kuźnia Piastowska
  • Gotowe do zamieszkania
  • Liczba mieszkań: 49
  • Powierzchnia: 37 - 93 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Benedom Sp. z o. o.
  Mieszkania spełniające kryteria

Wiadomości na temat Piastowa

Więcej wiadomości
W Ząbkach kurczy się oferta nowych mieszkań

W Ząbkach kurczy się oferta nowych mieszkań

Dni Otwarte Tarasów Dionizosa

Dni Otwarte Tarasów Dionizosa

„Rezydencja Warszawska” przekroczyła półmetek zaawansowania inwestycji – dni otwarte 18 i 19 lipca

„Rezydencja Warszawska” przekroczyła półmetek zaawansowania inwestycji – dni otwarte 18 i 19 lipca

Piastów, położony 14 km od centrum Warszawy, sąsiaduje z Ursusem, Pruszkowem i Ożarowem Mazowieckim. Miasto jest typową „sypialnią”, zależną od uwarunkowań aglomeracji warszawskiej. Kolejowe i autobusowe połączenie ze stolicą, Aleje Jerozolimskie, umożliwiają dotarcie do centrum Warszawy w kilkanaście minut. Nowoczesne, funkcjonalne projekty deweloperów, zdecydowanie wychodzą naprzeciw zainteresowanym kupnem nowego mieszkania osobom, a szeroka oferta mieszkań w Piastowie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyprowadzka poza Warszawę- Piastów czy to dobry pomysł?

Deweloperzy coraz częściej decydują się na budowę inwestycji poza granicami stolicy. Wpływ na to mają ceny gruntów, co w efekcie, skutkuje możliwością zaoferowania tańszych mieszkań. Kupno własnego M, poza granicami metropolii to dobry pomysł dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku. Piastów jest jednym z najmniejszych polskich miast ale dzięki korzystnej lokalizacji posiada bardzo wysoką liczbę mieszkańców za czym idzie intensywny rozwój budownictwa mieszkaniowego.

Nowe mieszkanie w Piastowie

Piastów to zdecydowanie doskonała alternatywa dla osób z mniejszą zasobnością portfela. Stawki za metr kwadratowy powierzchni w Piastowie są znacząco niższe niż te oferowane w najtańszych rejonach stolicy. Coraz częściej, na przeprowadzkę do Piastowa i zakup nowego mieszkania od dewelopera, decydują się młode rodziny z dziećmi. W mieście występuje wyjątkowo rozwinięta sieć szkół na bardzo wysokim poziomie. Różnorodne obiekty sportowe, kompleksy rekreacyjne to gratka dla osób zainteresowanych aktywnymi formami spędzania czasu wolnego. Poszukując nowego mieszkania w Piastowie możemy wybierać spośród kilku różnorodnych, nowych inwestycji, w których deweloperzy w sprzedaży posiadają mieszkania, spełniające kryteria nawet najbardziej wymagających klientów. Ceny nowych lokali w Piastowie utrzymują się na poziomie od 5 898 do 6 205 zł za metr kwadratowy. Najmniejsze lokale dostępne w ofercie deweloperów to kawalerki liczące 23 m², a najchętniej kupowane mieszkania to lokale 3 pokojowe o powierzchni liczącej 80 m².

Komunikacja na trasie Piastów – Warszawa

Dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy czy Alei Jerozolimskiej z centrum Piastowa, zajmuje mieszkańcom tylko kilka minut. W dalszych etapach, do lotniska lub Alei Krakowskiej przejazd autem zajmie dosłownie 2 minuty. Do trasy S8 na Bemowie dojedziemy w niespełna 10 minut, a nieco dłużej zajmie przejazd na Żoliborz. Sama podróż Piastów – Warszawa Centrum, Alejami Jerozolimskimi zajmie nam około 20 minut. Na tym nie koniec zalet jakie daje położenie miasteczka. Ze stacji PKP Piastów do stacji Warszawa - Śródmieście, Szybka Kolej Miejska (SKM) czy Polskie Koleje Państwowe (PKP) dowiozą nas w 21 minut, czyli w niewiele więcej niż metro przejeżdżające ze stacji Kabaty/Młociny do stacji Warszawa-Centrum. Strategiczne położenie piastowskich inwestycji pozwala na dotarcie na stację dosłownie w kilka minut spacerem.

Piastów mieszkania wynajem

Doskonała lokalizacja, możliwość korzystania z miejskich środków transportu, stosunkowo niskie ceny nieruchomości i duże zainteresowanie wynajmem mieszkań w tej okolicy przyczyniają się do opcji kupna mieszkania w celach inwestycyjnych. Osoby młode, których nie stać na własne lokum ani na wynajem mieszkania w stolicy, często wybierają tańszą alternatywę. Umeblowane mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie to miesięczny koszt zaczynający się od 1400 zł, w stolicy taka cena to zdecydowana rzadkość. Rozbudowana infrastruktura oświatowa, usługowo-handlowa i rekreacyjna przyczynia się do dużego zainteresowania osiedleniem się właśnie w Piastowie. Bliskość przystanków, duża liczba środków transportu to istotne kwestie, do których naprawdę dużą wagę przykłada wielu potencjalnych lokatorów – Piastów posiada je wszystkie.

Zobacz co możesz zrobić dalej

Zamknij